Tony Stewarts Sprint Car Racing [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Tony Stewarts Sprint Car Racing [CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 8.56 GB

:pccikistarihi: 2020-02-21

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Yarış deneyiminde piste çarptığınızda çamur uçacak. Kalifiye olmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün ve ardından Hızlı Yarış, Şampiyonluk sezonu veya başa baş Bölünmüş Ekran eyleminde A-Main'e doğru ilerleyin. Hazır olduğunuzda 25 oyunculu Çevrimiçi Çok Oyunculu oyunumuza gidin. Veya Kariyer Modunda bilinmeyen bir şoförden seri şampiyona doğru ilerlerken neler yaptığınızı gösterin.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:64bit Versions of Windows 7, 8 and 10
İşlemci: Intel Core i3 530 or AMD FX 4100
Ekran Kartı: Nvidia GTX 460 or AMD HD 5870
Bellek: 4 GB RAM
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 18 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64bit Version of Windows 10
İşlemci: Intel i5 9600k or AMD Ryzen 5 2600x
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1660Ti or AMD Radeon RX 590
Bellek: 8 GB RAM
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 18 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Darryl Messer

Darryl Messer
Sistem gereksinimlerini görünce gözlerim yerinden fırladı. Paylaşım için teşekkürler.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt