The Last of Us Remastered (PS4) [CUSA 00556] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PS4

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13

The Last of Us Remastered [CUSA 00556]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PS4

:ps-indirmeturu: Torrent

:ps-dosyaturu: PKG

:ps-platform PS4 | Firmware 4.05

:ps-surum: CUSA 00556

:ps-boyut: 43.9 GB

:ps-cikis: 29 Temmuz 2014

:ps-not: Türkçe altyazı desteği bulunmaktadır. Kurulum notlarını ve nasıl kıracağınız konusunu mutlaka okuyun.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Bir neslin oyunu PS4™ için yeniden tasarlandı.

Düşmanlarla dolu bir kıyamet sonrası dünyada Joel ve Ellie, umutsuz durumlardan ötürü bir araya gelirler ve ABD'nin geri kalan bölgelerinde geçecek vahşi bir yolculukta hayatta kalmak için birbirlerine güvenmek zorunda kalacaklardır.

Remastered Özellikleri:
• 1080p Yüksek Çözünürlükte, PlayStation®4'ün gücünün tam kullanıldığı güzel ama mahvolmuş bir dünyayı keşfedin.
• Bir tekli oyuncu başlangıç bölümü olan Left Behind'da Ellie’nin geçmişine inin.
• Sekiz yeni çoklu oyuncu haritası ve daha zor bir tekli oyuncu zorluk modu ile Terk Edilmiş ve Geri Alınmış Bölgeler boyunca hayatta kalma mücadelesi verin.
• Ekipten ve kreatif direktörden oyun içi sinematik seslendirmelerinin perde arkası.

:pckurulumaciklamasi:
USB Belleğinizi exFat olarak formatlayın.
İndirdiğiniz PKG dosyasını USB bellek içine atın.
PS4'e USB belleğinizi takın.
PS4'ün kırılmış ve sürümünün 5.05 olduğuna emin olun.
Menü kısmından en altta olan "Debug Settings / Game / Package Installer" seçenekleri ile devam edin.
PKG dosyasını kurun ve oyunu başlatın.

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Bilgisayara çıkmasını istediğim belki de tek özel oyun. Bu oyunu herkes oynamalı. Oynadığım hiçbir oyunda, izlediğim hiçbir dizide,filmde, okuduğum hiçbir kitapta böyle bir şeye rastlamadım. Deli gibi 2. oyunun çıkmasını bekliyorum. Umarım en kısa zamanda emülatör geliştirilir de herkes bu oyunu oynayabilir.

ISKA

Seviye 13
Ins.allah ama ps4 koluna nasıl alısacam bilmiyorum klavye mause ile harika oluyordu oyun oynamak.
Bende öyle düşünüyordum ama şimdi çok rahat alıştım ve artık çoğu oyunda dualshock 4 kullanıyorum. Sadece fps oyunlarında biraz zor oluyor ve online oyunlarda. Alışma süresini atlatınca bırakmak istemiyor insan.

33mersinli33s

MERSİNLİ33
Ps4 kırılması basit bir şey mi arkadaşlar. Sıfır alsam kendim halledebilir miyim ? Ps3 çok kullanmış biri olarak soruyorum.

ISKA

Seviye 13
Ps4 kırılması basit bir şey mi arkadaşlar. Sıfır alsam kendim halledebilir miyim ? Ps3 çok kullanmış biri olarak soruyorum.
Basit. 10-15 dakikalık bir işlemi var. Yalnız 5.05 ve 5.07 üstü olmamasına dikkat etmen gerekiyor.
Kırık ikinci el satanlar da var ayrıca.

megahmet

Torrent-Oyun.com
Firmware 4.05 yazıyor, 5.05'de çalışır mı? (Kırık konsol)

Sürümü 5.07 veya daha düşükse sadece bi internet sitesi açıyorsun kırmak için. Yazılımsal yani tamamen. O yüzden kapat aç düzeliyor ve garanti gitmiyor. Ama sıfır aldığında yeni revizyonlar olacağından muhtemelen eski sürüm gelmez. Şans.

Hoca

The Last of Us Remastered [CUSA 00556]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PS4

:ps-indirmeturu: Torrent

:ps-dosyaturu: PKG

:ps-platform PS4 | Firmware 4.05

:ps-surum: CUSA 00556

:ps-boyut: 43.9 GB

:ps-cikis: 29 Temmuz 2014

:ps-not: Türkçe altyazı desteği bulunmaktadır. Kurulum notlarını ve nasıl kıracağınız konusunu mutlaka okuyun.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Bir neslin oyunu PS4™ için yeniden tasarlandı.

Düşmanlarla dolu bir kıyamet sonrası dünyada Joel ve Ellie, umutsuz durumlardan ötürü bir araya gelirler ve ABD'nin geri kalan bölgelerinde geçecek vahşi bir yolculukta hayatta kalmak için birbirlerine güvenmek zorunda kalacaklardır.

Remastered Özellikleri:
• 1080p Yüksek Çözünürlükte, PlayStation®4'ün gücünün tam kullanıldığı güzel ama mahvolmuş bir dünyayı keşfedin.
• Bir tekli oyuncu başlangıç bölümü olan Left Behind'da Ellie’nin geçmişine inin.
• Sekiz yeni çoklu oyuncu haritası ve daha zor bir tekli oyuncu zorluk modu ile Terk Edilmiş ve Geri Alınmış Bölgeler boyunca hayatta kalma mücadelesi verin.
• Ekipten ve kreatif direktörden oyun içi sinematik seslendirmelerinin perde arkası.

:pckurulumaciklamasi:
USB Belleğinizi exFat olarak formatlayın.
İndirdiğiniz PKG dosyasını USB bellek içine atın.
PS4'e USB belleğinizi takın.
PS4'ün kırılmış ve sürümünün 5.05 olduğuna emin olun.
Menü kısmından en altta olan "Debug Settings / Game / Package Installer" seçenekleri ile devam edin.
PKG dosyasını kurun ve oyunu başlatın.

:pcoyunfragmani:

m hocam lütfen speed eklermisiniz 75kb ile işkence çekiyorum

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt