Torrent-Oyun | The Room 4 - Old Sins [CODEX] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
ROOM 4 Kapak.png

The Room 4 - Old Sins [CODEX]
(+Repack'ler)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Steam
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 6,1 GB

:pccikistarihi: 11.02.2021

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

türkçe.png
Türkçe destekli

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/1361320/The_Room_4_Old_Sins/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Fireproof Games tüm eleştirmenlerden geçer not almış oyun serisi "The Room"un dördüncü kısmının PC sürümünü çıkarmaktan gurur duyar.

The Room: Old Sins'te keşfedilecek tuhaf bir sürü odası olan bir bebek eviyle karşılaşacaksın. Oyun serinin önceki bölümlerinde de yer alan trajik bir hikâye üzerine kurulu, oyuncuyu içine çeken, bulmaca temalı oyun tarzını da koruyor. Görseller mobil sürüme göre büyük ölçüde iyileştirildi. Fireproof Games, The Room'un gizem dolu dünyasını oyuncular için daha da cazip kılmak adına oyundaki tüm parlak nesneleri ve kendine has ortamı baştan yarattı, bunların dokularını yeniden tasarladı ve aydınlatmalarını tekrar gözden geçirdi.

The Room: Old Sins'te olaylar hırslı bir mühendis ve yüksek sosyete mensubu eşinin aniden ortadan kaybolmasından sonra çok değerli bir eseri bulmak adına başlatılan arayış etrafında dönüyor. İzler seni çiftin evindeki tavan arasına götürecek ve kendini birden eski ve tuhaf bir bebek eviyle karşı karşıya bulacaksın.
Waldegrave Malikânesi'ndeki rahatsızlık verici mekânları keşfet, belli belirsiz ipuçlarını takip et ve sırları açığa çıkarmak için garip düzeneklerden faydalan.

Fireproof Games, Birleşik Krallık'taki Guildford şehrinde çalışmalarına devam eden küçük ve bağımsız bir ekip. İlk oyunumuz The Room'u iPad için 12 Eylül 2012'de yayınladık ve eriştiğimiz inanılmaz başarı ve yeni hayran kitlemiz karşısında şaşkınlığa uğradık. Tabii bir de kazandığımız çeşitli uluslararası ödüller var. The Room oyunları bizim hayatlarımızı değiştirdi. Umarız ki biz bu oyunları yaparken nasıl eğlendiysek siz de oynarken benzer hisleri yaşarsınız.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Brief appearance of a corpse.

:sistem_gereksinimleri:
1613487660391.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:

İlk torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

room title.png

güncelleme.png

Bazı bölümlerde sorun yaşarsanız aşağıdaki update'i kullanınız.

https://pixeldrain.com/u/wjKBgLoB

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

bahacci

Torrent-Oyun.com
Hem DODİ sürümü hemde FATGİRL'de bahçenin sağındaki odaya girdiğimde siyah ekranda kalıyor. Çözümü var mı ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

ChefSalim

Torrent-Oyun.com
1 gündür aralıklı oynuyorum, biraz ilerledim vakit geçirmek için iyi bir oyunmuş ben seviyorum böyle bulmacalı şeyleri

Ayrıca update uygulayamayan ve sorunu devam eden arkadaşlar için öneri (ben update ile çözdüm) aşağıdaki yöntem ile de çözülebiliyormuş..

Edit: Steam\steamapps\common\The Room Old Sins\OldSins_Data\StreamingAssets\AssetBundles\Windows konumunda bulunan fin_main_scene, fin_main_scene.manifest, kit_main_scene ve kit_main_scene.manifest dosylarındaki sadece fin ve kit kısmındaki i harflerini ı harfine çevirince siyah ekranda kalma sorunu düzeldi.

berke.17

Torrent-Oyun.com
oyun daha önce oynamıştım bi nevi bulmaca misali gibi ilerliyor aksiyon beklemeyenler için olabilir

Kaan Edinsel

Torrent-Oyun.com
Ortasında küre olan odada küreyi açınca içinde ışık yansıması yok bu sıkıntıyı yaşayan çözen var mı update ve patchleri kurdum

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt