The Last Faith Demo

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
capsule_616x353.jpg

Sadece 1-2 sitede gördüm paylaşıldığını. O siteler de genelde herkesin kullandığı siteler değil. O yüzden belki oradan indirmeye çekinenler ya da bulamayanlar varsa diye indirip dosya.tc ye yükledim. Benim kadar bekleyeni var mı bilmiyorum ama ben çok sevdim bu oyunu ve demosunu oynamadan duramadım. Denemek isteyenler bu linkten indirebilirler:

https://www.dosya.tc/server33/83hrk3/The_Last_Faith_Demo_v12.03.2021.rar.html

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Şu video da konuda bulunsun, merak eden açıp bakar.Bu arada grafik ve mekanikleriyle gayet tatmin edici görünüyor, tutar bu bence.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt