tiny & Tall : Gleipnir Part One [PLAZA] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Medusa

Genel Yetkili

tiny & Tall : Gleipnir Part One [PLAZA]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: PLAZA

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 1.15 GB

:pccikistarihi: 10.09.2018

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

tiny & Tall: Gleipnir, Part One, LucasArts'ın efsanevi hikayelerinden ilham alınarak tasarlanmış ve sonradan modernize edilmiştir. Tıklanma yoluyla ilerleyen bir macera oyunudur. Yeterlilik konusunda berbat ve beceriksiz iki demirci kendilerini ilginç bir şekilde Norveç tanrılarının dünyalarına hapsolmuş şekilde bulur. Bu harika ve el yapımı dünyada büyülü nesneleri kullanarak ve gizemleri çözerek etraflarını keşfetmek zorundadırlar. Ancak bu sırada hile ve kötülük ile ünlenmiş olan tanrı Loki ve onun şeytanları demircilerin yolunu kesecektir.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Duo Core 1.8Ghz
Ekran Kartı: 512MB
Bellek: 2 GB
Boş Alan: 1.5 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Relmon

Her türlü Yardım için P.M atabilirsiniz.
Moderatör
Sİstem sorunu olanlar için çıtırlık oyun :) Eline sağlık.

The Good

1881 - 193∞
Böyle oyunlar çıktıkça bitiyorum..Çok seviyorum böyle oyunları

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.