TO Spor | Derbi Heyecanı : Galatasaray - Fenerbahçe

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ZeuS

* G a M e R *
Emektar

GALATASARAY - FENERBAHÇE

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasındaki derbide bugün sahasında Fenerbahçe'yi konuk edecek.

Süper Lig'in geride kalan 10 haftasında 6 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet yaşayan sarı-kırmızılı ekip, 19 puan topladı.

Ligde 10. haftada deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenilen Galatasaray, liderliği 21 puanı bulunan Medipol Başakşehir'e kaptırdı. Galatasaray, haftaya averajla Kasımpaşa'nın ardından üçüncü sırada girdi.

Süper Lig'de tarihinin en kötü dönemini geçiren, 10. hafta sonunda 9 puanda kalan ve küme düşme hattının bir basamak üstünde 15. sırada bulunan sarı-lacivertliler ise, derbide çıkış arayacak.

MKE Ankaragücü'ne geçen hafta sahasında 3-1 kaybettikten sonra teknik direktörü Phillip Cocu'yla yollarını ayıran Fenerbahçe, derbiye yardımcı antrenör Erwin Koeman yönetiminde çıkacak.

Türk Telekom Stadı'nda oynanacak maç saat 21.00'de başlayacak.

Sakatlıklar yakasını bırakmıyor

Galatasaray'da bir çok futbolcu sakatlık problemi yaşıyor.

Sarı-kırmızılı ekipte sakatlığı bulunan Fernando Reges'in yanı sıra ameliyat edilen Emre Akbaba ile Yuto Nagatomo, Fenerbahçe derbisinde forma giyemeyecek.

Henry Onyekuru, Sofiane Feghouli, Serdar Aziz ve Eren Derdiyok ise forma giyebilecek.

Evkur Yeni Malatyaspor maçında baş dönmesi yaşayan Younes Belhanda ile ayağına darbe alan Martin Linnes ise kritik müsabakada sahadaki yerini alabilecek.

Mariano cezalı

Galatasaray'da Brezilyalı sağ bek oyuncusu Mariano Filho cezası nedeniyle Fenerbahçe'ye karşı sahaya çıkamayacak.

Sakatlıklarla boğuşan sarı-kırmızılı ekip, geçen haftaki Evkur Yeni Malatyaspor maçında sarı kart görerek cezalı duruma düşen Mariano'dan da yararlanamayacak.

Fenerbahçe'de 5 eksik

Fenerbahçe'de bir cezalı, 4 sakat futbolcu olmak üzere 5 isim Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Sarı-lacivertlilerde kırmızı kart cezalısı İslam Slimani, derbide takımını yalnız bırakacak.

Sakatlığı devam eden Mehmet Topal, Mehmet Ekici, Tolga Ciğerci ve Oğuz Kağan Güçtekin de Türk Telekom Stadı'nda görev yapamayacak.

GALATASARAY - FENERBAHÇE

STAT: Türk Telekom
HAKEM: Fırat Aydunus
SAAT: 21.00
YAYIN: beIN SPORTS HD 1

GALATASARAY:
Muslera, Linnes, Serdar (Maicon), Ozan, Ömer,Ndaiye, Donk, Sinan (Onyekuru), Belhanda, Garry Rodrigues, Eren.
TEKNİK DİREKTÖR: Fatih Terim

FENERBAHÇE:
Harun, Isla, Skrtel, Neustader, Hasan Ali, Reyes, Jailson, Ayew, Benzia, Eljif, Frey.
TEKNİK DİREKTÖR: Erwin Koeman

Galatasaray sakatlıklarla boğuşurken Fenerbahçe hocasız bir derbiye çıkmaya hazırlanıyor. Bu tür olumsuzluklara rağmen yine zevkli,çekişmeli ve bol gollü maç olmasını temenni ediyorum. Her iki takıma da başarılar dilerim. Skor tahmini : Galatasaray 1-2 Fenerbahçe

galatasaray çok stresli çıkacak sahaya bence çünkü fenerbahçe nin kötü durumda olduğunu görüyorlar olası beraberlik veya mağlubiyet sonrası takımın ciddi derecede karışacağını düşünüyorum o yüzden galatasaray bu maçı kazanmak zorunda diyorum..

Galatasaraylı olarak dürüst olacağım. Fener bizi yenerse şaşırmam. Çünkü çok kötü patlayabilirler kotu durumda oldukları için ani patlama.. Her ne kadar kendi sahamızda olsada bilmiyorum. Galatasarayıma güveniyorum tabi o ayrı konu sadece temkinliyim.

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
Maçı ücretsiz izlemek için;
- https://bestbuyiptv.net/register/ (Bu siteden ücretsiz üyelik alın)
*Üyelik 48 saat sürüyor tekrak almak isterseniz aynı mail adresine alabilirsiniz
*Örneğin ilkönce örnek@gmail.com ile aldıysanız daha sonra tekrar alırken ö.rnek@gmail.com diye arasına nokta koyarak tekrar tekrar alabilirsiniz.

Daha sonra e mail adresinize şifre gelecek o şifre ile beraber kayıt olduğunuz email adresini.

- http://iptv-webplayer.com/index.php

Bu adresten girerek sıkıntısız şekilde izleyebilirsiniz.

neS

Seviye 1
*Üyelik 48 saat sürüyor tekrak almak isterseniz aynı mail adresine alabilirsiniz
*Örneğin ilkönce örnek@gmail.com ile aldıysanız daha sonra tekrar alırken ö.rnek@gmail.com diye arasına nokta koyarak tekrar tekrar alabilirsiniz.

Daha sonra e mail adresinize şifre gelecek o şifre ile beraber kayıt olduğunuz email adresini.

Bu maç sırasında site %95 oranında kapalı olacaktır. Bu tür major maçlarda site kapalı oluyor.

serdar_gs

Torrent-Oyun'cu
Nerden izleyeceğiz bu maçı beyler bir yardımcı olun :)

İptv girdim saat 9 da hangi kanala gireceğim oradan ?

Hacı o zaman bana nasıl yapacağımı tekrar anlatır mısın hesap aldım hesabım online şuan en alttaki linke girdim o hesapla devamı yok bende oradan sonrasını ayrıntılı anlatırsan çok iyi olur ya :)

ISKA

Seviye 13
Üyelik kısmı kapalı mı? Alamadım ben üyelik.

ISKA

Seviye 13
Aynı hesapla eş zamanlı giriş yapılmıyor mu acaba?
Bizede bir hesap verseniz, üye olunmuyor maalesef.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt