The Lord Of The Rings The Battle for Middle-Earth II | Torrent [HIZLI] indir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Oyunu indirdim kurdum fakat şu patch ve crack olayını nasıl yapiyoruz önce pacthi kurup sonra crack yapip mı gireceğiz win 10 pro kullanıyorum kücük giris ekranı geliyor kare orda kalıyo ve hiç bir şey açılmıyor , hatta bir arkadaşım crack atmadan oynaman gerke pacthleri sırasıyla indirmen lazım dedi, bu konuda bilgisi olan var mı game ranger üzerindne online oynamak istiyoruz?

Oyunu indirdim kurdum fakat şu patch ve crack olayını nasıl yapiyoruz önce pacthi kurup sonra crack yapip mı gireceğiz win 10 pro kullanıyorum kücük giris ekranı geliyor kare orda kalıyo ve hiç bir şey açılmıyor , hatta bir arkadaşım crack atmadan oynaman gerke pacthleri sırasıyla indirmen lazım dedi, bu konuda bilgisi olan var mı game ranger üzerindne online oynamak istiyoruz?
Önce patch'leri sonra crack'leri yapmanız gerek. Ayrıca en son yaptığınız patch'e uygun crack bulmaya özen gösterin.

Admin indirmeyi tamamladım 2 tane deamon tools ile çalışacak dosya görüyorum biri 5.3 gb diğeri 8 kb, hangisinden kurmalıyım yoksa ikisi de kurulmalı mı? Bir de patch klasörü var bunu nasıl kuruyoruz?

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt