The Witcher 2: Assassins of Kings - Enhanced Edition [PROPHET] FULL | Torrent

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Ynt: The Witcher 2: Assassins of Kings - Enhanced Edition [PROPHET] FULL | Torrent

Teşekkürler.

koca kafa

Her şeyi salla ama çayı demle hacı
Ynt: The Witcher 2: Assassins of Kings - Enhanced Edition [PROPHET] FULL | Torrent

efsaneyi tekrar yad edelim

99muratcan99

Torrent-Oyun.com

fmodex hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim

99muratcan99' Alıntı:
fmodex hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim
O dll dosyasını indir oyunun içine at.

www.youtube.com/watch?v=KEQ3qiN_XCQ​

Oyunu indirdim kurdum crack attım fakat oyunu çalıştırdığımda kurt resmi çıkıyor orada kalıyor oyun yardım eder misiniz

Son düzenleme:
Arkadaşlar sorun hakkında nette biraz bakındım fakat aynı sorun ile karşılaşanlar kendi kendine çözüldü diyor bnde anlamadım yardım cı olabiliecek kisme yok mu

Æon Flux

unluku maluku

oyunu indirip kumayı deneyenlerden çok laga luga muhabbet yapılmış. oyunu kurdum crackladım oyuna girince steam açılıyor. indirip kurup oynayabilen var mı ?

4 tane dll hatası verdi sebebini yada çözümünü bilen var mı ve kurulum yaparken daha yeni bir sürüm kurulu diye vcredisti kurdurmadı
Arkadaşlar üşenmedim kayıt oldum sizdeki sorunu yaşadım bende.Sorun cracki ilk klasörde yapmanız.Yani cracki oyun klasörünün içindeki BİN dosyasının içine yapıp crackli uygulamayı çalıştırsanız çözülüyor.

FeaRimbor

Swallow your pride with your hate.
3 ü 4. kez bitirşim ve 1 i bugün itibariyle bitirdikten sonra indirmeye başladığım oyun. Keşke 3 ü hiç oynamadan başlasaydım seriye. Danışıklı dövüşle geçti 1 resmen.

EDARIN

Seviye 1
Crack yaptıysanız oyuna girmeniz gerekiyor. Crack'te bir sorun olabilir. Farklı crackler deneyin.
İndirdiğim sürümle gelen crackleri denedim. Başka crack de bulamadım sitede. Eğer bildiğiniz bir crack varsa link atarsanız müteşekkir olurum.

RUBENム

war. war never changes.
İndirdiğim sürümle gelen crackleri denedim. Başka crack de bulamadım sitede. Eğer bildiğiniz bir crack varsa link atarsanız müteşekkir olurum.
Buldum fakat bu sürümle uyumlu mu bilmiyorum. İstiyorsanız atabilirim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt