Thief Simulator [CODEX] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Thief Simulator[CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 2.39 GB

:pccikistarihi: 9 Kasım 2018

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

:pcnot: %100 Türkçe

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Gerçek hırsız ol. Hedefinizi gözlemleyin ve hırsızlık konusunda size yardımcı olacak bilgileri toplayın. Meydan okumaya ve en güvenli konutları soymaya çalış. Bazı yüksek teknoloji ürünü hırsız ekipmanı satın alın ve yeni hırsız hileleri öğrenin. Çalıntı malları yolculara sat. Gerçek bir hırsızın yaptığı herşeyi yapın!

İyi bir hırsız her zaman hedefini gözlemler. İçinde ne var? Orada kim yaşıyor? Hedef gün programın nedir?En iyi planı hazırlamak için birçok olası yaklaşım arasından seçim yapın. Hırsız Simülatöründe bulunan birçok modern cihaz, hedefiniz ve mahalleniz hakkında bilgi toplamak için kullanışlı olabilir.

Daha hızlı, daha iyi. Mümkün olan en kısa sürede mümkün olduğunca çok değerli eşya bulun ve çalın. Unutmayın ki sonsuz sırt çantaları yok. Zaman hakkında olduğunda soğuk kanı korumak zorundasın. Her evde işe yaramayan tonlarca eşya bulabilirsiniz. Bu da sizi gerçekten yavaşlatabilir.Sırt çantanızı değersiz eşyalarla doldurursanız, diğer şeylere yer açmak için zamanınızı harcamalısınız. ve Dikkatli ol, çünkü bazı şeyler polislerin dikkatini çekebilir!

Gerçek, deneyimli bir hırsız, bazı değerli eşyaların anında bulunma ihtimalinin olduğu yerleri tespit edebilir. Görüşte tüm değerli eşyalarınızı ve beklediğiniz yerlerin altını çizmek için geceleri el fenerini kullanın.

GPS izleyicileri kapatın, tüm cihazları internetten çıkarın ve seri numaralarını silin. Çalınmış bir arabayı sökün ve parçaları internetten satın.

Dikkatli ol! Bazı evlerde beklenmedik misafirlerle tanışabilirsiniz. Eğer seni eylemde yakalarlarsa, polisi arayacaklar.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 7
İşlemci:Intel Core i5
Ekran Kartı:NVidia GeForce GTX 750
Bellek:8 GB RAM
DirectX:Sürüm 10
Boş Alan: 5 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 10
İşlemci:Intel Core i7
Ekran Kartı:NVidia GeForce GTX 1050
Bellek:8 GB RAM
DirectX:Sürüm 10
Boş Alan:5 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

ZoaGamer

Torrent-Oyun.com
Simülatör olayında artık nirvanaya ulaşıldı yani :)
Sanırım birde dilenci simülatörü çıkacak 2019'da :)
Paylaşım için teşekkürler :)

Videolarını izledim de çok kalitesiz vasat bir oyun şöyle 30 dakika oynayayım sadece zaman geçsin diyenler için bana göre. Görevlerine baktım şunu topla bana getir şunu çal bana sat gibi saçma sapan görevleri var. Yapay zeka çok kötü ayrıca. Sistem gereksinimlerine göre de bir oyun değil daha düşük bir sistem gereksinimi olması lazımdı bu oyunun çünkü GTX 1050 gerektiren grafikleri ağır bir oyun değil.

Woéx

Mermiye Hükmeden Nişancıdır.
Oyun Güzel Gibi Gözüküyor Ama Gözle Görmek Lazım ;)

Lúthien

Gazi Üni - BM
Bu oyunu en az 3 kez bitiren aradaşlar dm gelsin. La casa de papel ekibi kuruyorum. Şehir isimleri rastgele bir şekilde çekilecektir lütfen ısrarcı olmayın.

BayBoris

ı want to play a game
Beyler oyunda ilk araba hırsızlığını yaptıktan sonra kapındaki kutuyu al diyor fakat ortada kutu falan yok yardımcı olabilecek var mı ?

IYI

Punk is not dead...
İmzamdaki sistemde fazla kasma yaşar mıyım acaba?

Emincan

Kaybetmekten korkan insanlar daima kaybederler
Beyler oyunda ilk araba hırsızlığını yaptıktan sonra kapındaki kutuyu al diyor fakat ortada kutu falan yok yardımcı olabilecek var mı ?
dostum tam arabanın eve gittiginde spawnladıgı yerin karşısında demir bi kapı var o kapının yanında

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt