Torrent-Oyun | The Medium [CODEX] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
medium.png

The Medium [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Steam
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 37,3 GB

:pccikistarihi: 28.01.2021

:psnot: 64 bit işletim sistemi ve Windows 10 gerektirir!

Satın almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
https://www.gog.com/game/the_medium
https://store.steampowered.com/app/1293160/The_Medium/
https://www.microsoft.com/tr-tr/p/the-medium/9plkr7kmq6x4?activetab=pivot:overviewtab

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Sadece bir medyanın çözebileceği karanlık bir gizemi keşfedin. Gerçek dünyayı ve ruh dünyasını aynı anda keşfedin. Her iki dünyayı kapsayan bulmacaları çözmek için psişik yeteneklerinizi kullanın, derinden rahatsız edici sırları ortaya çıkarın ve anlatılamaz bir trajediden doğan canavar The Maw ile karşılaşmalarda hayatta kalın.

The Medium, patentli çift gerçeklik oyununa sahip üçüncü şahıs bir psikolojik korku oyunudur ve Arkadiusz Reikowski ve Akira Yamaoka'nın ortak bestelediği orijinal bir film müziği.

Yeteneğe sahip olanlar için ayrılmış benzersiz psişik yetenekler kullanın. Gerçekler arasında seyahat edin veya ikisini de aynı anda keşfedin. Gerçek dünyadaki benliğinizin gidemediği yerleri araştırmak için Beden Dışında deneyimini kullanın. Ruh dünyasında ve onun diğer dünyadaki tehlikelerinde hayatta kalmak için enerji kalkanları oluşturun ve güçlü ruh patlamaları gönderin.

Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı ve her şeyin başka bir tarafının olduğu olgun ve ahlaki açıdan belirsiz bir hikayenin derinliklerine dalın. Bir araç olarak diğerlerinden daha çok görür, duyarsınız ve deneyimlersiniz ve her yeni bakış açısıyla Niwa tatil beldesinde olanlar hakkındaki algınızı değiştireceksiniz.

Daha önce hiç görülmemiş ve aynı anda gösterilen iki dünyada oynanan resmi olarak patentli oyun. Fiziksel dünyayı ve ruh dünyasını aynı anda keşfedin ve aralarındaki etkileşimleri kullanarak ikili gerçeklik bulmacalarını çözün, yeni yolların kilidini açın ve geçmiş olayların anılarını uyandırın.

Medium'un ruh dünyası, gerçekliğimizin karanlık bir ayna yansıması, cezasız eylemlerimizin, kötü dürtülerimizin ve aşağılık sırlarımızın kendini gösterdiği ve bir şekil alabildiği acımasız ve rahatsız edici bir yerdir. Bu dünya, kendine özgü ve şaşırtıcı derecede uğursuz tarzıyla uluslararası alanda tanınan Polonyalı distopik sürrealist Zdzisław Beksiński'nin resimlerinden ilham alınarak icat edildi ve tasarlandı.

Akira Yamaoka ve Arkadiusz Reikowski tarafından birlikte oluşturulan orijinal 'ikili' film müziği sayesinde kendinizi oyunun rahatsız edici ve baskıcı atmosferine bırakın. Yamaoka-san, Silent Hill serisindeki çalışmaları ile tanınan efsanevi bir Japon bestecidir; Reikowski, Blair Witch, Layers of Fear ve Observer gibi çok beğenilen korku oyunlarında çalışan bir Hollywood Music in Media Awards adayıdır. Şimdi, The Medium'un müziği ve şarkıları için yaratıcı güçlerini birleştiriyorlar.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Bu oyun, her yaşa uygun olmayan içerik içerebilir veya işte görüntülenmesi için uygun olmayabilir. Sık sık şiddet ve kanlı ve genel olgun içerik mevcuttur.

:sistem_gereksinimleri:
1611859273221.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:

İlk torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

The-Medium-logo-Black-3.png

güncelleme.png

19 Şubat tarihli v1.0.182 GOG (güncel) sürüm eklenmiştir.
Repack'ler v1.0.157 sürümünde kalmıştır.

>> [39,5 GB] (v1.0.182) The.Medium.Deluxe.Edition -GOG.torrent

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

emrecan123

Torrent-Oyun.com
sistem katili oyun, iki dünya birleşince 1660 super gibi bir kartta 15-20 fps lere iniyor.

PΘINE

Soru Sormaktan Çekinmeyin.
Bu oyunu DOUBLE A (AA) bir oyuna göre değerlendireceksek, güzel gibi duruyor.Bakalım nasılmış? Teşekkür ederim hocam sizinde :)

Son düzenleme:

Narayanna

Bur(Sa)msun
Beklediğim bir oyundu eline sağlık. Yalnız önerilen işlemciyi çok abartmışlar be.
Ryzen 7 3700x nedir abi, bu işlemci ile RTX 3080 çalıştırısın.

Oyuna göz attım da fazla fotorealistik duruyor. İnsanlar yeni bir silent hill mi doğuyor dediler ama, oyun Silent hill i anımsatsa da esasında "Alone in the dark the new nightmare" ın günümüzdeki halini daha çok andırıyor gibi. Yani Silent hill e benzeyen tarafları gördüğüm akdarı ile ilk olan Akira üstadın tınıları diğeri ise alternatif evren muhabbeti.. Ama bana dediğim gibi Alone u daha çok anımsattı oyun..

Arkadaşlar bilmediğimden soruyorum çift dünya varmış ama oyun tek kişilik oynanabiliyor mu yoksa oynamak için 2 kişi şart mı ?
Alternatif evren oyunun yapısı ve hikayesi gereği işlenmiş bir olay. Yoksa oyun tek kişilik kardeşim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar bilmediğimden soruyorum çift dünya varmış ama oyun tek kişilik oynanabiliyor mu yoksa oynamak için 2 kişi şart mı ?
Oyun tek kişilik dostum.Çİft dünyanın olayı sadece istediğin zaman olduğun mekanı mistik-karanlık bir yere çeviriyorsun (muhtmelen bulmaca vs. çözmek için).Tıpkı Titanfall 2 veya Dishonored 2'de olduğu gibi.İki kişi oynama şartı yok yani.Hatta 2 kişi oynanabildiğini de sanmıyorum.

RhymeRTR

Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz var
oyun kıtlığı çektiğimiz şu dönemde böyle güzel oyunlarda rtxi olmayan giremez diye şart koşunca insanın tüm hevesi kursağında kalıyor oynayabilenler oynayamayanlar için bir kez daha bitirin :D

The Medium | Repack by Xatab

* Based on R.G GOGFAN Release
* Game version: 1.0.157
* lang: multi
* voice: eng
* Language can be changed in game settings
* Repack size: 17.2 GB
* Size on disk: 39 GB + 30 GB while installing

Oyun sorunlu. DLSS çalışmıyor, alt+tab yapınca sapıtıyor bilgisayar başka işlem yaptırmıyor alca Windows+D yapınca düzelir o da 2-3 denemede. Fakat güzel oyun update bekleyeceğim 2-3 gün sonra oynarım artık.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Amd baktı ryzen 5 işlemciler çok satılmaya başladı dediler ki biz ryzen 7 işlemceler için oyun yapak mıllet de satın alsın ama bir tek akıllı değil onlar oyunu hıc begenmedım sırf pazarlama kampanyası.
oyun kapağı da zaten Control den araklanma olmuş :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

ISKA

Seviye 13
Oyun inanılmaz sistem istiyor + optimizasyon da kötü. Update beklemek şart, hem birkaç haftaya tr yama da çıkardır.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt