Torrent-Oyun | The Medium [CODEX] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Oyunu oynamadim birkac gameplay videosu izledim sadece. Ama pek cekmedi oyun kendine beni. Özellikle kamera açısı bundan 10-15 sene önce olsa keyif verirdi ama şu anda itici geliyor nedense. Pc de bitmeyen bir dünya oyun oldu zaten, o yüzden bunu pas geçeceğim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Silent Hill diye diye hype yaptırdılar ama oyun pek sevilmedi sanki.Bu arada Silent Hill bile bugün çıksa bu kamera açısıyla çıkmazdı bence.Bak mesela RE 2 de eski kamera açılı bir oyundu ama Remake'i modern bir kamera açısıyla çıktı.Bu da TPS olarak çıksaydı optimizesini bir kenara bırakırsak sevilme ihtimali artabilirdi.Günümüzde hangi oyuncu bu tarz kamera açılı bir oyunu bekler ki? Bu arada ben çıkana kadar TPS olacak zannediyordum.Yine de oynanmayacak seviyede değil bu arada.

1612009706315.png

ISKA

Seviye 13
Oyunu oynamadim birkac gameplay videosu izledim sadece. Ama pek cekmedi oyun kendine beni. Özellikle kamera açısı bundan 10-15 sene önce olsa keyif verirdi ama şu anda itici geliyor nedense. Pc de bitmeyen bir dünya oyun oldu zaten, o yüzden bunu pas geçeceğim.
Ben de tam aksine bu kamerayı çok seviyorum nedense ama oyuncuya seçme hakkı verilseymiş, daha güzel olurdu.

Aga bu neymiş böyle ya cyberpunk ı bile low da 35 40 fps le oynadım bunu açmıyor bile

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyunu xbox' a geliştirdiler pc' ye portladılar herhalde.
Olabilir. :)
Ama Xbox'tan çok Playstation oprtu gibi duruyor, hangi Ps Exclusive oyunu pc'ye geldiyse hep sorunlu oldu çünkü.Port mu bilmiyorum ama Gears Serisi ve Halo'da bu denli sorunlar yaşamadım açıkçası.

hocam xatab olan repack i indirdim bende ayarlarda rtx ayarı yok gozukmuyor
ekran kartım rtx 3060 ti
bu sorunu yaşayan varmı

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
Hocam oyunun kısayoluna (Medium.exe'ye) -dx12 eklemenin sorunu çözebileceği yazılmış.
Oyun adını Medium.exe-dx12 (olmazsa Medium.exe -dx12) olarak değiştirdikten sonra bir daha dene.
Eğer sende Medium.exe değil sadece Medium yazıyorsa .exe eklemene gerek yok, Medium-dx12 (ya da Medium -dx12) yeterli olur.

@talhataskale

Hocam oyunun kısayoluna (Medium.exe'ye) -dx12 eklemenin sorunu çözebileceği yazılmış.
Oyun adını Medium.exe-dx12 (olmazsa Medium.exe -dx12) olarak değiştirdikten sonra bir daha dene.
Eğer sende Medium.exe değil sadece Medium yazıyorsa .exe eklemene gerek yok, Medium-dx12 (ya da Medium -dx12) yeterli olur.

@talhataskale
şimdi hallettim oldu sen adını dedin hedef yoluna yazıyomuşuz orayı kast ettiğini anlamamıştım

Son düzenleme:

Bpakmen

Rock & Metal Music
PS 1 ve PS 2 zamanında Resident Evil veya Silent Hill oynamamış kişilerin bu oyunu sevmesini pek beklemiyodum zaten açıkçası ki öyle de olmuş gibi duruyo yorumlardan.. Sabit kamera bakış açısı beni hem çeken hemde gerilime daha çok etkisi olduğunu düşündüğüm bi bakış açısı ama seçenek olarak tps de eklenebilirmiş. Oyunun gerek konusu gerek yapısı Silent Hill'ı andırmış, ben baya bağlandım oyuna bide müzik olarak işin içine Akira Yamaoka abimiz girince tadından yenmiyo. Gerilim ve hafif bulmaca öğelerini seviyosanız bu oyun size göre, şans vermenizi tavsiye ederim. Kesinlikle önyargıyla bakmayın. Ayrıca sitelerdeki AI ile çevrilmiş Türkçe yama CODEX sürümünde çalışıyo, haberiniz olsun.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt