TO Haber | Türk MMORPG Oyunu Dünyaya Açıldı!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

unique

Sistem Yöneticisi

Ntroy Phoenix Dynasty 2 ile Dünyaya Açıldı!

8 Haziran 2018 Cuma günü, Ntroy şirketinin oyun geliştiriciliğini ve yayımcılığını yaptığı MMORPG oyunu Phoenix Dynasty 2 tam sürüm olarak dört kıtada aynı anda açıldı ve kısa zamanda bütün dikkatleri üzerine çekti!

Phoenix Dynasty 2’nin yapım aşamasında şirketin en çok önem verdiği şey, oyunun grafikten çok zengin içeriğe sahip olmasıydı ve böylece eski tarz MMORPG arayanların boşluğunu doldurmaktı. Oyuna beş farklı karakter sınıfı arasından dilediğinizi seçerek başladınız sonrasında ise her hafta sonu düzenlenen Kale ve Köy Savaşları, seviyenize göre girebileceğiniz günlük ve haftalık zindanlar ve daha da fazlasını sizler için şirket tarafından oyuna eklendi.

Her yaşa hitap etmiş olan bu oyun Phoenix Dynasty 2 ile Ntroy şirketi tüm dünyada açıldı. İlk başlarda sadece Avrupa ve Amerika’ya açılmayı düşünen şirket dünyadaki bir çok MMO sever kişilerin gösterdiği yoğun ilgi sonucunda Güney Amerika ve Asya’da da açılma kararı aldı. Ntroy, size kesin ve net olarak oyun kendilerine ait olduğu için oyunun kapanması ve hataların çözülmemesi gibi durumların kesinlikle olmayacağını söyledi.

Phoenix Dynasty 2’yi Steam üzerinden ücretsiz indirebilir ve bu geniş dünyaya giriş yapıp siz de keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Phoenix Dynasty 2’yi ücretsiz indirmek için: http://l.pdo2.com/TorrentOyun
Güncel haberler ve etkinliklerden haberdar olmak için: http://l.pdo2.com/TorrentOyun-

Keyifli Forumlar..

MaviBereli54

Hak ve Turan yoluna adanmış ruhlara selam olsun...
Ynt: TO Haber | Türk MMORPG Oyunu Dünyaya Açıldı!

Teşekkürler.

RichpooR

Torrent-Oyun.com

lost8988

Torrent-Oyun.com

Artık Hiç Bi Mmorpg'den Zevk Almıyorum.Bence Bitti Artık O Devir.

~ßluèMooN~

Bora Özdemir | BlueMoonTR

P2w :-\

ryu 3

Torrent-Oyun.com

titaninci' Alıntı:
Artık Hiç Bi Mmorpg'den Zevk Almıyorum.Bence Bitti Artık O Devir.
sonuna kadar katılıyorum. Al birini vur ötekine. Web tabanlı oyunlarda öyle.

Özetle mmo: deli gibi gece gündüz kusana kadar lvl kas, item yükselt, item ara, günlerini gecelerini ver, aynı haritalarda dön dolaş, güçlü olunca da egonu tatmin et ve tabiki P2W

Özetle Web tabalı: İnşaat süresini bekle, farm süresini bekle, geliştirme süresini bekle ve tabiki P2W

ExiSTeNCe

Emeklilik Gibisi Yok

Cabal üzerine tanımazdım zamanında ama oyunda hırsızlık vs. olmaya başladıktan ve serverın uzun süre kapalı kalmasından sonra bıraktım. yine de teşekkürler

Carl

15 Ağustos 2004∞

Sitenin sponsoru diye reklamını yapıyorlar yoksa yapmazlar. ;D

auto-play özelliğinden nefret ediyorum. o yüzden oynamicam. video mu izliyoruz oyun mu oynuyoruz belli değil. heryere kendi otomatik gidiyor, canavarlara otomatik kendi saldırıyor saçma sapan ruhsuz bi oyun yav. nerde knight online nerde metin2 nerde silkroad nerde bu yani, bu yeni nesil rpg oyunlar yüzünden artık online oyun oynamıyorum.

edit: ben de diyorum bu oyun biyerden bana tanıdık geliyor. kaos online değil miydi bu ? isim mi değiştirdi

Relmon

Her türlü Yardım için P.M atabilirsiniz.
Moderatör

Türk yapımı olması dışında dikkatimi çeken bir şey yok. Türk oyunları bile global olmaya çalışmak için ingilizce isimler kullanıyorlar. Bannerlord O7 O7 O7 O7 :'(

Relmon' Alıntı:
Türk oyunları bile global olmaya çalışmak için ingilizce isimler kullanıyorlar.
"Anka Hanedanı 2"
İki türlü de bi' şeye benzemiyo ki kanka.
Relmon

Themistokles

Sıkıntı yoksa sıkıntı var demektir.

teşekürler.

ENIYIPC

Torrent-Oyun.com

Oyunu hiç incelemedim. Ama başında TÜRK yazısı geçiyor ise: O oyunda aldığınız nefesten bile para isteniyor demektir.

Bir de boyu değil işlevi niteliğinde bir laf söylemiyor mu :D Bu saatten sonra grafikte beklerim artık devir değişti.

Oyunun yeni çıktığını düşünenlere bir bilgilendirme olsun;
Oyun yeni çıkmamış 2017 civarlarında internete sürülmüş.

Red_FighTeR

Morse : -*-* *-* *- -*-* -*- * *-*

Çöp ve çakma bir oyun.

Relmon' Alıntı:
Türk yapımı olması dışında dikkatimi çeken bir şey yok. Türk oyunları bile global olmaya çalışmak için ingilizce isimler kullanıyorlar. Bannerlord O7 O7 O7 O7 :'(
Bence artık Türk yapımı olması da kimsenin dikkatini çekmemesi gerekli. Bu yapımcılar tarafından suistimal ediliyor
Berbat bir yapım sürüyorlar ve Türk yapımı diye oyuncuları çekmeye çalışıyorlar.
Oyun kaliteliyse göğüsleyebilirsiniz fakat değilse Türk yapımından da saymayın dünyaya rezil olmayız.

Yönetici kardeş bu oyun kapak resimleri bende neden çıkmıyor.. daha önce yoktu böyle bir sorun ama son 1 aydır falan var sanırım düzelir diye bekledim, ama düzelmedi.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.