Torrent-Oyun | THEY ALWAYS RUN [DOGE] (+Repack) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
RUN KAPAK SON.png

THEY ALWAYS RUN [DOGE]
(+Repack)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - Steam (v1.0.2.775)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 3,0 GB

:pccikistarihi: -20.10.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1585440/They_Always_Run/

:oyungoruntuleri:

Screenshot_3.png

:oyunhakkinda:

They Always Run 003 512 x 512 PNG.png

Galaksinin sakinleri, imparatorluğun çöküşünden beri suçla boğuşuyor. Herhangi birini, herhangi bir yerde bulabilmek, çok değerli bir beceri haline geldi.

Aidan, galaksideki en tehlikeli ve yakalanması zor acımasızları avlaması gereken üç kollu bir ödül avcısıdır.

Bazı ödüller parayla, diğerleri ise Aidan'ın kendisini bu yola sokan insanları bulmak için kullanabileceği değerli bilgilerle ödüllendirilir - tüm bunlar galaksi çapında bir komploya karışırken.

Üç kola sahip olmak, aynı anda daha fazla düşmanla başa çıkmanıza izin verir ve herhangi bir itişmede ikna edici bir argüman sağlar. Hedefli saldırılar ve atışlar yapmak, çevreyi manipüle etmek, engelleri yok etmek ve düşmanları mahvetmek için üçüncü kolunuzu kullanın.

Galaksinin uçlarında, çekirdek dünyalarda ve uzun süredir devam eden medeniyetlerin kalıntılarında suçluları avlayın. Ekipmanınızı yükseltin, yeni yetenekler kazanın, güçlenin ve yolunuza çıkan her şeyi yok edin.

Yüksek oktanlı oynanışla iç içe geçmiş ve bir ödül avcısının üçüncü kolu kadar sert darbeler ve dönüşlerle dolu karmaşık bir hikayenin tadını çıkarın!

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Oyun şiddet ve kan içerebilir, her yaşa uygun değildir.

:sistem_gereksinimleri:
RUN.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU
(ortalama 5 saat)

İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2.Torrent adından da anlaşılacağı üzere alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

CHROME TEHLİKE UYARISI VERİYORSA ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!

They Always Run 002 512 x 512 PNG.png

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Teşekkürler, bu türden beni en çok çekebilen oyun Dead Cells olmuştu. Aksiyonu nasıldır bu oyunun tavsiye eder misiniz?
PC Gaming Show E3 2021'de tanıtılan oyunlardan biriydi.Kötü veya sıkıcı bir oyun olacağını sanmıyorum ama yine de istersen Metacritic puanına ve yorumlarına da bak.Sadece Metacritic puanına bakma çünkü bazen gamepad ile oynanamayan bir oyuna sırf bu yüzden eksi puan verilebiliyor.

TheNewStar

Torrent-Oyun.com
Oyunu indirip birkaç saat denedim. Ölüp ölüp baştan başladığınız bir oyun değil bir kelle avcısının hikayesini anlatıyor. Checkpoint sistemi mevcut. Aksiyon sistemi de şimdilik iyi gidiyor, her geçen dakika yeni silahlarla çeşitleniyor gibi. İlgisini çeken varsa denesin derim

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt