The Sims 4 Ücretsiz Oldu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Görmedim hocam orada paylaşıldığını.
Sen de nasıl olsa oranın adı "steam üzerinden dağıtılan oyunlar" olduğu için paylaşmışsın belli :D Oranın adını değiştirmek istiyorum ben dur bi bakalım rütbe olarak en alt seviyede olduğum için direk kafama göre değişim yapamıyorum, üstlerimden onay almak da uzun sürüyor :D

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
Bilgilendirme için teşekkürler.

Kardeşim hastası bu oyunun ama DLC'ler olmadan bir anlamı yok bence. Korsan daha mantıklı.

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar
Ne zamana kadar vakti var arkadaşlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt