Torrent-Oyun | The Yakuza Remastered Collection [CODEX] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
KAPAK (Fitgirl).png

The Yakuza Remastered Collection [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Remastered Collection Sürümü (içindekiler: 3-4-5)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 74,4 GB (3 OYUN)

:pccikistarihi: 28.01.2021

:psnot: 64 bit işletim sistemi ve Windows 10 gerektirir!

Satın almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/1088710/Yakuza_3_Remastered/
https://store.steampowered.com/app/1105500/Yakuza_4_Remastered/
https://store.steampowered.com/app/1105510/Yakuza_5_Remastered/
https://www.microsoft.com/tr-tr/p/the-yakuza-remastered-collection-for-windows-10/9nbtl551xl5n

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

bigNews_blog_preordernow-4.jpg

YakuzaRemasteredCollectionPS4.jpg

Y3 (edit).jpg

1080p ve 60 fps'de yenilenen içeriklerle Kazuma Kiryu efsanesinin üçüncü bölümünü yaşayın. Kanto-Kansai savaşından bir yıl sonra Kazuma Kiryu ve Haruka Sawamura, Kamurocho'nun belalı sokaklarını terk ederek Morning Glory Yetimhanesi'ni işletmek üzere Okinawa adasına doğru yola çıktılar. Çabalarına rağmen Kiryu'nun geçmişindeki gölgeler, Tojo Klanı ve siyasi dünyayı kapsayan ölümcül bir güç mücadelesinde Morning Glory Yetimhanesi'nde dolaşmaktadırlar. Böylece Tokyo'daki Kamurocho'nun “uykusuz şehrinde” ve Okinawa'nın tropikal topraklarında geçen dramatik bir hikâye başlar. Kiryu, yetimhanenin çocuklarını yeraltı ve devlet gücünün derinliklerinden ortaya çıkan tehditlerden kurtarabilir mi? Dojima Ejderhası yolculuğunu tamamlayın.

Y4 (edit).jpg

1080p ve 60 fps'de Kazuma Kiryu efsanesinin dördüncü bölümünü yaşayın. 2010, Tokyo. Kırmızı ışık bölgesinde bir gece meydana gelen çatışma, şehri insan arzuları ve çatışmalarıyla doldurur. Bu kasaba için “sıradan bir olay” olması gerekiyordu... ta ki üzüntülü bir kadın ortaya çıkana dek. Sanki bir aleve çekiliyormuş gibi, şehrin karanlık yeraltı insanları “efsanevi yakuza” Kazuma Kiryu'nun kapısında birbiri ardına toplanıyor. Bu dört insanın kaderi örtüşürken, tutkulu ve şiddet dolu yaşam tarzının yarattığı bir mucizenin hikâyesi şekillenmeye başlar. Daha önce görülmemiş hikâye derinliği ve savaş aksiyonuna olanak tanıyan seride ilk defa birden fazla kahramanın kontrolünü ele alın. Her biri zengin bir kişiliğe sahip üç yeni kahraman, hikâye bitmeden önce etkilerini gösterecekler. Dojima Ejderhası yolculuğunu tamamlayın.

Y5 (edit).jpg

1080p ve 60 fps'de Kazuma Kiryu efsanesinin beşinci bölümünü yaşayın. Aralık 2012'de Kazuma Kiryu geçmişini “efsanevi yakuza” ve Okinawa'daki barış yeri olarak terk etti. Günlerini Fukuoka'nın kırmızı ışık bölgesinin bir köşesinde taksi şoförü olarak geçiriyor ve gerçek kimliğini saklıyor. Tüm bunlar önemli bir kişinin “hayalini” yerine getirmek uğruna. Ancak rahatsız edici bir atmosfer sözde iyi dengelenmiş Kanto ve Kansai yakuza toplumu boyunca sürüklenmeye başlar ve Japonya'daki tüm yakuza örgütlerini savaşa sürükleyen bir komplo ortaya çıkar. Sevdiği kişinin “hayallerini” korumak için, Kiryu bir kez daha savaşın girdabına çekilir. Bu, dört insan ve Japonya'daki beş büyük şehirde “hayallerini” kovalayan bir kızın hikâyesidir, serinin en büyük oyun alanına sahiptir.
:sistem_gereksinimleri:
NOT:
3 Oyunun sistem gereksinimleri aynı değil, yukarıdaki Steam linklerinden doğru sistem gereksinimlerine ulaşabilirsiniz.

Screenshot_11.png

:oyunfragmani:

TRAILER (Collection)

FULL OYNANIŞ VİDEOLARI

Y3 (edit).jpg

Y4 (edit).jpg

Y5 (edit).jpg
(Full oynanış değildir)

:psnot:

İlk 3'ü hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Torrent isimlerine bakarak hangi oyun olduğunu anlayabilirsiniz.Repack sürümlerin farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

title.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

rebidem

Torrent-Oyun.com
Bunların tek paket versiyonu yok mu? Tek tek indirip kurmakla uğraşmasak güzel olurdu.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
Bu oyunun sıralamasını bilen var mı ben en son yakuza 0 oynadım

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
3 oyunu paket yapmışlar gibi zannettim.
Evet paket olarak çıktı ama ayrı ayrı da satın alınıyor veya indirilebiliyor.Yeni çıktığı için hemen Türkçe yaması çıkmaz maalesef.Büyük ihtimal Yakuza Kiwami 2'yi çeviren Anonymous bunlara da el atar.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt