theHunter: Call of The Wild - 2019 Edition [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Perdikkas

Süper Editör
0.png

theHunter: Call of The Wild - 2019 Edition [CODEX] | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 22.44 GB

:pccikistarihi: 1.03.2019
:pcnot: Çıkmış olan tüm güncellemeler ve DLC'ler dahildir.

:pcoyungoruntuleri:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

:pcoyunhakkinda:

th.jpg

Oyun Hakkında :

theHunter: Call of the Wild 2019 Sürümü, gelmiş geçmiş en sürükleyici avcılık deneyimini sunuyor. Görkemli geyik, hayaletimsi vaşak ve büyüleyici Afrika sığırından yabanda bulunan sayısız kuş, hayvan ve böceğe yaşamla dolu bu güzel açık dünyaya adımını at. 256 kilometrekarelik bu dünyanın her bir metresi, Avalanche Studios’un on senelik heyecan verici aksiyon ve avcılık oyunları geliştirme deneyiminin meyvesi ödüllü teknoloji kullanılarak yaratıldı. Zengin tekli oyuncu deneyiminin yanı sıra, theHunter: Call of the Wild 2019 Sürümü, en fazla 8 oyuncu olacak şekilde (eşli ve rekabetçi modlarında) eşsiz çok oyunculu seçenekler de sunuyor. En iyi avcılık deneyimini paylaş ve o övünme haklarını kazan!

Orijinal içeriğinin yanı sıra, theHunter: Call of the Wild 2019 Sürümü, donmuş ve zorlu Medved-Taiga rezervi ve Vurhonga Savanı rezervinin engebeli çayırlarını da içeriyor. Farklı rezervleri ATV’lerle keşfet, çadır ve avcı perdesi kullanarak yabanda kamp yap ve hedefini en iyi şekilde indirmek için geniş yelpazedeki özel silahlar arasından seçimini yap.

Özellikler :

- Uçsuz Bucaksız Açık Dünyayı Keşfet. Yürüyerek veya ATV üzerinde.

- Açık çiftlik alanlarından sık ormanlara, donmuş tundralardan savana 256 kilometrekarelik farklı arazileri keşfet. TheHunter: Call of the Wild’ın geniş dünyası, her biri sürprizler ve unutulmaz anlarla dolu farklı ve kendine has av rezervlerine ayrılmıştır.

- Bölge yerlilerinden görevler al veya herkesin gittiği yollardan geç. Gözetleme yerlerini, av kulelerini ve izleme noktalarını keşfet. Bir avdan diğerine yürümekten yoruldun mu? ATV Saber 4×4’ünü al ve onunla dolaş! Bu çok yönlü araç seni zorlu arazilerde yıldırım hızıyla taşıyabiliyor. Açık dünyayı keşfetmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

Farkli Türler, Farkli Mücadeleler

4 farklı rezervi ve ulusal parkıyla, her biri ayrı bir mücadele sunan 25 av türüyle (yenilerini eklemeye devam ediyoruz) karşılaşacaksın. Ak kuyruklu geyik gibi klasik ve popüler orta büyüklükteki av hayvanlarından Ayı ve Mus gibi daha büyük av hayvanlarına pek çok çeşit mevcut. Medved-Taiga’nın donmuş ormanlarındaki yakalanması zor vaşakların izini sür, Hirschfelden’da havalan ve biraz kaz avla veya sıcak Vurhonga Savanı’nı keşfederken Afrika sığırıyla yüzleş.

Avcı Ol. Avını Tasarla.

Oyun içinde pek çok silah mevcut: tüfek, tabanca ve yay bularak silahlarını dürbün ve farklı mühimmatlarla özelleştirebilirsin. Favorilerini bul ve o silahlarda kendini geliştir. Atış poligonunda nişan çalış ve atışlarını isabetli hale getir. Çeşitli yetenekleri ve donanımları açarak karakterini geliştir. Düdükleri ve kokuları kullanmayı öğren ve en önemlisi avını incele: hayvan davranışlarını, özelliklerini ve hareket kalıplarını yakından izle. Avcılıkta yeni misin? Hiç sorun değil. İster umut vaat eden bir amatör ol, ister yıllanmış bir emektar; akıllı sistemler avından en fazlasını alabilmen için sana yardımcı olacak.

Avcılık Deneyimlerini ve Avcı Kulübü’nü Paylaş. Övünme Hakkı Kazan.

Zengin tekli oyuncu deneyiminin yanı sıra, theHunter: Call of the Wild eşsiz çoklu oyuncu seçenekleri de sunuyor. Eşli ve rekabetçi modlarında en fazla 8 arkadaşından (veya yabancılardan!) oluşan ekiplere katıl. Avcı Kulübü’yle pek çok oyun içi mücadele ve etkinliğe katıl. Günlük ve haftalık etkinlikler veya topluluk etkinlikleriyle oyun içi ödüller kazan. Avcılık arkadaşlarınla daha cazip ve heyecan verici. Öyleyse sen de deneyimlerini paylaş ve şu övünme haklarını kazan.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: 64bit OS - Windows 7

İşlemci: Intel i3-4170

RAM: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 - 1GB VRAM

Depolama: 36 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: 64bit OS - Windows 10

İşlemci: 64bit OS - Windows 10

RAM: 8 GB RAM

Ekran Kartı:NVidia GTX 760 / R9 270x - 4GB VRAM

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Onur.G

Özledim Arada Bir Yaz Bana
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 232408

theHunter: Call of The Wild - 2019 Edition [CODEX] | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu:Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform:PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 22.44 GB

:pccikistarihi: 1.03.2019
:pcnot: Çıkmış olan tüm güncellemeler ve DLC'ler dahildir.

:pcoyungoruntuleri:

Ekli dosyayı görüntüle 232409

Ekli dosyayı görüntüle 232410

Ekli dosyayı görüntüle 232411

Ekli dosyayı görüntüle 232412

Ekli dosyayı görüntüle 232413

Ekli dosyayı görüntüle 232414

Oyun Hakkında :

theHunter: Call of the Wild 2019 Sürümü, gelmiş geçmiş en sürükleyici avcılık deneyimini sunuyor. Görkemli geyik, hayaletimsi vaşak ve büyüleyici Afrika sığırından yabanda bulunan sayısız kuş, hayvan ve böceğe yaşamla dolu bu güzel açık dünyaya adımını at. 256 kilometrekarelik bu dünyanın her bir metresi, Avalanche Studios’un on senelik heyecan verici aksiyon ve avcılık oyunları geliştirme deneyiminin meyvesi ödüllü teknoloji kullanılarak yaratıldı. Zengin tekli oyuncu deneyiminin yanı sıra, theHunter: Call of the Wild 2019 Sürümü, en fazla 8 oyuncu olacak şekilde (eşli ve rekabetçi modlarında) eşsiz çok oyunculu seçenekler de sunuyor. En iyi avcılık deneyimini paylaş ve o övünme haklarını kazan!

Orijinal içeriğinin yanı sıra, theHunter: Call of the Wild 2019 Sürümü, donmuş ve zorlu Medved-Taiga rezervi ve Vurhonga Savanı rezervinin engebeli çayırlarını da içeriyor. Farklı rezervleri ATV’lerle keşfet, çadır ve avcı perdesi kullanarak yabanda kamp yap ve hedefini en iyi şekilde indirmek için geniş yelpazedeki özel silahlar arasından seçimini yap.

Özellikler :

- Uçsuz Bucaksız Açık Dünyayı Keşfet. Yürüyerek veya ATV üzerinde.

- Açık çiftlik alanlarından sık ormanlara, donmuş tundralardan savana 256 kilometrekarelik farklı arazileri keşfet. TheHunter: Call of the Wild’ın geniş dünyası, her biri sürprizler ve unutulmaz anlarla dolu farklı ve kendine has av rezervlerine ayrılmıştır.

- Bölge yerlilerinden görevler al veya herkesin gittiği yollardan geç. Gözetleme yerlerini, av kulelerini ve izleme noktalarını keşfet. Bir avdan diğerine yürümekten yoruldun mu? ATV Saber 4×4’ünü al ve onunla dolaş! Bu çok yönlü araç seni zorlu arazilerde yıldırım hızıyla taşıyabiliyor. Açık dünyayı keşfetmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

Farkli Türler, Farkli Mücadeleler

4 farklı rezervi ve ulusal parkıyla, her biri ayrı bir mücadele sunan 25 av türüyle (yenilerini eklemeye devam ediyoruz) karşılaşacaksın. Ak kuyruklu geyik gibi klasik ve popüler orta büyüklükteki av hayvanlarından Ayı ve Mus gibi daha büyük av hayvanlarına pek çok çeşit mevcut. Medved-Taiga’nın donmuş ormanlarındaki yakalanması zor vaşakların izini sür, Hirschfelden’da havalan ve biraz kaz avla veya sıcak Vurhonga Savanı’nı keşfederken Afrika sığırıyla yüzleş.

Avcı Ol. Avını Tasarla.

Oyun içinde pek çok silah mevcut: tüfek, tabanca ve yay bularak silahlarını dürbün ve farklı mühimmatlarla özelleştirebilirsin. Favorilerini bul ve o silahlarda kendini geliştir. Atış poligonunda nişan çalış ve atışlarını isabetli hale getir. Çeşitli yetenekleri ve donanımları açarak karakterini geliştir. Düdükleri ve kokuları kullanmayı öğren ve en önemlisi avını incele: hayvan davranışlarını, özelliklerini ve hareket kalıplarını yakından izle. Avcılıkta yeni misin? Hiç sorun değil. İster
umut vaat eden bir amatör ol, ister yıllanmış bir emektar; akıllı sistemler avından en fazlasını alabilmen için sana yardımcı olacak.

Avcılık Deneyimlerini ve Avcı Kulübü’nü Paylaş. Övünme Hakkı Kazan.

Zengin tekli oyuncu deneyiminin yanı sıra, theHunter: Call of the Wild eşsiz çoklu oyuncu seçenekleri de sunuyor. Eşli ve rekabetçi modlarında en fazla 8 arkadaşından (veya yabancılardan!) oluşan ekiplere katıl. Avcı Kulübü’yle pek çok oyun içi mücadele ve etkinliğe katıl. Günlük ve haftalık etkinlikler veya topluluk etkinlikleriyle oyun içi ödüller kazan. Avcılık arkadaşlarınla daha cazip ve heyecan verici. Öyleyse sen de deneyimlerini paylaş ve şu övünme haklarını kazan.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: 64bit OS - Windows 7

İşlemci: Intel i3-4170

RAM: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 - 1GB VRAM

Önerilen Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: 64bit OS - Windows 10

İşlemci: 64bit OS - Windows 10

RAM: 8 GB RAM

Ekran Kartı:NVidia GTX 760 / R9 270x - 4GB VRAM

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

görsellerine baktım da çok güzel bir oyuna benziyordu
sen de şimdi 2019 edition paylaşıyorsun daha :D
sen nasıl bir kralsın ya :D

aranızda max payne 3 ü indirip hata alan varsa çözümü basit isteyene vereyim

msgsonic

Torrent-Oyun.com
ekli dosyalarda 2 adet torrent dosyası var ikiside aynı sanırım

msgsonic

Torrent-Oyun.com
aynı 2 dosyayı koyulmasındaki amaç paylaşımda kolaylık olması mı merakımdan soruyorum

belki ilgilenilir diye yazıyorum. bu sürümü indirdim kurdum. fakat oyunda bazı sorunlar var sanırım. şöyle "1-nişan alıp nefes tuttğunuzda bazen nefes tutma sesinin gelmemesi, 2-hayvanların biryerde takılı kalması, 3-hayvan ölüp yanına gidip hayvanı almaya çalıştığınızda almama sorunu, 4-büyük hayvanlara yakın mesafeden öldürücü noktalarına en güçlü silahlarla birden çok atış yapmama rağmen hayvanın hiç tepki vermemesi" daha önce de buradan bir önceki sürümü, güney amerika haritası olmayanı oynuyordum onda böyle hatalar yoktu. bu sorunlar herzaman yaşanmıyor.

belki ilgilenilir diye yazıyorum. bu sürümü indirdim kurdum. fakat oyunda bazı sorunlar var sanırım. şöyle "1-nişan alıp nefes tuttğunuzda bazen nefes tutma sesinin gelmemesi, 2-hayvanların biryerde takılı kalması, 3-hayvan ölüp yanına gidip hayvanı almaya çalıştığınızda almama sorunu, 4-büyük hayvanlara yakın mesafeden öldürücü noktalarına en güçlü silahlarla birden çok atış yapmama rağmen hayvanın hiç tepki vermemesi" daha önce de buradan bir önceki sürümü, güney amerika haritası olmayanı oynuyordum onda böyle hatalar yoktu. bu sorunlar herzaman yaşanmıyor.
Aynı sıkıntılar bende de var abicim fast travel noktalarını açmama rağmen oyuna tekrar girdiğimde farklı bir noktadan başlatıyor ve yeni gelen rifle ve shotgunların mermileri var ama kendileri yok güncelleme gelirse ilgilenirler büyük ihtimal

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt