The Sims 4 Torrent Hatası

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

golden boy 27

Torrent-Oyun.com BEŞİKTAŞ
Arkadaşlar Utorrent'le The Sims 4 /Repack / Xatab İndirmek Üzereyken %99.9'da ''Sistem Belirtilen Yolu Bulamıyor'' Hatası Alıyorum Bu Hatayı Neden Alıyorum Ve Sorunun Çözümü Nedir?

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Arkadaşlar Utorrent'le The Sims 4 /Repack / Xatab İndirmek Üzereyken %99.9'da ''Sistem Belirtilen Yolu Bulamıyor'' Hatası Alıyorum Bu Hatayı Neden Alıyorum Ve Sorunun Çözümü Nedir?
Dosyanın olduğu konuma gidip içindekileri farklı bir yere kopyala.Bu arada ne kadar indirdiğine de bak.Muhtemelen indirmesi gereken GB kadar boyutu olacaktır.Farklı bir yere kopyaladıktan sonra Qbittorent'i indirip oradan yeniden indirmeye başla.Bi' 10-20 MB indirdikten sonra dosya oluşturacaktır.Torrent'i durdurup içindekileri sil ve farklı bir yere kopyala dediğim dosyaları da onun içine at.Daha sonra Qbittorrent'ten sağ tıklayıp ''zorla denetle'' gibi bir seçenek göreceksin.Buna tıkladıktan sonra dosyaları kontrol edecektir.Kontrol işlemi bittikten sonra kalan neyse onu tamamlayacaktır.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt