Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands [STEAMPUNKS] - FULL - Torrent indir Download | Full Torrent Oyun indir - Torrent Download - PS4 & XBOX Destek Forumu

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands [STEAMPUNKS] - FULL - Torrent indir Download

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Mysterion

Torrent Uzmanı
Kıdemli Yetkili

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands [STEAMPUNKS] | FULL - Torrent indir - Download - Zamunda Torrent indir - PC

:pcindirmeturu: Torrent
:pcdosyaturu: ISO
:pcplatform: PC
:pcsurum: STEAMPUNKS
:pccrack: Mevcut
:pcboyut: 56.49 GB
:pccikistarihi: 25.07.2017
:pcnot: 64 bit işletim sistemi ve DirectX 11 destekli ekran kartı zorunludur.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands'de 3 arkadaşınızla takım kurun ve devasa, tehlikeli ve yaptıklarınıza tepki veren açık dünyada geçen harika bir askeri nişancı deneyiminin keyfini çıkarın.

KARTELİ DEVİR
Çok uzak olmayan bir gelecekte, Bolivya uyuşturucu karteli Santa Blanca'nın adaletsiz ve şiddet dolu egemenliğine giriyor. Kartelin amacı, tarihin en büyük Narko-Devletini kurmak.

BİR GHOST OL
Kendi Ghost'unu yarat ve tümüyle kişiselleştirerek silah ve ekipman ile donat. Oyun tarzı konusunda mutlak serbesliğe sahipsin. Ekibinin başına geç ve Kartel'i yok et, ister tek başına istersen üçe kadar arkadaşınla birlikte.

BOLİVYA'YI KEŞFET
Ubisoft'un en büyük aksiyon-macera açık dünyasında seyahat et. Wildlands'in muhteşem ve farklı manzaralarını yolda, arazide, havada, karada, ve denizde 60'ın üzerinde farklı araç ile keşfet.

Tobii Eye Tracking sayesinde Santa Blanca Kartelini ortadan kaldırırken daha da zengin bir deneyim yaşayacaksınız. Extended View, Aim at Gaze ve Communications Wheel gibi özellikler oyunda etkileşim kurmak ve oyunun bir parçası olmak için doğal göz hareketlerinizi kullanmanızı sağlarlar - bunlar geleneksel kontrollerin işleyişini herhangi bir şekilde engellemezler. Kapsamlı göz takip özelliklerine sahip olduğunuzdan takım iletişimi daha kesintisiz bir hal alır, çatışmalar daha sıkı yaşanır ve etrafınızı keşfetmek daha da heyecanlı bir macera haline gelir.

:surum:

Sürümün içindeki DLC'ler

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 (Sadece 64 bit!)

İşlemci: Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz / AMD FX-4320 @ 4 GHz

Bellek: 6 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX660 / AMD R9 270X (2GB VRAM with Shader Model 5.0 veya daha iyisi)

DirectX: Version 11

Boş Alan: 60 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 (Sadece 64 bit!)

İşlemci: Intel Core i7- 3770@ 3.5 GHz / AMD FX-8350 @ 4 GHz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX970/GTX 1060 // AMD R9 390/RX480 (4GB VRAM with Shader Model 5.0 veya daha iyisi)

DirectX: Version 11

Boş Alan: 60 GB boş alan

:pcoyunfragmani:

https://www.youtube.com/watch?v=6dL9swgpYgM​

Ekli dosyalar

waspote

Torrent-Oyun.com
Ynt: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands [STEAMPUNKS] - FULL - Torrent indir Download

edit: ilk kez bir forumda ilk yorum yaptım burdan aileme ve beni izleyen herkese sevgilerimi, selamlarımı iletiyorum s17:.

haTRed

Torrent-Oyun.com
Ynt: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands [STEAMPUNKS] - FULL - Torrent indir Download

Samet Okcu

Torrent-Oyun.com

Has..:-[ Sen Ciddimisin Abi Gece Vakti :thumbup:

THEA17

Assassin'S

Oynamaya sistemimde olsa keşke :'(

Celebrimbor

Torrent-Oyun.com

Sadece singleplayer oynayabiliyoruz değil mi ? Sanki singleplayer için görev yoktu oyunda diye hatırlıyorum ?

chtylmz61

Trabzonspor <3

TEŞEKKÜRLER. İNDİRİYORUM kiss:.

thiefçi

Torrent-Oyun.com

fitgril repack bekleyenler :D

ᗷERSERKER

Commendar of the Grey

Sanırım direk bunu indirmekle RePack beklemek aynı süreyi alır o yüzden bunu indiriyorum :thumbup:

Toretto Kelite

Darryl Messer - Unique Racers

siz really :D abi noluyo şoka uğradım resmen ama online olmayınca zevki çıkmaz ubisoftada para verilmez yinede teşekkürler :) adamsın steampunks

La Volpe ZZ

Nothing is Possible...

ağa çok yavaş iniyor ya :'(

mcanince

Torrent-Oyun.com

Çok yavaş 204 kb/s

Edward2362

Torrent-Oyun.com

Gtx850M ile 1366*768'de low veya medium'da akıcı oynayabilir miyim ?

SpiritusMortis

Torrent-Oyun.com

Teşekkürler :thumbup:

SlyhunteR

Torrent-Oyun.com

Steampunks cennetlik oldu :thumbup:

güzel oldu eline sağlık :thumbup:

ahmetulas

Torrent-Oyun.com

low da oynamak için indirilmez :'(

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.