The Walking Dead: A New Frontier - Episode 5 [CODEX] - Torrent Oyun indir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
"Belgelerim>Telltale Games>Walking Dead A New Frontier>net" klasörü içerisinde yamayı tekrardan kurmak gerekiyormuş. Eğer bu klasör yok ise oyuna gir çık yaptıktan sonra klasör otomatik olarak oluşuyor.

Bazıları 2.kısımın tekrardan ingilizce olduğunu söylemiş, sorunun çözümü belirtilmiyor.
aynısını yaptım ama oyun türkçe olmuyor oyunu sildim tekrar kurdum maalsef yine de olmadı

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
aynısını yaptım ama oyun türkçe olmuyor oyunu sildim tekrar kurdum maalsef yine de olmadı
Oyunu indirip oynamadığım için pek yardımcı olamıyorum, sorunu yaşayanlara bu şekilde çözüm sunulmuş.

Özelden de başka bir detaylı kurulum videosu atıyorum.

The Walking Dead: A New Frontier - Episode 5 [CODEX] | FULL - Torrent indir - Download - Zamunda Torrent indir

:pcindirmeturu: Torrent
:pcdosyaturu: ISO
:pcplatform: PC
:pcsurum: CODEX
:pccrack: Mevcut
:pcboyut: 16.31 GB
:pccikistarihi: 20.12.2016

:pcnot: 64 bit işletim sistemi ve DirectX 11 destekli ekran kartı gerektirmektedir.
:pcnot: Bu sürüm diğer Episodeleri de kapsar.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Bu sezonda da macera gerilim eksi olmuyor,oyunda karakterler büyümüş halde karşımıza çıkıyor,4 senenin ardından tekrar yolculuğa çıkıp hem macera hemde hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows® 7, Windows® 8, Windows® 8.1 ve Windows® 10 (Sadece 64 Bit!)

İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4GHz

RAM: 3 GB

Ekran Kartı: Nvidia GTS 450+ with 1024MB+ VRAM (excluding GT)

DirectX: Version 11

Boş Alan: 10 GB

:pcoyunfragmani:

bende linkler gözükmüyor

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt