The Witcher 3 DLC 16 Dahil "Tüm DLC Paketi!" [GOG-BAT] Tek Link indir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

SpAwN

Donanım Uzmanı

The Witcher 3 DLC 16 Dahil "Tüm DLC Paketi!" [BAT] | FULL - Sorunsuz - Torrent - indir Download - Tek Link

:pcgereklioyun: The Witcher 3 Wild Hunt [FLT] - FULL - Torrent indir - Download - PC

:pcindirmeturu: Uploadrocket + Uploaded + Cloud

:pcdosyaturu: Setup

:pcsurum: BAT

:pcboyut: 523 MB

:pcnot: Çıkan Tüm 16 adet DLC'lerini Barındırıyor!.

:pcnot: The Witcher 3 Patch v1.10'u kurmanız zorunludur! İndirmek için tıklayın!

DLC Listesi;

DLC 1 - The Witcher 3: Temerian Armor Set
DLC 2 - The Witcher 3: Beard and Hairstyle Set
DLC 3 - The Witcher 3: Contract Missing Miner
DLC 4 - The Witcher 3: Alternative Look for Yennefer
DLC 5 - The Witcher 3: Nilfgaardian Armor Set
DLC 6 - The Witcher 3: Elite Crossbow Set
DLC 7 - The Witcher 3: New Quest 'Fool's Gold'
DLC 8 - The Witcher 3: 'Ballad Heroes' Neutral Gwent Card Set
DLC 9 - The Witcher 3: Alternative Look for Triss
DLC 10 - The Witcher 3: New Quest – Scavenger Hunt: Wolf School Gear
DLC 11 - The Witcher 3: Skellige Armor set
DLC 12 - The Witcher 3: Skellige's Most Wanted contract
DLC 13 - The Witcher 3: Where the Cat and Wolf Play…
DLC 14 - The Witcher 3: Alternative Look for Ciri
DLC 15 - The Witcher 3: New Finisher Animations
Yep Yeni ve Son DLC:
DLC 16 - The Witcher 3: New Game + – Oyunu bitirdiğinizde New Game+ seçeneğine tıklayıp oyunu bitirdiğiniz karakter ve eşyalarıyla baştan başlayabilirsiniz.

:pckurulumaciklamasi:

The Witcher 3 Patch v1.10 'yi kurmanız zorunludur! İndirmek için tıklayın.

İndirdiğiniz rar dosyasını arşivden çıkartın ve '16dielsi' klasörün içinde bulunan setup_the_witcher3_dlc1-16_2.0.0.42.exe dosyasını çalıştıtıp kurun. Crack gerektirmez, oyuna direkt girebilirsiniz.

İyi ve sorunsuz oyunlar dilerim! SpAwN

DLC paketini indirmek için aşağıdaki Uploadrocket, Uploaded yada Cloud resmine tıklayınız [523 MB] :

Yada:
Yada:

SpAwN
ALINTI DEĞİLDİR !

ALBATRAOZ

FSociety - Eski Süperiniz..
Ynt: The Witcher 3 DLC 16 Dahil "Tüm DLC Paketi!" [BAT] - Tek Link indir - Sorunsuz

Eline sağlık giorgi abi. ;)

DΛRK

Her turlu destek verilir sadece PM. atmanız yeter
Ynt: The Witcher 3 DLC 16 Dahil "Tüm DLC Paketi!" [BAT] - Tek Link indir - Sorunsuz

Teşekkurler ellerine sağlık.

Kaan1840

Torrent-Oyun.com

mustafaylmz

Torrent-Oyun.com

GTA V İNKİLER NE ZAMAN ÇIKACAK

Core Gamer

» « Old Member » « November 17, 2011

Giorgi abim geri dönmüş eline sağlık abi :)

İşte bu muhteşem. s17:. thanks:.

TurkishAssassins

İstediğiniz Zaman Pm Atabilirsiniz.

abi rica etsem torrente ekleyebilirmisin ?

Agustine

Torrent-Oyun.com

arifack

Torrent-Oyun.com

son verilen dlc 7 de kapsıyomu bundan bi önceki veripte siteden kaldırdığınız dlc de içindemi bugün ?? acaba

SpAwN

Donanım Uzmanı

arifack' Alıntı:
son verilen dlc 7 de kapsıyomu bundan bi önceki veripte siteden kaldırdığınız dlc de içindemi bugün ?? acaba
Bunda 1'den 16'ya kadar hepsi var. Kaldırılanda sadece 15.ci DLC vardı

MÿtH

Seviye 9

Oyunu bitirenlere New Game+'ı öneririm 150+ saatimi verdim oyuna vaktim olsa yine vermeyi düşünüyorum.

SpAwN

Donanım Uzmanı

MÿtH' Alıntı:
Oyunu bitirenlere New Game+'ı öneririm 150+ saatimi verdim oyuna vaktim olsa yine vermeyi düşünüyorum.
Haydaaaa bitirdin hemencecik! :D

MÿtH

Seviye 9

SpAwN' Alıntı:
Haydaaaa bitirdin hemencecik! :D

Yok ya önceki haline 150+ verdim New Game+ ile 10 saat anca oynadım ama zorlayıcılık açısından güzel olmuş.

Bu updateler nasıl kuracazki hata veriyor GOG sürüm değil benim oyunun sürümü.

SpAwN

Donanım Uzmanı

MÿtH' Alıntı:

Yok ya önceki haline 150+ verdim New Game+ ile 10 saat anca oynadım ama zorlayıcılık açısından güzel olmuş.
Anladım. Aynen ya
Mount Blade Warband' Alıntı:
Bu updateler nasıl kuracazki hata veriyor GOG sürüm değil benim oyunun sürümü.
Bu sürüm sadece GOG sürümü için, Steam sürümü için sitemizde yoktur malesef

sükunet

Torrent-Oyun.com

paylaşım için teşekkürler. Ama İndirmicem Tabiki. Şununda bi kompilesi çıksana indirsek oyun güzel. çıkacağı kadar dlc çıktı yakındır yakın

O zaman lütfen konu başlığına GOG sürümü yazarsanız sevinirim 6 gb boşa gitti.

SpAwN

Donanım Uzmanı

sükunet' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler. Ama İndirmicem Tabiki. Şununda bi kompilesi çıksana indirsek oyun güzel. çıkacağı kadar dlc çıktı yakındır yakın
Daha DLC çıkmayacak, yani bedava olanların sonuncusunu da içeriyor. İlerde dev bir senaryo DLC si çıkacak sadece The Witcher 2 oyunu kadar uzunluğunda
Mount Blade Warband' Alıntı:
O zaman lütfen konu başlığına GOG sürümü yazarsanız sevinirim 6 gb boşa gitti.
BAT zaten GOG sürümü bu bir, ikincisi konu içeriğine dikkat edin belirtilmişti!

SpAwN' Alıntı:
Daha DLC çıkmayacak, yani bedava olanların sonuncusunu da içeriyor. İlerde dev bir senaryo DLC si çıkacak sadece The Witcher 2 oyunu kadar uzunluğundaBAT zaten GOG sürümü bu bir, ikincisi konu içeriğine dikkat edin belirtilmişti!
BAT nasıl gog sürümü oluyor NBA 2K15 updatlerindede BAT yazıyordu RLD sürüme kuruluyordu yapmayın lütfen.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt