Torrent-Oyun Can You Run It [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
ben horizonu 30 fps 35 fps oynatıyorum texture high reflection low da diğerleri mediumda 1080 p bu arada sistemim aşağıda bunu refarans alarak sizde kaç fps alacağınıza tahmin yürütebilirsiniz ayrıca renderin fps limiti açarsanız görüntü kalitesi az düşüypor ancak fps artıyor 60 da oynuyordum ben renderin fps limiti 60 yapınca

8gb ram
gtx 1050 3gb
i7 9750h

Web sitesi
www.facebook.com
Horizon Zero Dawn oyununu bilgisayarım hangi ayarlarda, kaç fps ile oynatır? Oyunun ciddi performans sorunları olduğunu biliyorum gelecek olan performans yamasından sonrasını bahsediyorum.

RX 480 8gb, i5-6600k, 8gb ram.

wantt123

Torrent-Oyun.com
Ekran kartı : Sapphire Pulse 4gb RX 570
İşlemci : Ryzen 3 1200
Ram : 16gb 3000 mhz CL15

Horizon zero dawn kaç FPS alır sizce

excalibur g770 laptopa sahibim
intel i5-9300h
gtx 1650
8gb ram
horizon zero dawn problemli bir çıkış yapmış ama bu laptopla takılma vs olmadan oynayabilir miyin

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
excalibur g770 laptopa sahibim
intel i5-9300h
gtx 1650
8gb ram
horizon zero dawn problemli bir çıkış yapmış ama bu laptopla takılma vs olmadan oynayabilir miyin
dostum bendede excalibur var sistemm aşağıda ben mediumda 30 fps alıyorum takılma falan yok 40 fps de oluyor bazen sende yaklaşık 35 40 fps lerdeo ynarsın ama belli olmaz oyun sıkıntılı ya denemeden bilemezsin takılmayı falan

i7 9750h
gtx 1050 3gb
8gb rarm

intel i5-9300h
gtx 1650
8gb ram
cod warzone da 8 gb ram yetersizmiş galiba ama bu sistemle drop yemeden oynayabilir miyim?

RUBENム

真島吾朗
utorrentten indirdiğim codex kastı sizce neden?
Sistemin dizüstü olmasından kaynaklı. Dizüstü bilgisayarların tasarlanma amacı oyun değildir.

- Laptopun sıcaklığına dikkat edin. Isınmadan dolayı performans kaybı olacaktır.
- Oyunu oynarken arka planda çalışan "Explorer.exe, uTorrent.exe, Steam, Origin vb." uygulamaları kapatın.
- Detaylı virüs taraması yapın. Sistemde virüs bulunuyorsa bu yüzden de performans kaybı olacaktır.
- Çözünürlük, grafik kalitesi vb. ayarları olabildiğince düşük tutun.

Bunları yaptığınızda bir miktar artış olacaktır ama sizi yine mutlu etmeyecektir.

Lymbian

Torrent-Oyun.com
Merhabalar. Sistemim ;
Asus GL553VD model laptop.
İşlemci = İntel Core i7-7700HQ CPU 2.80 Ghz
Bellek = 12288MB RAM
Ekran Kartı = NVIDIA GeForce GTX1050 (4021MB)

Bu sistem İle

-RDR2,
-Horizon Zero Dawn
-Call Of Duty Warzone
-Forza Horizon 4
-AC Odyssey oyunlarından kaç FPS alabilirim ?

[GENEL olarak konuşursam] Can You Run It Adlı siteden bakıyorum Minumum Kaldırır dediği halde bazı oyunlarda Low da 30FPS bile görmüyorum.

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Sağlıklı ve huzurlu günlere.

Saygılarımla.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt