TO Spor | Derbi Heyecanı : Galatasaray - Fenerbahçe

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ZeuS

* G a M e R *
Emektar
Üye olan bir arkadaş m3u dosyasını bizimle paylaşabilir mi ?

İpTV çöp beyler 13MB internetle donma yaşıyorum çok yoğunluk var muhtemelen izlemiyorum yeter ya :D

EfsaneGazoz

Çok mu acıktın Ferman? Acıkma.
Futbol bilgim sadece FIFA 2005'te Galatasaray takımını seçip (Tek bildiğim Türk takımı başka var mı? FIFA 2005'te bilmiyorum) Diğer takım olarak da Arsenal takımını (Sırf oyunda 5 yıldızlı diye) seçip oyunda sadece adamı düşürürdüm diğer bir adıyla çelme takıp kırmızı kart yemekti. Yanlış hatırlamıyorsam bir de FIFA 2007 vardı onda da aynısını yapardım ama onda yeni bir özellik olarak oyuncuya hem sarı hem de kırmızı kartı aynı anda verebiliyordu tatlı ve şirin forumlar.

serdar_gs

Torrent-Oyun'cu
Maçı ücretsiz izlemek için;
- https://bestbuyiptv.net/register/ (Bu siteden ücretsiz üyelik alın)
*Üyelik 48 saat sürüyor tekrak almak isterseniz aynı mail adresine alabilirsiniz
*Örneğin ilkönce örnek@gmail.com ile aldıysanız daha sonra tekrar alırken ö.rnek@gmail.com diye arasına nokta koyarak tekrar tekrar alabilirsiniz.

Daha sonra e mail adresinize şifre gelecek o şifre ile beraber kayıt olduğunuz email adresini.

- http://iptv-webplayer.com/index.php

Bu adresten girerek sıkıntısız şekilde izleyebilirsiniz.
Az önce aldım 48 saatlik deneme üyeliğini Vlc ile açtım baktım gayet güzel görüntü 23.00 da Schalke 04 - Galatasaray maçını izleyeceğim sağolasın.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt