The Witcher 3 Wild Hunt GOTY Edition [PROPER GoG] - FULL - Torrent Oyun indir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

The Witcher 3: Wild Hunt GOTY Edition [PROPER GoG] | FULL - Torrent indir - Download - Zamunda Torrent

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: Setup

:pcplatform: PC

:pcsurum: PROPER GoG

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 33.10 GB

:pccikistarihi: 30.08.2016

:pcnot: 64 bit işletim sistemi ve DirectX 11 destekli ekran kartı gerektirmektedir.

:pcnot: 1.31'e kadar güncellenmiş sürümdür ve 18 DLC barındırır!

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

The Witcher 3: Wild Hunt, hikâye odaklı, yeni nesil, görsel olarak hayran bırakan, anlamlı seçimlerle ve bu seçimlerin direkt etkileriyle dolu, fantastik bir evrende geçen bir açık dünya rol yapma oyunu. The Witcher 3’te profesyonel yaratık avcısı Geralt of Rivia olarak oynayacak; ticaret merkezi konumundaki şehirleri, korsan adaları, tehlikeli dağ geçitleri ve unutulmuş mağaralarıyla geniş bir dünyada, kehanetlerde sözü edilen bir çocuğu bulmakla yükümlü olacaksınız.

Oyun Sürümü :
1.31

RELOADED sürümü Steam'den cracklendiği için 1.30'du sürümü. GoG platformunda oyunun 1.31 sürümü de paylaşıldı ve bu sürümde Türkçe dil desteği seçeneği Ayarlar kısmına ekleniyor!

1.31 sürümlü ve tek setup haline getirilmiş bu sürümü RELOADED yerine bunu kurmanızı tavsiye ediyorum..

DLC Listesi

:pckurulumaciklamasi:

Torrent indirmeye başlamadan önce Language Pack ve Bonus klasörlerinin tikini mutlaka kaldırın 13 GB boşuna indirmeyin!

## Onun dışında setup_witcher3_en_goty_2.0.0.51.exe'yi çalıştırıp kurulumu yapmanız yeterli olacaktır!

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 (64 bit)
İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
DirectX: Version -
Boş Alan: 35 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 (64 bit)
İşlemci: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290
DirectX: Version -
Boş Alan: 35 GB

:pcoyunfragmani:

https://www.youtube.com/watch?v=OgjAIxjUN4E​

Ekli dosyalar

Ynt: The Witcher 3 Wild Hunt GOTY Edition [PROPER GoG] - FULL - Torrent Oyun indir

thedukeof

Torrent-Oyun.com
Ynt: The Witcher 3 Wild Hunt GOTY Edition [PROPER GoG] - FULL - Torrent Oyun indir

bunun diğer GOG ve Reloaded sürümünden farkı nedir?

thedukeof' Alıntı:
bunun diğer GOG ve Reloaded sürümünden farkı nedir?
GoG ve RELOADED sürümleri 1.30.
Bu 1.31 zaten önceki GoG nuke yedi işe yaramaz. RELOADED da steam versiyonudur.

Mehmet Koyuncu

Torrent-Oyun.com

bu sürüm türkçe ve tüm dlc ler var demi

Oyun birden 3 farklı crack grubu tarafından çıktı :) Eline sağlık.

Mehmet Koyuncu' Alıntı:
bu sürüm türkçe ve tüm dlc ler var demi
Aynen öyle

BlackDevilTR' Alıntı:
Oyun birden 3 farklı crack grubu tarafından çıktı :) Eline sağlık.
2 :D Bu GoG'un PROPER (sorunsuz) sürümü.

Aquarill

Torrent-Oyun.com

Bir şey sorucam bende tüm DLCler var fakat ben GOTY alamıyorum bu 1.31 patch sadece GOTY edition için mi benimki orijinal ve bende ki 1.30

Aquarill' Alıntı:
Bir şey sorucam bende tüm DLCler var fakat ben GOTY alamıyorum bu 1.31 patch sadece GOTY edition için mi benimki orijinal ve bende ki 1.30
1.31 GoG platformuna özel. Steamden aldıysan 1.30 sürümlü olur :)

thedukeof

Torrent-Oyun.com

şunu neden başta paylaşmadınız 20GB yedim AKK'den s12:.

TheDivision

Quiet
Emektar

Teşekkürler Gy bey. :)

thedukeof' Alıntı:
şunu neden başta paylaşmadınız 20GB yedim AKK'den s12:.
Başta böyle bi sürüm yoktu çünkü sonradan çıktı.

Aquarill

Torrent-Oyun.com

Mysterion' Alıntı:
1.31 GoG platformuna özel. Steamden aldıysan 1.30 sürümlü olur :)
Mesela ne gibi özellikler var ve bir şey daha sorucam ben Witcher tüm dlcsini aldım ve GOTY steam üzerinden alıcaktım ama sende tüm paketler olduğu için alamazsın diyor kütüphanede diyor şuan benim ki GOTY edition sayılıyor mu yoksa normal mi sayılıyor

Aquarill' Alıntı:
Mesela ne gibi özellikler var ve bir şey daha sorucam ben Witcher tüm dlcsini aldım ve GOTY steam üzerinden alıcaktım ama sende tüm paketler olduğu için alamazsın diyor kütüphanede diyor şuan benim ki GOTY edition sayılıyor mu yoksa normal mi sayılıyor
Sayılıyor. :D
1.31 patch notları yayınlanmadı sanırım. Tek bildiğimiz Ayarlar kısmına Türkçe seçeneği eklemişler ve birkaç küçük bug fix'leri var.

ThE bEsT

Hiç Kimse.

Bomba paylaşım s4:.

Teşekkürler..

thedukeof

Torrent-Oyun.com

bari seed yapın da çabuk insin :thumbup:

ThE bEsT' Alıntı:
Hücum etmişler bildiğin ohmygod:.
İner o sabaha AKK yoksa :D Zamunda torrenti çıksın onu koyarım konuya.

Berkingur

Torrent-Oyun.com

oops:. Adamsın ben Mysterion eyvallah paylaşım icin sonunda witcher 3 oynucam hep de türkçe thanks:. thanks:.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt