TO Haber | The Elder Scrolls 6'nın Ne Zaman Geleceği Belli Oldu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

KATSUİ

Torrent-Oyun.com

The Elder Scrolls 6'nın Ne Zaman Geleceği Belli Oldu

Uzun süredir sesi çıkmayan Bethesda'dan, Skyrim'den sonraki The Elder Scrolls oyununa dair Twitter'dan önemli bir tweet attı.
Açıklama da geliştici ekip diğer iki büyük oyununu piyasaya sürdükten sonra The Elder Scrolls oyunu karşımıza çıkacağını belirtti.Bu durumda 2020 yılları gibi yeni oyunu gelebilir.Ayriyetten Bethesda'nın, iki adet büyük AAA oyun üzerinde de çalıştığı bilgisine ulaşıyoruz.

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez
Ynt: TO Haber | The Elder Scrolls 6'nın Ne Zaman Geleceği Belli Oldu

Bethesdanın aldığı karar var. Oyunları çıkış tarihine yakın duyuruyorlar. Fallout 4 ü duyurdular 3 ay sonra piyasaya sürdüler mesela. TES 6 da da o iki AAA oyunda da bunu yapacaklar. Oyunu bu sene duyurup 3 sene sonra çıkarmak gibi bir şey yapmayacak yani bethesda ki. Bence de doğru olan bu.

MÿtH

Seviye 9

Ameno Sagiri' Alıntı:
Bethesdanın aldığı karar var. Oyunları çıkış tarihine yakın duyuruyorlar. Fallout 4 ü duyurdular 3 ay sonra piyasaya sürdüler mesela. TES 6 da da o iki AAA oyunda da bunu yapacaklar. Oyunu bu sene duyurup 3 sene sonra çıkarmak gibi bir şey yapmayacak yani bethesda ki. Bence de doğru olan bu.
Katılıyorum, bir oyunun çıkışı uzun sürünce insanın hevesi kaçıyor biraz.

Katq

Torrent-Oyun.com

Muhtemelen uzun süredir aldığım en iyi haber. Neler yapacaklarını hayal bile edemiyorum. :thumbup:

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar

MÿtH' Alıntı:
Katılıyorum, bir oyunun çıkışı uzun sürünce insanın hevesi kaçıyor biraz.
Bazı oyunlar istisna olabiliyor. Mesela The Last of Us 2 için her geçen gün heyecanım artıyor. 1 seneyi geçti duyurulalı. TES hayranları da bu oyun için aynısını yaşayabilir.

LΛMIΛ

Sadece ölüler görür
Emektar

Böyle yazılır mı birader yüreğimize indi.

O zamana kim öle kim kala...

konu başlığından kesinliği kaldırsanız güzel olabilir. :-\

Web sitesi
byilmazoffical.epizy.com

The Elder Scrolls 6, Allah'ım sabır ver bekliyoruz hala :(

Şaka maka, oyun bayağı geniş bir haritaya sahip olacakmış.Öyle yazıyorlar.

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

ArnoVDorian' Alıntı:
Bazı oyunlar istisna olabiliyor. Mesela The Last of Us 2 için her geçen gün heyecanım artıyor. 1 seneyi geçti duyurulalı. TES hayranları da bu oyun için aynısını yaşayabilir.
Beni şu an heyecanlandıran tek oyun var YS VIII: Lacrimosa of Dananın PC versiyonu o kadar ertelenmesine rağmen üstelik. Last of Us beni heyecanlandırabilecek bir oyun değil şahsen çünkü sevmiyorum türü sadece elime verirsen bi bakim hele der 1-2 saat dener hoşuma giderse oynarım Aynı şekilde yeni Gowda beni heyecanlandırmıyor. Gow 1-2 yi emulatörle bitirdim 3-ascensionu cafede yiğenle bitirdik. Buna rağmen çokta heyecanlanmıyorum Gow için. Konsolum olsa da bir şey değişmez. Bana şu an ps4 aldırabilecek, ps4 için beni heyecanladıran tek oyun var: PERSONA 5.

TES VI ya gelince duyurusu yapılınca heyecanlanırım. Hatta Skyrimde yaptığım gibi her gün açar açar o trailerı izlerim. Bir de witcherdaki gibi görevin başı muğla 2. aşama kars 3. aşama bolu deyip araya içiboş orman basmazlar inş sırf haritayı büyük yapacaz diye. Gerçi sanmıyorum TES doluluk konusunda daha iyidir.

byrktolga

BEŞİKTAŞK

Ameno Sagiri' Alıntı:
Beni şu an heyecanlandıran tek oyun var YS VIII: Lacrimosa of Dananın PC versiyonu o kadar ertelenmesine rağmen üstelik. Last of Us beni heyecanlandırabilecek bir oyun değil şahsen çünkü sevmiyorum türü sadece elime verirsen bi bakim hele der 1-2 saat dener hoşuma giderse oynarım Aynı şekilde yeni Gowda beni heyecanlandırmıyor. Gow 1-2 yi emulatörle bitirdim 3-ascensionu cafede yiğenle bitirdik. Buna rağmen çokta heyecanlanmıyorum Gow için. Konsolum olsa da bir şey değişmez. Bana şu an ps4 aldırabilecek, ps4 için beni heyecanladıran tek oyun var: PERSONA 5.

TES VI ya gelince duyurusu yapılınca heyecanlanırım. Hatta Skyrimde yaptığım gibi her gün açar açar o trailerı izlerim. Bir de witcherdaki gibi görevin başı muğla 2. aşama kars 3. aşama bolu deyip araya içiboş orman basmazlar inş sırf haritayı büyük yapacaz diye. Gerçi sanmıyorum TES doluluk konusunda daha iyidir.
Yine W3 e sallamış :)) Şaka maka 2021 i bulur onu ve daha çok var :/

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt