Torrent-Oyun | [TO DUYURU] YOUTUBE ve TWITCH Kanal Reklamı Yapmak, Artık Yasak Değil!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
YT-TWC KAPAK 1.png

Önemli Not!.png

OLMAZSA OLMAZ ŞARTLAR!
》》Paylaşılan videoda doğrudan herhangi bir oyun indirme sitesinin reklamı yapılamaz!
》》Paylaşılan video sadece ürün pazarlama ve reklam yapma içerikli olamaz!
Önemli Not!.png

YOUTUBE KANAL SAHİBİ İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR
(
Aşağıdaki maddelerdeki şartlardan HERHANGİ birinin sağlanması yeterlidir!)
(Usulsüzlük olmaması açısından ileti ve beğeniler kontrol edilecek)

1-) En az 2017 tarihinde kayıt yapmış olmalı ve [*Edit] en az 50 iletiye sahip olmalı! (+sabıkalı olmamalı!)
2-) En az 250 iletisi olmalı!
3-) 250 iletisi olmasa bile 250 beğenisi olmalı!

psnot.png

twitch2.png

Twitch kanal paylaşımları için de aynı kuralları geçerlidir.Diğer platformların yasağı hala devam etmektedir.
Gerekli şartları karşılayıp karşılamadığınızı vs. bu konu altında sorup öğrenebilirsiniz.
İyi forumlar.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

MAZE

Papa'da ki İman Kadar Rap Türkiye'de Özgür!!
Emektar
Hocam onun için de bir talepte bulundum, olumlu geri dönüş olması halinde paylaşımına izin verilecek.Muhtemelen yarın sonuç belli olur.

Aktif olmak için bu anı mı kolluyordun? :D
Aktifim aslında. Siteye her gün düzenli girip ne var ne yok bakıyorum. Bir süredir site çöküntüdeydi zaten biliyorsun. Yorum atmıyorum sadece, yoksa aktifim hemen hemende :D:))

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Aktifim aslında. Siteye her gün düzenli girip ne var ne yok bakıyorum. Bir süredir site çöküntüdeydi zaten biliyorsun. Yorum atmıyorum sadece, yoksa aktifim hemen hemende :D:))
Çöküntülerin vs. farkındayım ama senin gibi eski üyelerin yorumlara vs. katılmasını daha çok bekliyorum açıkçası.Herkes siteye ne var ne yok diye girerse ne olur? Hiçbir şey olmaz. :) Çünkü ne olup olmayacağını siz üyelerin yorumları ve paylaşımları sayesinde belli oluyor.Hem daha çok paylaşım vs. aktif olunursa (tabi müsait oldukça) belki sitenin bu müşkül durumdan çıkmasına da vesile olunmuş olunabilir.

güncelleme.png

twitch2.png

Evet arkadaşlar, Twitch için de yasak kaldırılmış durumda, Youtube için geçerli olan şartlar çerçevesinde Twitch kanalınızı da sitede paylaşabilirsiniz. @BelieveFever

NOT: Tiktok, Instagram, Twitter, Facebook ve Telegram gibi platformların yasağı devam etmektedir, bilginize.

MAZE

Papa'da ki İman Kadar Rap Türkiye'de Özgür!!
Emektar
Çöküntülerin vs. farkındayım ama senin gibi eski üyelerin yorumlara vs. katılmasını daha çok bekliyorum açıkçası.Herkes siteye ne var ne yok diye girerse ne olur? Hiçbir şey olmaz. :) Çünkü ne olup olmayacağını siz üyelerin yorumları ve paylaşımları sayesinde belli oluyor.Hem daha çok paylaşım vs. aktif olunursa (tabi müsait oldukça) belki sitenin bu müşkül durumdan çıkmasına da vesile olunmuş olunabilir.
Haklısın da senin de dediğin gibi "müsait oldukça" :D Müsait olamıyoruz be başkan. Müsait oldukça da takılıyorum hala, no problem naughty:.:))

magicalien

Torrent-Oyun.com
Yetkili Notu: Youtube linkiniz konuda belirtilen şartlardan herhangi birini karşılamadığı için kaldırılmıştır.Lütfen konuyu dikkatlice inceleyiniz!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar arkadaşlar, Ben çok profosenel ve kaliteli yayın yapmaktayım. Ama bir türlü kanalımı istenen noktaya çıkaramadım. Kanalımı ziyaret ederseniz çok sevinirim.

Yetkili Notu: Twitch linkiniz konuda belirtilen şartlardan herhangi birini karşılamadığı için kaldırılmıştır.Lütfen konuyu dikkatlice inceleyiniz!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gözlemlediğim kadarıyla Kimse kuralları sallamamış ya da aldırış etmemiş. 5 yılda tek bir yorumu bile olmayan mı dersin. Sırf bunun için üyelik açan mı dersin. Kendini tanıtmadan emrivaki sadece kanalının adresini paylaşan mı dersin :D

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt