Torrent-Oyun Can You Run It [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

LΛMIΛ

Sadece ölüler görür
Emektar
Ynt: Torrent-Oyun Can You Run It [Sürekli Güncel]

race34' Alıntı:
ultrada oynayamam yani
Gerekli cevabı zaten vermişim. Low'da 40-55 fps alıyorsanız Ultra'da akıcı bir oyun deneyimi olmayacaktır tabii ki. Arkadaşın attığı testi izleyin.

kayavuz

Torrent-Oyun.com

Mirror's Edge Catalyst Sizce Ultra ayarlarda oynar mıyım acaba?

ISKA

Seviye 13

kayavuz' Alıntı:
Mirror's Edge Catalyst Sizce Ultra ayarlarda oynar mıyım acaba?
Oynarsınız test videolarına baktım ortalama 45-75 fps arası

KATSUİ

Torrent-Oyun.com

Farcry 5,Grand Theft Auto V,Dishonored 2,Watch Dogs 2 aşağıda ki sistemle hangi ayarlarla oynayabilirim bu oyunları? thanks:.

Gamepasstv

Torrent-Oyun.com

KATSUİ' Alıntı:
Farcry 5,Grand Theft Auto V,Dishonored 2,Watch Dogs 2 aşağıda ki sistemle hangi ayarlarla oynayabilirim bu oyunları? thanks:.
https://www.youtube.com/watch?v=NMXuGG8yOEY
https://www.youtube.com/watch?v=1Z9sGUamQ6U&t=126s
https://www.youtube.com/watch?v=THcsoa4WbBw
https://www.youtube.com/watch?v=loBnzctFwnU

Beyler imzadaki sistem ile hangi oyunları oynarım ?

FarCry 5 kurdum 45-55 FPS arası değer veriyor arada sırada kasılmalar var zaten oyunu beğenmedim silmeyi düşünüyorum bu sırada da oyun arayışındayım.

Wolfenstein serisine başlıyayım dedim Wolfenstein The New Order ve Wolfenstein The Old Blood kurdum bu Wolfenstein The Old Blood olanı daha oynamadım seri olarak gideceğimden dolayı ama Wolfenstein The New Order'da felaket şekilde droplar yaşıyorum orta ayara çekiyorum grafikler zaten çok kötü çok fena kasıyor oyun arada sırada akıcı oluyor sonra kasmaya başlıyor araştırdım ve oyun sorunlu dediler. Crysis 2 ve 3 kurdum bunlarda da aynı şekilde kasmalar var özellikle Crysis 2'de FPS yüksek bile olsa kasıyor oyun misal 80 FPS veriyor ama oyunda ciddi kasmalar var eski sistemimde daha iyi oynuyordum diyebilirim. Call of Duty WWII kurup oynadım bitirdimde hatta yüksek ayarlarda sorunsuz oynadım ama dandik oyunlarda bile kasmalar var takılmalar var. Sizlerden optimizesi güzel oyunlar önermenizi istiyorum.

Bakın yanlış anlaşılmasın sistem hangi oyunları rahat oynatır bunu soruyorum oyun önerisi için zaten sabit bir konuya yazmıştım bu ise sadece hangi oyunları rahat açar sorusu :thumbup:

crazymonsTR

Torrent-Oyun.com

sistemim dying light kaldırır m? ı kaldırırsa kaç fps alırım? akıcı bir şekilde oynayabilir miyim?

THEA17

Seviye 4

Intel(R) Core (TM) i7-3630QM CPU @ 2.40 GHz , 8.00 GB ram , AMD Radeon HD7600m Series

Fallout 4 ?

B00M

Seviye 3

forza motosport 6 apex açarmı hangi ayarda açar ?

AliMrN

Sor Gelsin ...

Middle-Earth - Shadow of Mordor

Mad MAX

Assassins Creed Syndicate

Kaç FPS Alırım ç...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt