theHunter™: Call of the Wild - Duck and Cover Pack [CODEX] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13

theHunter™: Call of the Wild - Duck and Cover Pack[CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 19.39 GB

:pccikistarihi: 27 Eylül 2018

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir. Ana oyun (v1.24) + 7mm Empress Magnum, 44 Wild Cat Magnum, Gamekeeper 12G, Bearclaw Lite CB-60, Facing the Wild 1, Tents & Ground Blinds, ATV, Shooting Range, Medved-Taiga, Backpacks, Weapon Pack 1, New Species 2018, Wild Goose Chase Gear, Vurhonga Savanna, ve oyuna son eklenen Duck and Cover Pack DLC'sini barındırır.

:pcoyungoruntuleri:

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64bit OS - Windows 7
İşlemci: Intel i3-4170
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 - 1GB VRAM
Boş Alan:20 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64bit OS - Windows 10
İşlemci: Intel i7 quad-core
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GTX 760 / R9 270x - 4GB VRAM
Boş Alan: 20 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Faded

sertlik kanında var hayatın.
Dedem de avcıydı benim. Rahmetliyi utandırmam umarım, teşekkürler oyun için.

iyi_biri

"İleride yanlışYapacakBedbahtlarÇıkabilir" Atatürk
Iska kardeşim bu oyunun yenisi çıkmış seninle TheDivision ve Byilmaz ile mesaj konuşması başlatamadım bağlantı da verecektim. Bu kişi bulunamadı diyor.
Yeni çıkan ve bütün dlc lerin dahil olduğu sürüm adı theHunter Call of The Wild 2019 Edition Codex.
Bu yeni çıkan sürüm sağlam sürüm şuanda.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Kral selamun aleyküm şu oyundaki torrent sorunlu indirme normal devam ediyordu fakat şuan hiç indirmiyor zaten başlarken de başta başlamadı zorla başlat dediğim zaman geldi bi el atarmısın sana zahmet https://www.torrent-oyun.com/thread...torrent-indir-hizli-indir-tek-link-pc.525643/
Aleyküm selam dostum.Aşağıdaki torrent'ten daha güncel sürümünü indirebilirsin.İstersen repack de var bu arada.

Not: Özelden gönderemediğim için konusunda paylaşılmıştır.Aynı sorunu yaşayan varsa yine aşağıdaki sürümden indirebilir.

Ekli dosyalar

leaflook43

Torrent-Oyun.com
Aleyküm selam dostum.Aşağıdaki torrent'ten daha güncel sürümünü indirebilirsin.İstersen repack de var bu arada.

Not: Özelden gönderemediğim için konusunda paylaşılmıştır.Aynı sorunu yaşayan varsa yine aşağıdaki sürümden indirebilir.
repack sürümü varsa daha iyi olur kral sana zahmet onu da atarmısın

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt