The Legend of Zelda: Breath of the Wild [EUROPE] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Wii U

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13

The Legend of Zelda: Breath of the Wild [EUROPE]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | Wii U

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: RPX

:pcplatform: Nintendo Wii U

:pcsurum: VENOM

:pcboyut: 13.2 GB

:pccikistarihi: 3 Mart 2017

:pcnot: En güncel sürümdür ve şimdiye kadar çıkmış olan tüm DLC'leri barındırır.

:pcoyungoruntuleri:

:pckurulumaciklamasi:
Wii U'nuza softmod kurup oyunları nasıl yükleyebileceğinize dair bir arkadaş video çekmiş. İzleyip sizde yapabilirsiniz. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

Ayrıca şuradaki konuda Wii U emulatör rehberi hazırlamıştım. Dilerseniz PC'de emulatör ile de oynayabilirsiniz.

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

EpycValen

Crystal Coder ♥
Web sitesi
store.steampowered.com
Kulelerin sonuna kadar çıkıp çıkıp düştüğüm, kontrol ettiğim nesneleri tam oturtacakken üstüme düşürüp öldüğüm oyun gibi oyun...

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez
Sisteminiz iyiyse deneyin. Son cemuda iyi bi performans artışı var. Ben bile menüde 55 60 fpsleri gördüm oyunda 20 civarında. Bu şekilde oynanır mı oynanmaz tabi. 30 sabit alın en kötü veya 60 almaya çalışın. Yalnız tek başına ekran kart yetmez işlemci de önemli. 3.5 ghz civarı hızda iyi bir işlemci ve sağlam bir ekran kartı şart kısaca akıcı oynamak için.

ISKA

Seviye 13
Sisteminiz iyiyse deneyin. Son cemuda iyi bi performans artışı var. Ben bile menüde 55 60 fpsleri gördüm oyunda 20 civarında. Bu şekilde oynanır mı oynanmaz tabi. 30 sabit alın en kötü veya 60 almaya çalışın. Yalnız tek başına ekran kart yetmez işlemci de önemli. 3.5 ghz civarı hızda iyi bir işlemci ve sağlam bir ekran kartı şart kısaca akıcı oynamak için.
1.14.0 sürümünde mi denedin?

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Aylar önce oynadığımda 970m ile 40-45 fps alıyordum. Birkaç hafta önce fps testlerini izledim ve pek bi gelişme olmadığını gördüm. 40 fpsin üstü gayet iyi, sistemi benimki civarlarında olanlar rahatlıkla oynayabilir.

Reina

煵嫠楤案
@ISKA bu sürümü PC de oynanıyor mu ? Veya PC de oynamak için sürümü varsa linkini atabilir misin ?

GulsuM

Beşiktaş
arkadaşlar bu pc oyunumu? kurulum nasıl yapıcaz biri anlatabilirmi lütfen

12numara

Torrent-Oyun.com
paylaşım için telekkürler rar dosyasından çıkarınca bozuk dedi ve (this file is encrypted and requires the wii u common key to be launched. keys can be configured in keys.txt) oyunu emulatorden açmaya çalışınca böyle hata veriyor

ISKA

Seviye 13
paylaşım için telekkürler rar dosyasından çıkarınca bozuk dedi ve (this file is encrypted and requires the wii u common key to be launched. keys can be configured in keys.txt) oyunu emulatorden açmaya çalışınca böyle hata veriyor
Bu sürümü emulatör de ne yazık ki deneyemedim. Bazı oyunlarda title key istiyor açması için. Şurada var tüm oyunların keyleri. Eğer oldu da emulatörde sıkıntı çıkartırsa bu sürüm üst yorumda 2 tane video attım onu izleyip Wii u usb helperdan da indirebilirsiniz uyumsuzsa bu sürüm. Fakat wii u da bu sürümler sorunsuz. Ayrıca rehber de hazırladım bu oyunla ilgili pcde oynamak için o da konuda mevcut. Onada göz atabilirsiniz.

pis38

Torrent-Oyun.com
Paylaşım için teşekkürler. Oyunu buradan indirdim ve "nintendo wii u kurulum rehberi" konusunu da elimden geldiğince uygulamaya çalışarak oyunu bir şekilde kurdum. Fakat oyun açılırken "You must perform a system update to play LOZ BOTW" uyarısı alıyorum ve "Close" deyip çıkmak mecburiyetinde kalıyorum. İngilizcem pek iyi olmadığı için yabancı forumlar yerine youtube çözüm videolarını izledim. Bir yerdeki "version" text dosyasını açıp "0.9.0" yerine "1".0.0" yazılmasıyla hallolduğunu gördüm. Ancak bende hallolmadı. Yine başka bir videoda "MapleSeed2" uygulamasıyla update ederek sorunun çözüldüğünü gördüm. Yalnız buradaki oyun ve update'ler son çıkanlar olduğu için gerek duymasamda, o videodaki gösterdiği tüm yolları harfi harfine yaparak tekrar update ettim. Fakat yine sonuç değişmedi. Sabah dörde kadar uğraştım. 3 mb gibi çok düşük bir internet hızına sahibim. O kadar emeğim boşuna gitsin istemiyorum. Şimdi MapleSeed2 uygulamasıyla v208 update'ini tekrar indiriyorum. Belki eksik felan inmiştir diye. Varsa bir çözümü lütfen yardımcı olun bana.

gt 730 2gb ekran kartı, 8gb ddr3 ram, i7 4790 3.4 ghz işlemci var emülatör ile hangi wii oyunlarını akıcı bir şekilde oynayabilirim?

ISKA

Seviye 13
Paylaşım için teşekkürler. Oyunu buradan indirdim ve "nintendo wii u kurulum rehberi" konusunu da elimden geldiğince uygulamaya çalışarak oyunu bir şekilde kurdum. Fakat oyun açılırken "You must perform a system update to play LOZ BOTW" uyarısı alıyorum ve "Close" deyip çıkmak mecburiyetinde kalıyorum. İngilizcem pek iyi olmadığı için yabancı forumlar yerine youtube çözüm videolarını izledim. Bir yerdeki "version" text dosyasını açıp "0.9.0" yerine "1".0.0" yazılmasıyla hallolduğunu gördüm. Ancak bende hallolmadı. Yine başka bir videoda "MapleSeed2" uygulamasıyla update ederek sorunun çözüldüğünü gördüm. Yalnız buradaki oyun ve update'ler son çıkanlar olduğu için gerek duymasamda, o videodaki gösterdiği tüm yolları harfi harfine yaparak tekrar update ettim. Fakat yine sonuç değişmedi. Sabah dörde kadar uğraştım. 3 mb gibi çok düşük bir internet hızına sahibim. O kadar emeğim boşuna gitsin istemiyorum. Şimdi MapleSeed2 uygulamasıyla v208 update'ini tekrar indiriyorum. Belki eksik felan inmiştir diye. Varsa bir çözümü lütfen yardımcı olun bana.
Mapleseed2 uygulamasıyla ben daha önce güncellemiştim de o biraz karışık. En garanti çözüm olarak Wii u usb helper ile güncellemeyi indirmeyi deneyin olmazsa. Rehberde oyunu wii u usb helperdan indirmiştim ben oyunu. Bu sürümde açıyordu emulatörde sorun yoktu. En temiz olarak dediğim gibi oyunu ve güncellemeyi wii u usb helperdan indirin. Yalnız wii u usb helper kapandı. Şu videoyu izleyin ve öyle indirin. Yalnız sisteminiz nedir bu arada? Sisteminiz düşükse indirmeyin çünkü düşük performans almanız yüksek.

pis38

Torrent-Oyun.com
Mapleseed2 uygulamasıyla ben daha önce güncellemiştim de o biraz karışık. En garanti çözüm olarak Wii u usb helper ile güncellemeyi indirmeyi deneyin olmazsa. Rehberde oyunu wii u usb helperdan indirmiştim ben oyunu. Bu sürümde açıyordu emulatörde sorun yoktu. En temiz olarak dediğim gibi oyunu ve güncellemeyi wii u usb helperdan indirin. Yalnız wii u usb helper kapandı. Şu videoyu izleyin ve öyle indirin. Yalnız sisteminiz nedir bu arada? Sisteminiz düşükse indirmeyin çünkü düşük performans almanız yüksek.
Bundan iki yıl önce monster notebook abra a5 almıştım. sistemim şöyle,

7.Nesil Kaby Lake Intel Core i7-7700HQ,
8GB (1x8GB) DDR4L 1.2V 2133MHz,
240GB SSD, 1TB HDD, 4GB GDDR5 nVIDIA GeForce GTX1050 128-Bit DX12

Dediğim gibi, son update'i tekrar indiriyorum. Onu deneyip tekrar yazarım. Olmadı dediğiniz gibi yapmaya çalışırım. Bu arada sizin verdiğiniz update ve dlc USA yazıyor, oyun; europe küçük bir ihtimal onlarla da alakalı olabilir mi?

ISKA

Seviye 13
Bundan iki yıl önce monster notebook abra a5 almıştım. sistemim şöyle,

7.Nesil Kaby Lake Intel Core i7-7700HQ,
8GB (1x8GB) DDR4L 1.2V 2133MHz,
240GB SSD, 1TB HDD, 4GB GDDR5 nVIDIA GeForce GTX1050 128-Bit DX12

Dediğim gibi, son update'i tekrar indiriyorum. Onu deneyip tekrar yazarım. Olmadı dediğiniz gibi yapmaya çalışırım. Bu arada sizin verdiğiniz update ve dlc USA yazıyor, oyun; europe küçük bir ihtimal onlarla da alakalı olabilir mi?
Sürümlerden kaynaklı da olabilir evet. Benden bir ara oyunu güncellememi istiyordu ve sürekli hata veriyordu. Sonra bir kod yazıyorduk sanırsam oyunun title keyini düzeliyordu ama uzun zaman geçti ve hatırlamıyorum ne yazık ki. İyi performans almanız olası. Tam sizin sistem olmasa da benzer birisi video çekmiş. Kendiniz de bakabilirsiniz.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt