Tinder Tecrübelileri varsa bakabilir mi?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

SelamOlsunDostlar

https://steamcommunity.com/id/Originalkillshot
Merhaba sevgili forumdaşlarım. Haftanın başında can sıkınıtısından Tinder kurdum. İlk defa bu tarz bir uygulama kullanıyorum , toyum. Pek bilmiyorum buraları.

4 tane eşleştirme aldım şu ana kadar. 2'si hiç cevap yazmadı , 2'syle havadan sudan bir sohbetimiz var. Ama sorun şurda , sohbet sanırım çok havada , suya inmesi zaman alıyor. Hani sohbeti sürekli ben devam ettirmek zorunda kalıyorum. Cevaplar samimi , konuşmak istemeyen birinin baştan savma mesajları gibi değil ancak karşıdan sohbeti devam ettirmek için bir sarf edilen effor göremiyorum.

Bu da benim aklıma şu soruyu getiriyor. Bu bizim Türk kızlarımızla mı alakalı durum yoksa basitçe sohbet etmek ile etmemek arasında kalınan bir durum mu?
Bu konularda tecrübeli arkadaşlar : Samimi olduktan sonra çözülecek bir durum mudur bu? Yoksa baştan kırmızı ışık mı?
Çünkü sürekli sohbeti devam ettirmeye çalışan kişi konumunda olmak yorucu ve can sıkıcı...

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Yıllar önce kullanmıştım ve şunu söylemeliyim ki kız başına onlarla eşleşme geliyor. Çakma bir kız hesabı açıp denemiştim ve birkaç dakika içinde 100’den fazla eşleşme olmuştu. Yani sen muhtemelen karşındakinin onlarca eşinden birisindir.

Kısacası çok ümitlenme, muhabbetin ilerlemesi biraz zor.

Mert Özer

Hepsi Manyak!
Saçma bir şey kıza geliyor 500 eşleşme onların arasından sadece 1'i sen :D Ego kasmaya kullanıyorlar.. :D

AcıBizimDostumuz

Torrent-Oyun.com
Kanka sana vereceğim yazılar ciddiyim tinderda diğer erkeklerden farklı olmanı hatta istediğin amaçla kızlarla sohbet etmeni sağlayacaktır. Hatta ücretsiz :D Kendim denedim faydası baya oldu. Özel mesaj olarak atayım mı? Bu arada öyle palavra, Türk abi taktikleri değil kesinlikle. Kendisi yazışmalarını hatta buluştuğu kızların birisinin fotoğrafını da koydu bir yazısında.

SelamOlsunDostlar

Kanka sana vereceğim yazılar ciddiyim tinderda diğer erkeklerden farklı olmanı hatta istediğin amaçla kızlarla sohbet etmeni sağlayacaktır. Hatta ücretsiz :D Kendim denedim faydası baya oldu. Özel mesaj olarak atayım mı? Bu arada öyle palavra, Türk abi taktikleri değil kesinlikle. Kendisi yazışmalarını hatta buluştuğu kızların birisinin fotoğrafını da koydu bir yazısında.
Profil yazılarına bakanlar var mı ya ? Ben çok gereksiz görüyorum hep :D

eylül

Maksimum Östrojen
Birisi seni seviyorsa, ciddiye alıyorsa, diyelim ki farklı şehirdesiniz, yıllarca yazışabilir. Hatta buluşmak yıllarca bile sürmez zaten. 6 ay yazışmak yeterli ve uygundur. (Bu dediğim evlilik veya sevgili bulmak için)

Bir erkeğin niyeti farklıysa, birkaç gün sonra benimle yazışmayı bırakıyor. O niyette olmadığımı, amacımın evlilik/bağlılık filan olduğunu anlayıp ilgilenmiyor/bırakıyor yazmayı. Bunu defalarca tecrübe ettim.

AcıBizimDostumuz

Torrent-Oyun.com
Profil yazılarına bakanlar var mı ya ? Ben çok gereksiz görüyorum hep :D
Orası dediğim akım tarafından (özel mesaj kutunda belirttim) önemli çünkü ordan kıza yürüyebilirsin hatta baya önemli karşı cinsin profilinde yazanlar.

NOt: pardon başkasına atmışım sen istememişsin sdfsdf

Son düzenleme:

EXVOL

Torrent-Oyun.com
Tinder birini beğenip match yaptıgın bir ortam yani o kadar kasmana gerek yok.Kafana gore takıl

AcıBizimDostumuz

Torrent-Oyun.com
Tek kale match ama. :)
Tinder match'in tanımı: 500 erkek bir kızın peşinde koşuyor.
Kesinlikle haklısın, buyüzden farklı bir mesaj atmalısın naber? nasılsın? selam? çok güzelsin tarzı mesajlardan vazgeçin :D Zaten tonlarca mesajı var senin mesajının ilgi çekici olması lazım ama birazda şans lazım Türkiyede cinsel açlık veya kız açlığı tavan yapmış durumda zaten.

SelamOlsunDostlar

Kesinlikle haklısın, buyüzden farklı bir mesaj atmalısın naber? nasılsın? selam? çok güzelsin tarzı mesajlardan vazgeçin :D Zaten tonlarca mesajı var senin mesajının ilgi çekici olması lazım ama birazda şans lazım Türkiyede cinsel açlık veya kız açlığı tavan yapmış durumda zaten.
İngilizce de çok harika , tam komedi pick up line'ları var ama Türkçe de o kelime oyunlarını yapmak daha zor gibi sanki

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt