TO Duyuru | Torrent-Oyun Discord Sunucumuz Açılmıştır!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Uzun süredir üyelerimiz arasından gelen önerilerde, yönetim ekibiyle birlikte doğrudan yazışabileceği veya konuşabileceği bir Discord Sunucusunun açılması isteniyordu. Üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda Torrent-Oyun Üst Yönetimi olarak konuyu kendi aramızda değerlendirip açılması kararını aldık. Siz değerli üyelerimizden sunucuya bağlandıktan sonra kurallar bölümünü okumanızı ve ona göre hareket etmenizi rica ediyoruz. Ek olarak Discord sunucumuzda lütfen "Konuma neden cevap gelmiyor, bu konuya bakın" vs. gibi şeyler dile getirmeyin. Açtığınız konu hakkında bilgi sahibi olan yetkili kişiler zaten konunuza cevap vermektedir. Sunucunun kurulma amacı yönetim ve üyelerin diyalog kurabileceği sıcak bir ortam oluşturmak ve sohbet edebilmektir. Bütün üyelerimizi sunucumuza bekliyoruz.

Discord suncumuzdaki rol düzenlemeleri şu şekildedir ;

Yönetici: Yönetici & Yönetici Yardımcısı rütbesine sahip olan kişilerdir. Sunucu Sahibi olan kişi de bu rütbe de yer alır.

Üst Yönetim: Genel Yetkili / Takım Lideri / Süper Editör & Moderatör rütbesinde bulunan kişilerdir.

Moderatör: Yönetim Ekibi arasından seçilmiş, Discord'un chat ve asayişinden sorumlu kişilerdir. Herhangi bir problem olduğunda moderatörlere yazmaktan çekinmeyin.

Yönetim: Forumda Moderatör & Editör rütbesinde olan kişilerdir.

Emektar: Zamanında forum yönetiminde emek vermiş ve sitemiz de emektarlık rütbesine uygun görülmüş kişilere verilir.

Kayıtlı Üye: Bu role sahip olabilmeniz için forumda en az bir senelik üyeliğiniz olması ve forumdaki nickinizle sunucumuza bağlanmanız ardından forumdan üst yetkililerden; TheDivision, ΛPOSTLE yani bana ya da MΣDUSΛ'ya veya discord moderatörlerimizden; THΞ DΛRK FΞΛR, KΛFKΛS'a özel mesaj göndererek kimliğinizi kanıtlamanız gerekir.Bu role sahip olduktan sonra discord sunucumuzda nickinizi forum nickinizden farklı bir nick yapıp değiştirirseniz ve bu durum discord yetkililerimiz tarafından tespit edilirse, rolünüz uyarı yapılmadan silinecektir.

Discord Sunucu Linki: https://discord.gg/b9qez9Y

Ynt: TO Duyuru | Torrent-Oyun Discord Sunucumuz Açılmıştır!

Hayırlı olsun.

RehberTkn

Torrent-Oyun.com

Haydi bakalım hayırlı olsun tüm torrent oyun ailesine :thumbup:

€MRΛH ΛM|R

EMRAH AMİRİM ULAN BEN

Hayırlısı olsun.

analiz027

Supernatural,Galatasaray,Kemal Atatürk.

Tamda Discord'u yeni yüklemişken bu haber baya iyi oldu.Hadi bakalım,hayırlısı olsun.

Meiss

ozo, bygame, optimist, meiss, 2011 - ∞

güzel

Hayırlı Olsun

Hayırlı olsun :thumbup:

incibaba

Torrent-Oyun.com

hayırlı olsun

Dersteyim

Torrent-Oyun.com

Saçma olmuş.

Dersteyim

Torrent-Oyun.com

lnFlames' Alıntı:
İletişim için zaten bir forum var muhabbet etmek isteyen forumda edebilir. Hem ayriyetten sorunu olanları da görür yardım edebileceği konuda yardımcı bu şekilde muhabbet isteyen gelir discorda orda eder belki foruma bile girmez. Sorunu olanlarda cevapsız kalır. Girse bile discordda daha fazla vakit geçireceğinden forumu pek umursamaz.Aktifliği hepten öldürür. Yani bu sistem foruma zararlı aktifliği öldürüyor. Discordda geçireceğine forumda zaman geçirse aktiflik olur en azından.

Ben kapatılması tarafındayım aktifliği cidden öldürür aktiflik ölürse de açılan konuöar cevapsız kalır. Sadece sohbet için siteyr girenler var sohbeti discordda edebilirse foruma uğramaz bile vw sorunu olanları da göremez. Bu şekilde sohbet için gelirken sorunu olanları da görüyor biliyorsa yardımcı oluyor. Kapatılsın bence gereksiz olmuş. Aktifliği öldürüyor

Hayırlı Uğurlu Olsun

THEA17

Assassin'S

Ooo çok güzel olmuş hemen katıldım.Hayırlı uğurlu olsun umarım troller gelmez. :thumbup:

SekoBaba1903

Torrent-Oyun.com

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun efendim . benimde sitedeki ilk yorumum banada bi hoşgeldin aramıza varmıdır :D yoksada teşekkürler :D Kolay gelsin :thumbup:

SekoBaba1903' Alıntı:
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun efendim . benimde sitedeki ilk yorumum banada bi hoşgeldin aramıza varmıdır :D yoksada teşekkürler :D Kolay gelsin :thumbup:
Hoşgeldin, umarım güzel vakit geçirirsin.

hasan6734

Torrent-Oyun.com

yusuf ozkan 11

Torrent-Oyun.com

BEN GİREMİYOM GİRİŞ YAPINCA BU ANLIK DAVET GEÇERSİZ YADA GEÇERLİLİĞİNİ YİTİRMİŞ :mad: :mad:
LÜTFEN YARDIM EDİN !!!!! :mad: :mad:

CS:GO Sunucumuz

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt