TO Haber | The Witcher dizisini bitiren soluğu Steam’de aldı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
haber_-_duyuru.jpg

The Witcher dizisini bitiren soluğu Steam’de aldı

The Witcher ilk sezonuyla izleyiciler üzerinde hayli olumlu bir etki bırakmışa benziyor. Çünkü diziyi kapatan oyuna koşmuş.

20 Aralık'ta The Witcher'ın dizisi Netflix üzerinden yayınlandı. Genel olarak yorumlara baktığımızda birkaç ufak durum dışında insanların çoğu beğenmiş gibi duruyor. Dizi her ne kadar kitapları konu alsa da oyunun yaşattığı atmosferi, dizinin de bize yansıtıyor olması çoğu kişide The Witcher 3'ü tekrar oynama isteği oluşturmuş gibi duruyor ki Steam üzerinde eş zamanlı olarak The Witcher 3 oynayanların sayısı 50.000'i kadar gördü.

Steam’de kış indirimleri fiyatı ise 22,49 TL Türkçe dil desteği de mevcut. Gerçekten 22 liranın çok çok üstünü hak eden bir oyun eğer oynamak ve the witcher ortamını tatmak istiyorsanız kesinlikle kaçırmayın.

Witcher 3 Wild Hunt kesinlikle oynanması gereken, oyun icine cok güzel cekiyor, gerek hikayesi olsun gerek ambiyansları olsun gayet başarılı ve düşük bi fiyatı var. 22.45 TL nin cok cok üstünde bi fiyat değeri var bence oyunun. Tabi fiyatının düşük olması da güzel birşey, böylesine güzel bir oyunu herkes oynayabilir.

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar
Kesinlikle bunlardan biride benim :D
Diziyi bitirip bu oyunu tekrar bitirmeli hatta satın almalıyım :D
Kitaplarını da okumaya başladım (bazıları pdf olarak maalesef)
Witcher bende baya merak uyandırdı :D

Ogz93

Seviye 8
Kesinlikle bunlardan biride benim :D
Diziyi bitirip bu oyunu tekrar bitirmeli hatta satın almalıyım :D
Kitaplarını da okumaya başladım (bazıları pdf olarak maalesef)
Witcher bende baya merak uyandırdı :D
Benim gibi sende hastası oluyorsun hadi hayırlı olsun. :D

Darryl Messer

Darryl Messer
Oyununun hikaye kısmını bitirmişteim tekrar başlamıştım ilerledim biraz ama bayağıdır girmiyorum yeni oyunlara yönelince. Dizi izlemek nasip olmadı daha.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Oyun çok çok başarılı. Ama bitmiyor be arkadaş. Oyle arada gireyim bir iki saat oynar çıkarım dediğinizde bitmez. Ben bu şekilde oynamıştım aylar sürdü bitmesi :) hele dlc leri ana oyun gibi maşallah. Dlc lerle birlikte 150 saati bulmuşumdur ki es geçtiğim yan görevlerde olmuştu.

Uzun lafın kısası çok güzel ama çok boş vakit isteyen bir oyun. Kesinlikle de verdiğiniz her kuruşun fazlasını hakkediyor.

burakol1

Torrent-Oyun.com
Her oyun bir süre sonra sıkar ama witcher dünyası çok ayrı bir dünya kesinlikle o dünyayı hissetmek lazım

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt