Toplama Oyun Bilgisayarı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

bayknow

Seviye 1
merhaba arkadaşlar yaklaşık 5 ay önce itopyadan aldığım da-v3.5 isimli toplama sistemimi monitör klavye ve mouse ile birlikte 3.500'e bırakıyorum
Özellikleri: Ekran Kartı: AMD Radeon RX570 4GB OC İşlemci:AMD Ryzen 5 1600 6 cekirdekli ayriyetten 6 sanal cekirdegi bulunmakta toplam 12 cekirdek. 16 GB Ram 480gb SSD Faturasi duruyor garantisi mevcut. Monitor 23'5 inc Klavye ve mouse dark isikli oyun seti Hepsi dahil 5000 tl maliyeti var 3500 e birakiyorum İcinde guncel oyunlar vardir performansini test edebilirsiniz. ilgilenenler mesaj atsın burdan numaramı atayım.

Ekli dosyalar

Selamun Aleyküm iletişime geçebilme imkanımız varmıdır

Birleştirilen 2. mesaj:
Selamun Aleyküm iletişime geçebilme imkanımız varmıdır
merhaba arkadaşlar yaklaşık 5 ay önce itopyadan aldığım da-v3.5 isimli toplama sistemimi monitör klavye ve mouse ile birlikte 3.500'e bırakıyorum
Özellikleri: Ekran Kartı: AMD Radeon RX570 4GB OC İşlemci:AMD Ryzen 5 1600 6 cekirdekli ayriyetten 6 sanal cekirdegi bulunmakta toplam 12 cekirdek. 16 GB Ram 480gb SSD Faturasi duruyor garantisi mevcut. Monitor 23'5 inc Klavye ve mouse dark isikli oyun seti Hepsi dahil 5000 tl maliyeti var 3500 e birakiyorum İcinde guncel oyunlar vardir performansini test edebilirsiniz. ilgilenenler mesaj atsın burdan numaramı atayım.
bana özelden numaranızı atarsanız alıcıyım çünkü

Moderatör tarafında düzenlendi:

GREY

[TechGuy]
güzel sistem almak isteyen basit bir upgrade ile kullanabilir çok iyi fiyat hayırlı satışlar kardeşim

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt