toplama bilgisayarımın değerini sizce fazla mı yazmışım

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

egexman

Para Olmasaydı Hepimiz Zengindik!!!!!!!!!!
selamlar beyler oyun oynamaktan sıkıldığım için pc mi satılığa koydum ama yazan olmuyor pek acaba fiyatı mı yüksek yazdım diye düşünüyorum sizce fiyatı normal mı yoksa yüksek mi yazmışım ve önerdiğiniz fiyat nedir
rx580
i5 9400f
16gb ram
1tb hdd 500gb hdd 240gb ssd
600watt thermaltake power
asus vg254h monitör
fiyata da 4.500 yazmıştım

Son düzenleme:

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Garantisi var mı ? Sıfır toplayınca monitör hariç 5 bine yaklaşık oluyor.Hazır sistemlere de bakıp fiyat çekmenizi öneririm.

egexman

Garantisi var mı ? Sıfır toplayınca monitör hariç 5 bine yaklaşık oluyor.Hazır sistemlere de bakıp fiyat çekmenizi öneririm.
ekran kartı monitör psu hariç tüm parçaların garantisi var monitör olduğu için bu fiyatı yazmıştım zaten

Monitör dahil olduğu için fiyat uygun sayılır, ekran kartı artık fazla tercih edilmiyor belki talep bu yüzden azdır bir de insanlar artık topladımı tam takır sıfır almak istiyor bana kalırsa fiyatın 4200 lere kadar yolu var diye düşünüyorum ya da parça parça satmaya kalkışabilirsin daha hızlı gider.

egexman

Monitör dahil olduğu için fiyat uygun sayılır, ekran kartı artık fazla tercih edilmiyor belki talep bu yüzden azdır bir de insanlar artık topladımı tam takır sıfır almak istiyor bana kalırsa fiyatın 4200 lere kadar yolu var diye düşünüyorum ya da parça parça satmaya kalkışabilirsin daha hızlı gider.
bende öyle düşündüm 4000bine bıraksam en son olur diye düşünüyordum

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Sahibinden'de ve Letgo'da kolayca ücretsiz ilan açabilirsin.Letgo'dan pek zannetmiyorum ama Sahibinden'de satalır.Fiyatı oradaki benzer sistemlerle karşılaştırıp kendine uygun bir fiyat biçersen satabileceğini düşünüyorum.Tabi öyle hemen olacak iş değil.Belki bir hafta içinde alıcı bulursun belki bir ay içinde.Bu biraz şans işi aslında.Bir de işin fiyat ve mesafe boyutu var.Mesafe uzak oldu mu kimse kargo olayına pek girmek istemiyor.Anca kapıda ödeme olursa tercih ediyorlar.

amazon123

Torrent-Oyun.com
En fazla 3500 eder hocam üstüne satabilirsen hiç düşünmeden ver fiyat çok yüksek

egexman

Sahibinden'de ve Letgo'da kolayca ücretsiz ilan açabilirsin.Letgo'dan pek zannetmiyorum ama Sahibinden'de satalır.Fiyatı oradaki benzer sistemlerle karşılaştırıp kendine uygun bir fiyat biçersen satabileceğini düşünüyorum.Tabi öyle hemen olacak iş değil.Belki bir hafta içinde alıcı bulursun belki bir ay içinde.Bu biraz şans işi aslında.Bir de işin fiyat ve mesafe boyutu var.Mesafe uzak oldu mu kimse kargo olayına pek girmek istemiyor.Anca kapıda ödeme olursa tercih ediyorlar.
1 haftadır falan ilanda ve şehir dışına satmam bende zaten kargo ile uğraşmak istemiyorum
En fazla 3500 eder hocam üstüne satabilirsen hiç düşünmeden ver fiyat çok yüksek
monitörsüz 3200 e isteyen var şuan ama satmıcam gibi

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt