The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine [GOG] DLC | Torrent | Hızlı İndir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

The Witcher 3: Wild Hunt
Blood and Wine
[GOG]
⠀⠀ DLC | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcgereklioyun: The Witcher 3 Wild Hunt [FLT] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: EXE

:pcplatform: PC

:pcsurum: GOG

:pcboyut: 7.09 GB

:pccikistarihi: 31.05.2016

:pcnot: Ana oyunu içermez, sadece ek pakettir!

:pcnot: Kurulum Açıklaması kısmını okumanız tavsiye edilir.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

:pckurulumaciklamasi:

Bu ek paketin sorunsuzca çalışması için yapmamız gerekenler aşağıdaki açıklamada mevcuttur.

İlk önce bir engel veya sorunla kaşılaşmamak için mutlaka anti-virüs ve güvenlik duvarınızı tamamen kapatınız!

1-)
The Witcher 3 Wild Hunt [FLT] - indirmek için TIKLAYINIZ!

2-)
The Witcher 3 Wild Hunt Patch v1.01 (FLT sürümünün içinde mevcut, kendiniz kurmanız gerekiyor)

3-)
The Witcher 3 Update v1.10 - indirmek için TIKLAYINIZ!

4-)
Aşağıda yani bu konudaki The Witcher 3 Update v1.12

5-)
Aşağıda yani bu konudaki The Witcher 3 "Tüm 16 DLC Paketi!" v1.12 (İsteğe bağlı)

6-)
The Witcher 3 - Hearts of Stone DLC v1.12 - indirmek için TIKLAYINIZ!

7-)
The Witcher 3: Wild Hunt - Update v1.21 - indirmek için TIKLAYINIZ!

İyi ve sorunsuz oyunlar dilerim! SpAwN

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD Phenom II X4 940
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870
DirectX: Version -
Boş Alan: 35 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i7 3770 3.4 GHz / AMD FX-8350 4 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 / AMD Radeon R9 290
DirectX: Version -
Boş Alan: 35 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

KΛIROS

Forum Yöneticisi
Ynt: The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine [GOG] DLC | Torrent | Hızlı İndir

DeSeRT

The Gladiator
Ynt: The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine [GOG] DLC | Torrent | Hızlı İndir

İşte bu süper oldu thanks:. Kota dostu :D 7 GB :thumbup:

EbubekirCengiz

Ebubekir Cengiz

Kardeş ben Corepack sürümünü indirmiştim bütün dlc lerin içinde olduğu sadece blood & wine dlcsi yoktu içinde

linkide http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=440890.0

Ben oyunu bitirdim yan görevleri yapıyordum sadece blood and wine dlcsini indirdim yüklesem çalışmazmı

Oyun sürümüm v.1.10 onu güncellerim ama onada sadece FLT ve GOG sürümlerine uyumludur demişsiniz

Açıklamalı yardım bekliyorum lütfen

healtboyz

Nothing Is True Everything Is Permitted

Sonunda !! thanks:. :thumbup:

darkdevil35

Torrent-Oyun.com

Çok teşekkürler,tek dlc çok iyi oldu.

4kala

Torrent-Oyun.com

Teşekkürler, kurulum açıklamasındaki 4. adıma ihtiyaç yok artık :) Update v1.21 onu zaten barındırıyor.

16 DLC paketi v1.21 ve Hearts of Stone genişleme paketi v1.21 ne zaman eklenir?

Kharonn

Torrent-Oyun.com

betco68

Torrent-Oyun.com

thanks:. thanks:. thanks:. :thumbup: :thumbup: :thumbup: harikasınız beyler oyun zaten yüklü sedece bu dlc kaldıydı sagolun onuda inirecem sayenizde :)

nitroneo

ONLY IN BATTLEFIELD

TR-CaptainBlack

Fire and Blood

çok çok teşekkürler kardeş bende bunu arıyodum oyun henüz bitmedi ama sanırım ben hearts of stoneda bitirene kadar bununda tr yaması çıkar

sinannn23

Torrent-Oyun.com

EbubekirCengiz' Alıntı:
Kardeş ben Corepack sürümünü indirmiştim bütün dlc lerin içinde olduğu sadece blood & wine dlcsi yoktu içinde

linkide http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=440890.0

Ben oyunu bitirdim yan görevleri yapıyordum sadece blood and wine dlcsini indirdim yüklesem çalışmazmı

Oyun sürümüm v.1.10 onu güncellerim ama onada sadece FLT ve GOG sürümlerine uyumludur demişsiniz

Açıklamalı yardım bekliyorum lütfen
[size=18pt]Valla bende de aynı durum söz konusu yardımcı olacak varmı?[/size]

4kala

Torrent-Oyun.com

sinannn23' Alıntı:
Valla bende de aynı durum söz konusu yardımcı olacak varmı?
Sizin durumunuzda eğer CorePack kurulum sırasında gerekli kayıt anahtarlarını oluşturmadıysa hiçbir GOG yüklemesi oyunun kurulum yerini saptayamaz ve kurulum gerçekleşmez. Önce kayıt anahtarlarınızın varlığını kontrol edin, yoksa oyununuzun kayıt anahtarlarını doğru şekilde yeniden oluşturmanız gerekiyor, kayıt anahtarlarının bulunması gerektiği adres:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\GOG.com\Games\1207664643

Eğer kayıt anahtarları yoksa ya da oyunun ve witcher3.exe'sinin kurulum yerini belirten anahtarlar eksik ise ekte bulunan arşivden RegFix.v1.10.Temiz.reg dosyasını çıkarın, Sağ Tık\Düzenle diyerek içeriği size uygun şekilde düzenleyin (normalde bir tane "\" işareti gereken yerlerde iki tane koyun, doldurmanız gereken yerler "____" şeklinde belirtilmiştir) düzenledikten sonra kaydedip REG dosyasını çalıştırın, karşınıza çıkan sorulara Evet deyin.

Artık sırasıyla Update v1.21'i ve Blood and Wine genişleme paketini kurabilirsiniz.

Ekli dosyalar

Tech N9ne

'Hiç olmazsa, sen kendine içki koyarken

Paylaşım için teşekkürler.

LiquiDo

Torrent-Oyun.com

melih1534

Torrent-Oyun.com

asdawdsa

sinannn23

Torrent-Oyun.com

4kala' Alıntı:
Sizin durumunuzda eğer CorePack kurulum sırasında gerekli kayıt anahtarlarını oluşturmadıysa hiçbir GOG yüklemesi oyunun kurulum yerini saptayamaz ve kurulum gerçekleşmez. Önce kayıt anahtarlarınızın varlığını kontrol edin, yoksa oyununuzun kayıt anahtarlarını doğru şekilde yeniden oluşturmanız gerekiyor, kayıt anahtarlarının bulunması gerektiği adres:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\GOG.com\Games\1207664643

Eğer kayıt anahtarları yoksa ya da oyunun ve witcher3.exe'sinin kurulum yerini belirten anahtarlar eksik ise ekte bulunan arşivden RegFix.v1.10.Temiz.reg dosyasını çıkarın, Sağ Tık\Düzenle diyerek içeriği size uygun şekilde düzenleyin (normalde bir tane "\" işareti gereken yerlerde iki tane koyun, doldurmanız gereken yerler "____" şeklinde belirtilmiştir) düzenledikten sonra kaydedip REG dosyasını çalıştırın, karşınıza çıkan sorulara Evet deyin.

Artık sırasıyla Update v1.21'i ve Blood and Wine genişleme paketini kurabilirsiniz.
Bana yardım ettiğiniz için teşekkür ederim. O gog.com games içerisinde keyler duruyor. Benim ekstra birşey yapmam lazım mı başka? Birde türkçe yama var. O türkçe yama silinir mi?

Teşekkür ederim şimdiden.

4kala

Torrent-Oyun.com

sinannn23' Alıntı:
Bana yardım ettiğiniz için teşekkür ederim. O gog.com games içerisinde keyler duruyor. Benim ekstra birşey yapmam lazım mı başka? Birde türkçe yama var. O türkçe yama silinir mi?

Teşekkür ederim şimdiden.
Eğer bahsettiğim anahtarlar duruyor ise -ve doğru ise- Update v1.21'i ve sonrasında Blood and Wine paketini kurabilirsin.

Evet, Türkçe yama bozulacak ve oyunun bir kısmı Türkçe bir kısmı İngilizce olacak, tekrar yamayı yaparsan oyun açılmaz.

KGFOREVER™

VITO SCALETTA

4kala' Alıntı:
Eğer bahsettiğim anahtarlar duruyor ise -ve doğru ise- Update v1.21'i ve sonrasında Blood and Wine paketini kurabilirsin.

Evet, Türkçe yama bozulacak ve oyunun bir kısmı Türkçe bir kısmı İngilizce olacak, tekrar yamayı yaparsan oyun açılmaz.
Kardeşim benim oyunum corepack sürümü sitede var olan 1.21 update yi yüklersem sıkıntı olmaz değil mi ?

Burak Gül

Pretty Good

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt