Torrent-Oyun | The Medium [CODEX] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Ne update i lazım olarak? Oyunda 15 fps alıyorsan ve updateler ile o fps in 30-40 lara falan yükselmesini bekliyorsanız hayal kurmayın derim..
yok 15 alıyordum 120 olmasını falan bekliyorum zaten 5-10 fps bile yeter bize bannerlord, batman arkham knight nasıl toparladıysa bu oyunda toplarlar zaten illa ki toparlamazsa da yapacak bişey yok

yok 15 alıyordum 120 olmasını falan bekliyorum zaten 5-10 fps bile yeter bize bannerlord, batman arkham knight nasıl toparladıysa bu oyunda toplarlar zaten illa ki toparlamazsa da yapacak bişey yok
Şimdi o oyunlar zaten sorunluydu. Ama bu oyunun yapısı gereği oyun ekran kartına çok yükleniyor. İki farklı dünyayı aynı anda render ettiği için ekran kartını ağlatıyor doğal olarak.

Narayanna

Bur(Sa)msun
peki teşekkürler 1 2 ay daha bekleyelim o zaman baya update lazım oyuna
Doğru söylüyorsun oyunun optimizasyonu çok kötü.

Ne update i lazım olarak? Oyunda 15 fps alıyorsan ve updateler ile o fps in 30-40 lara falan yükselmesini bekliyorsanız hayal kurmayın derim..
Hocam kusura bakma ama bu yorum kötü bir yorum olmuş. Performans iyileştirmesi beklemek sadece FPS yükselmesi demek değil.
İki dünyadan örnel vermişsin ama normal iki dünyanın olmadığı çoğu yerde bile örneğin FPS 80 - 90 iken, birden 20'lere düşüyor.
Bu dengesizliği bile giderseler yeter bizim için, FPS artmasa da olur.
Bu yüzden toparlamaları için update şart.

Hocam kusura bakma ama bu yorum kötü bir yorum olmuş. Performans iyileştirmesi beklemek sadece FPS yükselmesi demek değil.
İki dünyadan örnel vermişsin ama normal iki dünyanın olmadığı çoğu yerde bile örneğin FPS 80 - 90 iken, birden 20'lere düşüyor.
O anlık takılmalar giderilir. Ama bazı arkadaşlar FPS in yükselmesini bekliyor ya, +20,+30 fps falan,onlar için öyle yazdım.

BayLord51

Torrent-Oyun.com

bende onu sormuştum 2 ye bölünse bile bazı yerlderde sabit 60 ama bölünmediği halde bazı yerlerde 20 lere düşüyor bende onu kastetmiştim teşekkürler.

bende fps sıkıntısı yok 2 dünya birleşince bile o kadar fps sıkıntısı çekmedim her şey ultra da

sadet_12

Torrent-Oyun.com
gog sürümünün 1.0.182 olan versiyonu çıktı son sürüm olarak güncelleyebilir misiniz?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

bu oyunun en son sürümü olan hangisi acaba fps bozulmasını düzelten? bende dodi den indirdigim var cok kasiyor

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
bu oyunun en son sürümü olan hangisi acaba fps bozulmasını düzelten? bende dodi den indirdigim var cok kasiyor
DODI, torrent isminde de yazdığı gibi v1.0.157, yani kırılan ilk sürümlerdendi.Dün yeni bir sürümünü ekledim (v1.0.182).Fps konusunda ne kadar bir düzeltme yaptılar bilmiyorum açıkçası.Deneyip görmek lazım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt