Torrent Oyun | Alt Yapı Değişimi!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

unique

Yönetici
Üst-Yönetim

Merhaba Arkadaşlar,

Bir süredir üzerinde çalıştığımız alt yapı değişimi için sitemiz bugün 16.35'de bakıma alınacaktır. İlgili bakımın 16 saat ile 24 saat arasında sürmesi planlanmaktadır. Daha iyi bir paylaşım ortamı oluşturmak adına ve sizlerin taleplerine daha iyi destek verebilmek adına alt yapımızda iyileştirme ve yenilikler gerçekleştirilecektir. İşlem sonrasında detaylı duyuru yapılacaktır.

Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.
Keyifli Forumlar.

195

Emektar
Ynt: Torrent Oyun | Alt Yapı Değişimi!

Başlamadan önce, iletimizi kimin beğendiği çoğunlukla gözükmüyor, bu hatayıda unutmazsanız sevinirim.Kolay gelsin. :))

ryu 3

Torrent-Oyun.com

"İletinizi yollarken aşıma uğradı. Lütfen geri gidip tekrar deneyin."

gibi ben sürekli iki defa giriş yapmak zorunda kalıyorum. umarım düzelir.

ozo

ozo, bygame, optimist, meiss, 2011 - ∞
Emektar

Güzel şeyler..

Beltain' Alıntı:
Başlamadan önce, iletimizi kimin beğendiği çoğunlukla gözükmüyor, bu hatayıda unutmazsanız sevinirim.Kolay gelsin. :))
Genellikle ben beğeniyorum :-\ :( :'(

Birisi yorumumuza alıntı yaptığında bildirim gelmesi güzel olur. :)

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Emektar
Yalnız, 4 seneden sonra alışmak zor gelecek..

Son halinin bu olduğunu sanmıyorum, çok eksiği var. Örneğin kapalı/açık renkli arkaplan olarak seçenek konulabilir. Şahsen ben karanlık temayı çok sevmişken üstteki arkadaşın hoşuna gitmemiş. Kolay gelsin!

BladeTrinity

Z Nation-Spartacus-Game Of Thrones
Daha yapılacak şeyler mutlaka vardır.Arka plan değiştirme falan gelir herhale.2011'den beri bu forumdayım şuan baya bir değişik geldi.Önümüzdeki günlere bakacağız :D

Sekar

Baykuştan Korkumuz Yok! Biz Ki, Şahinler Sürüsü.
Öncelikle yapılan her işe taş koymamak gerek diye düşünüp olumsuz yorum yapan arkadaşları bir daha uyarmak istiyorum. Bakın ortada bir emek bir çaba var ve bu emek bizler için oluyor yani üyeler için. İsteniliyor ki katılım artsın değişiklik olsun buna göre her türlü konuda düzenlemeler yapılıyor bakın bu bir süreçtir birden bitmez ve eğer bittiğinde ortada herkesin memnun kaldığı elle tutulur bir şeyler istiyorsanız o zaman şimdi destek zamanı. Yapılanları "bu olmamış bu ne böyle leşş" diye eleştirmek yerine yapıcı olun ve olmayan kısım neyse onu söyleyin.

Bu modern arayüze geçişin ilki olan sistemi gerçekten beğendim. Şuanlık eksik çok evet bunlardan birisi tema değiştirme kısmı açık ve koyu temalar eklenebilir. Sayfanın en üstünde bulunan koca boşluğa bir banner tasarımı yapılmalı bu neden şuana kadar halledilmedi bilmiyorum ancak oraya güzel bir görselle doldurmalısınız.

Bu değişim süreci hepimize hayırlı olsun gerçekten insanın heyecanı artıyor.

BladeTrinity

Z Nation-Spartacus-Game Of Thrones
Karıştıra karıştıra öğreniyorum.Biraz alıştım açıkçası.Kısa bir süre için gayet iyi gözüküyor.Hem hızlandı şuan.Kolay gelsin.

ShirnkTR

Efsane Olmaya Geldim...
Foruma yıllardır girerim Acayip değişik geldi. Sanki Evim şahane ekibi gelmiş gibi. Anasayfada son paylaşılan oyunların güzelliğini nerede göreceğiz ? Ve sanki Star Wars evreninden fırlamış gibi her yer kapkaranlık ruhum sıkıldı valla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt