Torrent Oyun | Alt Yapı Değişimi!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lion338

Torrent-Oyun.com
Yaptığımız açıklamaların ne kadarını okudun? Bence hiç okumamışsın.
Yaptığınız açıklamalar sadece eski haline dönemeyiz böyle açıklama olmaz ne demek dönemeyiz istedikten sonra dönülür. Sizden ricam anket başlatmanız eski hali mi yoksa bu hali mi bu kadar basit. Dediğimin arkasındayım %80 i eski hali diyecek. Bu arada eski haline dönemiyor olmasını da anlamıyorum yeni haline harcadığınız zamanı eski hali için de harcarsınız olur biter. Bunu kişisel algılama lafım sana değil ama dayatma işleri kimse sevmez. Forumda gördüğüm kadarıyla üyeler büyük çoğunlukla istemiyor.

Yaptığınız açıklamalar sadece eski haline dönemeyiz böyle açıklama olmaz ne demek dönemeyiz istedikten sonra dönülür. Sizden ricam anket başlatmanız eski hali mi yoksa bu hali mi bu kadar basit. Dediğimin arkasındayım %80 i eski hali diyecek. Bu arada eski haline dönemiyor olmasını da anlamıyorum yeni haline harcadığınız zamanı eski hali için de harcarsınız olur biter. Bunu kişisel algılama lafım sana değil ama dayatma işleri kimse sevmez. Forumda gördüğüm kadarıyla üyeler büyük çoğunlukla istemiyor.
Konu üyelerin isteyip istememesi değil. Artık SMF altyapısını kullanan neredeyse hiç forum kalmadı. Çünkü çok fazla sıkıntı var ve bunlara çözüm bulunamıyor. Sistemsel sorunlar var. Bu sorunlar Torrent-Oyun'a özel değil. SMF'den kaynaklanan genel sorunlar. Altyapıyı hiçbir ileti ve konu kaybı yaşamadan taşımak kolay bir işlem değil. Artık Xenforo altyapısı kullanılacak ve geliştirmeler bu sistem üzerinden yapılacak. SMF'ye geri dönme söz konusu değil.

Library_367158

Ana sayfadaki portal gayet güzel olmuş, özlellikle 2'li 2'li görüntülenmesi, yalnız torrentlerin üstündeki düşük çözünürlüklü Total War resmini de güncellerseniz daha güzel gözükecektir.

Yaz geldi ya fazla güneşlenmişim :( senin eski nick neydi ya
Hoş geldin dostum, uzun zamandır yoktun.Hayırlısı ne zaman kabuk değiştiriyorsun? Artık siyah derinden arınsan mı diyorum! :)

unique

Yönetici
Üst-Yönetim
Ana sayfadaki portal gayet güzel olmuş, özlellikle 2'li 2'li görüntülenmesi, yalnız torrentlerin üstündeki düşük çözünürlüklü Total War resmini de güncellerseniz daha güzel gözükecektir.
Portal ve slider kısmına yeni içerikler girilecektir, şuan ki slider görseli deneme amaçlı kullanılmıştır.

Library_367158

Portal ve slider kısmına yeni içerikler girilecektir, şuan ki slider görseli deneme amaçlı kullanılmıştır.
Bilgilendirme için teşekkürler, ben de tamamlanma aşamasına yakın olduğunuzu düşünerek çözünürlüğün kötü olduğunu söylemek istedim.Hala geliştiriliyorsa sorun yok.:))

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
@unique son iletilerde, alıntılarda vs. kullanıcı adı ya da kayıt olunan ilk ad görünmesinin sebebi nedir, çözümü var mıdır? Giriş için kullandığım kullanıcı adı forumda gözüküyor şu an.

unique

Yönetici
Üst-Yönetim
@unique son iletilerde, alıntılarda vs. kullanıcı adı ya da kayıt olunan ilk ad görünmesinin sebebi nedir, çözümü var mıdır? Giriş için kullandığım kullanıcı adı forumda gözüküyor şu an.
Bunun ana kaynağı, Xenforo alt yapısında "Nickname" bulunmaması ne yazık ki, bu işlem SMF tarafından taşınan hesaplar için ekstra eklendi. Ekleme sonucunda bu tarz hatalar ile karşılaştık, çözümü konusunda çalışıyoruz.

Library_511909

@unique @Meteturan efendim bence anasayfa iyi olmuşta eski platform gibi yeni paylaşılan oyunları değil de 2018 in yeni çıkan oyunlarını eklerseniz daha iyi olur diye düşünüyorum bir de vip üyelik düzeltilecek mi acaba ?....
Not: İyi çalışmalar Allah kolaylık versin

unique

Yönetici
Üst-Yönetim
@unique @Meteturan efendim bence anasayfa iyi olmuşta eski platform gibi yeni paylaşılan oyunları değil de 2018 in yeni çıkan oyunlarını eklerseniz daha iyi olur diye düşünüyorum bir de vip üyelik düzeltilecek mi acaba ?....
Not: İyi çalışmalar Allah kolaylık versin
VIP üyelik sistemi ile ilgili çalışma gerçekleştirilecektir. Buradaki portal yapımızda ise eskisinden farklı düzenlemeler gerçekleştirilecektir. Zaman içerisinde hepsi yerine oturacak ve gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Bu durumun için güncelleme yapıldı. Alıntılarda düzelmiş olmalı.

Son düzenleme:

HP

EmEqTaR
Hoş geldin dostum, uzun zamandır yoktun.Hayırlısı ne zaman kabuk değiştiriyorsun? Artık siyah derinden arınsan mı diyorum! :)
Uzun zaman derken 1 aydır bakmıyordum foruma :D
Bunu ben protesto amaçlı yapmıştım ama bakalım ben de sıkıldım gibi bu siyahlıktan forumda kamufle oluyorum

Library_367158

Uzun zaman derken 1 aydır bakmıyordum foruma :D
Bunu ben protesto amaçlı yapmıştım ama bakalım ben de sıkıldım gibi bu siyahlıktan forumda kamufle oluyorum
Bir ay bence uzun zaman, sana az geldiyse... :)
Küslük küslük nereye kadar, kendimizi üzmekten başka bir işe yaradığı yok.Anın tadını çıkarmaya bakın biraz da.

VIP üyelik sistemi ile ilgili çalışma gerçekleştirilecektir. Buradaki portal yapımızda ise eskisinden farklı düzenlemeler gerçekleştirilecektir. Zaman içerisinde hepsi yerine oturacak ve gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Bu durumun için güncelleme yapıldı. Alıntılarda düzelmiş olmalı.
Birisi beğenince beğenileree kullanıcı adı gözüküyor, nicki değil.

@BladeTrinity ve ben bu adamı @aytac5995 olarak etiketleyebiliyorum sadece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt