The Sims 4 Snowy Escape [CODEX] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
cvoverrerr.png

The Sims 4 Snowy Escape [CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: ISO

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 47.23GB

:pccikistarihi: 13.11.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER
  • Heyecanı Yakalayın — Dağlık bölgedeki aktivitelerde Sim’inizin yeteneğini ve dayanıklılığını test edin. Yokuş aşağı kaymak için kayak takımınızı alın, kar kayağınızı bağlayın veya başka bir Sim ile kızağa binin. Tırmanmayı mı tercih edersiniz? Kaya tırmanışı becerilerini geliştirerek Sim’inizin cesaret gerektiren ve bazen de tehlikeli tırmanışlarda dağın zirvesine çıkarın.

• Zen’inizi Bulun — Doğal kaplıcalarda Sim’inizin kaygılarını giderin, ardından kotatsu masasındaki güveçlerle keyif yapmasını veya bambu ormanlarında ve karlı arazilerde yürürken sosyalleşmesini sağlayın. Sessiz sakin yürüyüşlerin ve huzur veren müziğin keyfini çıkararak duygularınızı kontrol edin ve içinizdeki zen’i keşfedin.

• Mabedinizi Kurun — Geleneksel detayları veya Japon stili eşyaların ve dekorların modern dokunuşlarını tercih ederek shoji kapılar, pencereler, perdeler, tatami matlar ve daha fazlasını kullanıp hayatınızı tamamlayan bir ev tasarlayabilirsiniz. Başınızın üstündeki kağıt fenerlerin yumuşakça parladığı Genkan girişlerde ayakkabılarınızı çıkarın veya dışarıda kendi kayalık bahçenizi kurun.

• Yaşam Tarzınızı Tanımlayın — Yaşam Tarzları ve Düşüncelerin eklenmesiyle birlikte yeni kişilik ve ilişki etkilerini açın. Yaşam Tarzları, Sim’inizin eylemlerini ve alışkanlıklarını açıkça yansıtarak davranışlarını değiştirir. Benzer şekilde ortak deneyimler, Düşünceleri etkiler ve Sim’lerin birbirleriyle olan ilişkilerinde uzun süreli etkiye sahip olarak sosyal etkileşimlerini yönlendirir.

:sistem_gereksinimleri:
1111111111111111111.png

:oyunfragmani:

NOT: Yakın zamanda FitGirl sürüm eklenecektir...

Ekli dosyalar

64x çalıştıramıyorum hata veriyor 32 bit calıştırınca paketler eksik gözüküyor yardımcı olur musunuz?

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
En son çıkan update özürlüymüş galiba, orijinal oyuna sahip olanlar dahil oyuna giremiyorlar. FitGirl'de repack'ı ertelemiş sorun düzelene kadar.

aytn_krc

Torrent-Oyun.com
şimdi bunu indirelimmi indirmeyelimmi?? diğer sürümü çok mu bekleriz??

Merhabalar, ben daha önce sitenizden full paketli sims 4 indirmiştim. Şimdi bunu indirirsem onun içine entegre etmiş olacak mı paketi? Teşekkürler.

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
Merhabalar, ben daha önce sitenizden full paketli sims 4 indirmiştim. Şimdi bunu indirirsem onun içine entegre etmiş olacak mı paketi? Teşekkürler.
Sorun yaşamanız muhtemel. FitGirl sürümü bekleyin bence.

şimdi bunu indirelimmi indirmeyelimmi?? diğer sürümü çok mu bekleriz??
FitGirl 1 hafta sonraya ertelemiş, 47GB indirip şansa bırakmak da var. %100 olacak demiyorum, açabilen arkadaşlar da var.

bu oyunun hangi sürümüne tekabül ediyor acaba, dosya boyutuna baktığımda önceki tim dlcler de içinde galiba öyle mi? oyunun 1.62lik sürümü var patchlerle uğraşmak istemiyorum sims packlerken kaç defa oyunu bozdum dolayısıyla en güncel simsi sitede şuan buradan mı indirebilirim?

suaip99

Torrent-Oyun.com
oyunu acıyorum oynuyorum derken 15 dk sonra oyundan atıyor hiçbir hata vermeden. sistemim fazlasoyla yeterli bi çözümü varmı bunun ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt