The Long Dark Vigilant Flame [PLAZA] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13

The Long Dark Vigilant Flame [PLAZA]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: PLAZA

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 4.57 GB

:pccikistarihi: 14 Haziran 2018

:pcnot: Sırasıyla v1.34, v1.35, v1.36 güncellemelerini kurmayın unutmayın.

:pcoyungoruntuleri:

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Dual-Core Intel i5 CPU @ 2GHz+
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Intel 4xxx Series w/ 512MB VRAM ya da daha iyisi
Boş Alan:7 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel i7 CPU @ 2.6GHz ya da daha iyisi
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GTX 555 w/ 1GB VRAM ya da daha iyisi
Boş Alan:7 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Teşekkürler,deneyeceğim.

masonjason246

Torrent-Oyun.com
steam'da sürüm için bugları düzelitttik demiş.umarım düzeltmişlerdir.bu oyunu bug yüzünden yarım bırakmıştım.yaşlı kadının evininin arkasındaki balta kayboluyor bug bu.inşallah bu sefer olmaz yükleyelim bakalım.

ISKA

Seviye 13
steam'da sürüm için bugları düzelitttik demiş.umarım düzeltmişlerdir.bu oyunu bug yüzünden yarım bırakmıştım.yaşlı kadının evininin arkasındaki balta kayboluyor bug bu.inşallah bu sefer olmaz yükleyelim bakalım.
O teyzeye uyuz olmuştum. Bir ton balık, erzak vs getirdim aç gözlü doymuyordu bir türlü. Ama dediğin bug ile hiç karşılaşmamıştım orada. Baya bir düzeltme var işinize yarayabilir.

hocam episode 4 bittikten sonra episode 5 açılmıyor acaba sorun nedir rica etsem yardımcı olurmusun ?

ISKA

Seviye 13
ben episode 2 yi bitirdim o zaman kusura bakma teşekkürler episode 3 ne zaman çıkar bir bilgin var mı ? torrente geldiği zaman konuya eklenirmi ?
Benim yetkim artık yok da eklerlerdir mutlaka, merak etmeyin. Episode 3 yapılıyordu ama net olarak ne zaman çıkar bir bilgim yok. Ya da resmî olarak çıkışını duyurdular mı bilmiyorum. En iyisi Steam sayfasından geçmiş güncellemelere bakın. Duyurdularsa orada mutlaka vardır.

Benim yetkim artık yok da eklerlerdir mutlaka, merak etmeyin. Episode 3 yapılıyordu ama net olarak ne zaman çıkar bir bilgim yok. Ya da resmî olarak çıkışını duyurdular mı bilmiyorum. En iyisi Steam sayfasından geçmiş güncellemelere bakın. Duyurdularsa orada mutlaka vardır.
eyvallah tekrardan teşekkürler.

XsanBayar

Facebook: xsanbayar
Aslına bakarsan aktif olarak siteyi de hala kullanıyorsun. Neden yetkin de olmasın ki ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt