Torrent Oyun | Alt Yapı Değişimi!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

BladeTrinity

Z Nation-Spartacus-Game Of Thrones
Repack istek konusuna ileti atamıyorum.Buraya ileti atmak için gerekli yetkiniz yok yazıyor ve bu yüzden ileti atamıyorum.Bu sorunu çözer misiniz lüften teşekkürler :)

Escanor - Sin's of Pride

The World Can't Be Changed With Pretty Words Alone
Beyaz olan tema güzel de siyah olan çöp. Birde beyaz olan temaya ana sayfa olarak forum yerine adam akıllı birşey koysanız daha iyi olurmuş:thumbup::thumbup:

Onur Önder

Forumda dolaşırken nasıl hissediyorum biliyor musunuz.Böyle kafamda motorsiklet kaskı var.Onunla gece yarısı sokakta yaya olarak dolaşıyorum.Nefes almakta güçlük çekiyorum.Görüş açım dar.Birde insanları duyamıyorum ve kalabalıkta omuz ata ata gidiyorum.Tema aynı böyle hissettiriyor
Tercihler>Tema>default(beyaz ve mavi) yaptım. Şuan büyük bir havuzda geriye kulaç atarak yüzüyorum. Diğer üyeler yüzerken el sallayarak " bilaaaaadeeeer nöğrüyon" felan diyor.O boğularak öleni kimse takmıyor.O şekil yani.Sadece @Sehmus Talay "kanka bu boğuldu ama yapçak bişey yok.Takdiri ilahi" felan diyordu

Son düzenleme:

Beltain

Korkarak yaşarsan yalnızca hayatı seyredersin.
Konulara atılan mesajları takip etmek biraz zor oluyor.Nasıl anlatacağım bilemiyorum ancak hani oyunlarda çözünürlüğü düşürdüğünüzde ekran da küçülür ya yükselttiğiniz de ekran da büyür onun gibi ekranın biraz daha büyümesi iyi olur bence.Pek anlatamadım ama.. :p

Onur Önder

Konulara atılan mesajları takip etmek biraz zor oluyor.Nasıl anlatacağım bilemiyorum ancak hani oyunlarda çözünürlüğü düşürdüğünüzde ekran da küçülür ya yükselttiğiniz de ekran da büyür onun gibi ekranın biraz daha büyümesi iyi olur bence.Pek anlatamadım ama.. :p
Çoğu monitörde çözünürlüğü düşürünce ekranla aynı boyutta gibi oluyor ama pikselleşerek oyunun görüntüsü bozuluyor.Resimleri büyüttüğümüzdeki olan pikselleşme gibi.Senin dediğin durumla TV ekranından oynarken karşılaştım.Galiba monitöre göre değişiyor.
Yinede ben senin demek istediğini anladım.Büyük ihtimal siteyi tasarlayan da anlar.

Beltain

Korkarak yaşarsan yalnızca hayatı seyredersin.
Çoğu monitörde çözünürlüğü düşürünce ekranla aynı boyutta gibi oluyor ama pikselleşerek oyunun görüntüsü bozuluyor.Resimleri büyüttüğümüzdeki olan pikselleşme gibi.Senin dediğin durumla TV ekranından oynarken karşılaştım.Galiba monitöre göre değişiyor.
Yinede ben senin demek istediğini anladım.Büyük ihtimal siteyi tasarlayan da anlar.
Ekrana biraz daha fazla mesaj falan sığsa daha güzel olacak bence ayrıca konuya tıkladığımızda sayfanın başından değil sonra okuduğumuz mesajdan devam etse tadından yenmez.:))

Onur Önder

Ekrana biraz daha fazla mesaj falan sığsa daha güzel olacak bence ayrıca konuya tıkladığımızda sayfanın başından değil sonra okuduğumuz mesajdan devam etse tadından yenmez.:))
Bu mesajın bulunduğu sayfanın altında "son mesajlar" bölümündeki linkten girdim konuya.Sondan girdi bende.Telefona göre söyledim yerini tabi.Pc de sağda alt taraf da galiba.

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
Sanırım ilk girilen sayfa/konularda başa atma olayı var. Bende olmadı çünkü genel sohbette. Ama çoğu ilk girdiğim konu direkt ilk iletiye atıyor beni.

Onur Önder

Attığınız cevabı düzenlerken 5 dakikayı aşarsanız, iletiyi düzeltme ve silme butonu kayboluyor.Bu galiba yeni bir kural.Doğru mudur.

Biraz daha mı? Direkt kaldırsanız daha iyi olur. İlk defa burada gördüm böyle saçma bir şeyi. Konu açsak düzenlemek istesek 1 gün sonra konuyu düzenleyemeyecez. ?
Konulara daha sonra link ekleme, sinirlenip gitmeye çalıştığınızda iletileri küfür veya hakaret olarak değiştirme gibi durumlar için alınmış bir tedbir. Sistem özelliği bu. Konu düzenlemeleri için moderatör arkadaşlardan yardım isteyebilirsiniz.

mychoasd

Torrent-Oyun.com
Yeni görünümü güzel olmuş, ama kullanış açısından şu an zorlanıyorum bazı kullanıcılar gibi. Önceki tasarım daha kolaydı sanki :D Ama bu tasarıma da alışırız ;)

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.