TO Ön İnceleme | Fifa 19

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Elawachi

Batuhan ERGÜT

FIFA 19 - Ön İnceleme

EA SPORTS yapımı olan FIFA'nın yeni serisi bu yıl yine haftalar sonra bizlerle buluşacak. Bizler ise sizlerin bu oyunu şimdiden inceleyerek satın alıp oynamak isteyen ancak şüphesi olanların biraz da şüphesini gidermek için bu ön incelememizi sizlere sunmaya karar verdik.

Öncelikle FIFA 19'un oynanış açısından kesinlikle belirtmeliyim ki FIFA 18'in oynanışından hiçbir farkı yok denecek gibi.
Oyunun bu yıl Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'nin de lisanlarını almasıyla beraber PES'e bitti gözüyle bakanlar bence yanılıyorlar. Çünkü PES özellikle oynanış bakımından bence biraz yavaş olsa da grafik olarak FIFA'dan biraz daha önde. EA SPORTS ekibi FIFA 19'da Alex Hunter kariyerini de devam ettirecek. Tahminimce ve büyük olasılıkla bu yıl Alex Hunter adlı yıldızımız Şampiyonlar Ligi'nde Ronaldo'lu Juventus'a karşı boy gösterecek. Bu yıl Yolculuk modunun Alex Hunter kariyeri bence büyük bir takımla geçecek ve Premier League'den ayrılacak. Bunların dışında bir de Alex Hunter'ın kardeşi olan Kim Hunter de oynanabilirler arasına girecek. Yolculuk modunda tabii bunları yaparken hatırlayacağınız üzere Ronaldo'nun Juventus'a transferiyle birlikte oyunun tanıtımı yapılırken Real Madrid'le kullanılan Ronaldo'nun gerçekten özellikle yolculuk modunda nasıl bir şekilde bu olayı çözüme kavuşturabilecekleri derin derin konuşuluyordu. Ancak EA SPORTS ekibi buna bir çözüm bulmuş gibi.

Bunun haricinde Kick Off modunu da tamamen yenileyen EA SPORTS ekibi, bu moda rank sistemi getirerek oyunculara daha keyifli bir deneyim sunacak.
Oynanış bakımından geliştirilmeyip de 360-400 tl arası bir para isteyen EA SPORTS ekibine bu yönde gerçekten büyük eleştiriler var. Bu yıl oyunu daha ucuz bir fiyata sunmassa PES FIFA'yla arayı kapatacak gibi görünüyor. Özellikle PES'in Şükrü Saraçoğlu stadının lisansını almasıyla beraber oyuna para vermek istemeyenler bile artık oyunu orjinal oynayabilirim demeye başladı.

Gelecek ne gösterir tabii ki bilemeyiz ancak, bu yıl FIFA gerçekten yolculuk modu ve UEFA lisansı dışında bir gelişim gösterememiş gibi görünüyor.

:pcoyunfragmani:

https://www.youtube.com/watch?v=zX0AV6yxyrQ​

ZeuS

* G a M e R *
Emektar
Ynt: TO ÖN İNCELEME | FIFA 19

Öncelikle inceleme için teşekkürler. Bu yıl FİFA'nın çıkmasını merakla bekliyorum.

Elawachi

Batuhan ERGÜT

ZeuS' Alıntı:
Öncelikle inceleme için teşekkürler. Bu yıl FİFA'nın çıkmasını merakla bekliyorum.
Teşekkürler, ben de merak ediyorum. Ama bu sene gerçekten önceki senelerden daha çok olarak bir fifacı olarak pesi merak ediyorum. :)

BladeTrinity

Z Nation-Spartacus-Game Of Thrones

Bu yılki en büyük olay Şampiyonlar Ligi.Kariyer modunu biraz daha detaylı,biraz daha güzel yapsalar tadından yenmez.Fiyatı aşırı pahalı ona yapacak bir şey yok malesef.İnceleme için teşekkürler merakla bekliyoruz yeni Fifa'yı :))

Elawachi

Batuhan ERGÜT

BladeTrinity' Alıntı:
Bu yılki en büyük olay Şampiyonlar Ligi.Kariyer modunu biraz daha detaylı,biraz daha güzel yapsalar tadından yenmez.Fiyatı aşırı pahalı ona yapacak bir şey yok malesef.İnceleme için teşekkürler merakla bekliyoruz yeni Fifa'yı :))
Rica ederim dostum. :)

FIFA 19 - Ön İnceleme

EA SPORTS yapımı olan FIFA'nın yeni serisi bu yıl yine haftalar sonra bizlerle buluşacak. Bizler ise sizlerin bu oyunu şimdiden inceleyerek satın alıp oynamak isteyen ancak şüphesi olanların biraz da şüphesini gidermek için bu ön incelememizi sizlere sunmaya karar verdik.

Öncelikle FIFA 19'un oynanış açısından kesinlikle belirtmeliyim ki FIFA 18'in oynanışından hiçbir farkı yok denecek gibi.
Oyunun bu yıl Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'nin de lisanlarını almasıyla beraber PES'e bitti gözüyle bakanlar bence yanılıyorlar. Çünkü PES özellikle oynanış bakımından bence biraz yavaş olsa da grafik olarak FIFA'dan biraz daha önde. EA SPORTS ekibi FIFA 19'da Alex Hunter kariyerini de devam ettirecek. Tahminimce ve büyük olasılıkla bu yıl Alex Hunter adlı yıldızımız Şampiyonlar Ligi'nde Ronaldo'lu Juventus'a karşı boy gösterecek. Bu yıl Yolculuk modunun Alex Hunter kariyeri bence büyük bir takımla geçecek ve Premier League'den ayrılacak. Bunların dışında bir de Alex Hunter'ın kardeşi olan Kim Hunter de oynanabilirler arasına girecek. Yolculuk modunda tabii bunları yaparken hatırlayacağınız üzere Ronaldo'nun Juventus'a transferiyle birlikte oyunun tanıtımı yapılırken Real Madrid'le kullanılan Ronaldo'nun gerçekten özellikle yolculuk modunda nasıl bir şekilde bu olayı çözüme kavuşturabilecekleri derin derin konuşuluyordu. Ancak EA SPORTS ekibi buna bir çözüm bulmuş gibi.

Bunun haricinde Kick Off modunu da tamamen yenileyen EA SPORTS ekibi, bu moda rank sistemi getirerek oyunculara daha keyifli bir deneyim sunacak.
Oynanış bakımından geliştirilmeyip de 360-400 tl arası bir para isteyen EA SPORTS ekibine bu yönde gerçekten büyük eleştiriler var. Bu yıl oyunu daha ucuz bir fiyata sunmassa PES FIFA'yla arayı kapatacak gibi görünüyor. Özellikle PES'in Şükrü Saraçoğlu stadının lisansını almasıyla beraber oyuna para vermek istemeyenler bile artık oyunu orjinal oynayabilirim demeye başladı.

Gelecek ne gösterir tabii ki bilemeyiz ancak, bu yıl FIFA gerçekten yolculuk modu ve UEFA lisansı dışında bir gelişim gösterememiş gibi görünüyor.

:pcoyunfragmani:

Açıklamaya katılmıyorum arkadaş demoyu oynayıp bu şekil konuşmuş.Grafikler ve oynanış olumlu anlamda değişmiş.Demoyla tam sürüm aynı değil bir an önce ps cafeye gidip 19 oynamanı öneririm :D

Serres5335

Torrent-Oyun.com
Berbat.
PS4 versiyonu 10 kat daha iyi.
PC versiyonunda rakip full tek pas yapıyor nasıl bi mantık bu :D Juve karşısına Valencia aldım Valencia tek pas yapa yapa kaleme geliyor :D
PS4 versiyonunda Seçkin Efsanevi modlarında 3-1 veya 4-1 gibi skorlarla yendiğim maçlar oluyor. hatta şuan TD modunda Efsanevi'de Başakşehir ile 15 Galibiyet 5 Beraberlik 4 Yenilgi ile 2.yim Ama PC de top alamıyorum aynı gamepad ile oynamama rağmen..PC versiyonu hayal kırıklığı olmuş..
Şahsi fikrim.

-BRΛVE-

Muggle'lar her yerde !
Şimdi biraz eksik yazmışsın belkide demo oynadığındandır bilemem

Fifa 19'un Fifa 18'e göre farkları

DEFANS
-Fifa 18'de defans sistemi çok kötüydü özellikle pro clubs gibi modlarda botlar oynadığı için çoğunluk kadroyu çok kişi değilseniz botlar izliyordu çoğunlukla

-Fifa 19'da botlar yapay zekası çok güzel geliştirilmiş doğru zamanlamalar yaparak karşısındaki oyuncu pas vermediği yada başarılı bir çalım atmadığı sürece geçmesi zor

OFANSİF FUTBOL
-Fifa 18'de atağa geçtiğimiz vakit kolayça botların defans sisteminden dolayı kolayca ekarte edebiliyordunuz fakat bitirici vuruşları uzun boylu yada kısa boylu forvetler yapamıyordu

-Fifa 19'da ben bir fenerbahçeli olarak her zaman kariyerimde ofansif bir futbol sergilerimki oyuncularım çabuk düşer oyundan fakat ilk yarı her zaman 3 gol atmasınıda bilirim yeni animasyonlar forvetlerin gol atmasına imkan tanıyor sırtı dönük forvetler saçma sapan dışarı vurmuyor yeteneği olanlar en azından
güzelce vuruş yapıp gol atabiliyor yada uzun hedef oyuncu tipi forvetlere orta açtığımda rahatlıkla kafa vuruşunu yaparım gol olur olmaz kaleci kurtarıyor bazen

ANİMASYON
-Fifa 18'de futbolcular robot gibi hareket ediyordu yani çalım yapmaya çalışırken felan güzel bir görüntü vermiyordu benim için

-Fifa 19'da futbolcuların animasyonları geliştirilmiş çalım hareketlerin hepsi esnek olup size gerçekten güzel bir his verdiğini söylemeliyim

Daha fazla yazmak isterdim ama vaktim yok son bir dokunuş ile

Fenerbahçe ile 10 yıl sonra şampiyonlar ligine gidebiliyorum bu benim için ayrı mutluluktur
Şampiyonlar ligi çok büyük bir artıdır

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt