The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition [CODEX] - FULL - Torrent indir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
Ynt: The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition [CODEX] - FULL - Torrent Oyun indir

Remastered değil dimi bu ::)

TITΛNz

MY CHİLD...
Ynt: The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition [CODEX] - FULL - Torrent Oyun indir

steam yorumlarına baktım optimize kötü diyolar bide türkçe dil desteklemiyomuş
Bir sorum var şuan ben de 1 dlc eksik onu satın alırsam oyun bedava gelirmi yoksa iş işten geçtimi_?

golden boy 27

Torrent-Oyun.com BEŞİKTAŞ

Bedros Sanches' Alıntı:
oyun mimari olarak da 64 bit'e geçti.Eski skyrim 32 bitti.Modlar ondan şuan sıkıntı yaratabilir.64 bit ile beraber daha iyi modlar gelebilir.Eskiler de uyumlu hale getirilir herhalde
Bolshoi Booze' Alıntı:
Remastered değil dimi bu ::)
Wind Waker' Alıntı:
Steamda legendary si olanlara bedava geldi. Burdan indirmenize gerek yok benzer durumdaysanız. Önceki oyundaki savelerinizi belgelerim/mygames deki special edition un save klasörüne atarsanız görüyor ama modluysa oyundan atıyor. Modsuz saf vanilla legendary versiyonu olması lazım sorunsuz o saveinize girmeniz için. Türkçe yama çalışmıyor. En önemli modu uyarlamamışlar. SKYUI yi. Adam akıllı mod yok. İşinize yarayacak 2-3 mod var sadece. Oyuniçi mods menüsü var ama oyuniçinden girmiyor. K.Adı-Şifre doğru olduğu halde yanlış deyip durdu. Vanilla nın bir tık iyi grafikli hali kısaca. Bir de tüm dlcleri barındırıyor.
sana katılıyorum Bedros Sanches oyunun Remastered versiyonu bu Bolshoi Booze yararlı bilgiler thanks:. thanks:.

aquser

Geronimo

bir kez daha pc'le yaşamanın vakti geldi thanks:.

beyler şuan pc de skyrim yüklü sabah akşam yan görev yapıyorum :O , sizce bunu indirmeme değer mi ?

Azazel

Torrent-Oyun.com

Sistemim hangi ayarlarda açar ?eski save dosyamı kullanabilir miyim?dlc leri barındırıyor mu? thanks:. thanks:.

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

TITΛNz' Alıntı:
steam yorumlarına baktım optimize kötü diyolar bide türkçe dil desteklemiyomuş
Bir sorum var şuan ben de 1 dlc eksik onu satın alırsam oyun bedava gelirmi yoksa iş işten geçtimi_?
Geçti. 28 ekimden önce yapacaktın onu. Optimize kötü değil bende de başta 15 fps verdi baktım intelle açıyomuş nvidia ile imamdaki sistemle medium 30 fps. Minimumu bile karşılamıyor benim sistem.

ThE bEsT

Hiç Kimse.

exianil xd' Alıntı:
beyler şuan pc de skyrim yüklü sabah akşam yan görev yapıyorum :O , sizce bunu indirmeme değer mi ?
Mod kullanmıyorsan oyunu indirdikten sonra kaydının kopyasını alıp mygames içindeki skyrim special edition klasörünün içine at oyna, üst grafikler biraz geliştirmeler yeni eşya vs mevcut. :thumbup:
Edit: Türkçe olmuyor.

Shady08' Alıntı:
Sistemim hangi ayarlarda açar ?eski save dosyamı kullanabilir miyim?dlc leri barındırıyor mu? thanks:. thanks:.
Hepsini içeriyor. Sisteminin sorusunu sabite yaz.

İsmet Özdeş

Torrent-Oyun.com

iyi grafik var oyunda hadı hayırlısı

grafikler gayet iyi atmosfer çok hoşuma gitti çok gerçekçi görünüyor ve ben bu sistemle high e ayarladım bir sorun çıkmadı. modların da bir acelesi yok sadece skyui kursam yeter bana. tek sorun Türkçe yama :D Türkçe yamasız oyun çıplak gibi duruyor. onu hallederlerse sağlam olur :thumbup:

SlyhunteR

Torrent-Oyun.com

şimdi buna uygun guncel bir tr yama gelse tadından da yenmez :D

redd10

Seviye 2

Skyrim elder scroll'da d11 istemiyordu... special edition olunca mı istiyor bu nası bişe..... hiç bi oyun oynayamıcaz heralde.. farkı ne speyşılla normalinin

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

Serenaholic apachiskyhair skyui amidian book of silence convenient horse effgelmeden oynanmaz benim için. Serenam süper çirkin oldu. Bir de Tania da yok SE de.

redd10' Alıntı:
Skyrim elder scroll'da d11 istemiyordu... special edition olunca mı istiyor bu nası bişe..... hiç bi oyun oynayamıcaz heralde.. farkı ne speyşılla normalinin
Grafikler daha iyi. Başka da bif ark yok. Vanilla olarak oynayacaksanız SE yi oynayın. Modlu oynayacaksanız eskisiyle devam. Bir şey kaybetmezsiniz SE yi oynamasanız da.

Willo

Torrent-Oyun.com

Arkadaşlar daha önce çok duydum ama hiç oynamadım.Bu sürüm oyunun tamamı ve en son hali midir? Bunu indirip oynasam hiçbişi kaçırmamış olur muyum? oops:. Birde Türkçe yamayla uyumlu mu?

Bende steam de var oyun indirdm 2-3 saat önce grafik olarak hiç bir fark yok fakat kardeşimin pc sinde ( 7950) low da 30fps ultra da 25 fps veriyor oyun bence sıkıntılı kendi bilgisayarımda deneme fırsatım olmadı fakat deneyeceğim.
Dediğim gibi oyun %100 sıkıntılı grafiklerde değişim 0 remastered oyun fakat alakası yok sırf daha fazla para kazanmak için saçmalamışlar.

isilgaroth

Torrent-Oyun.com

benim steamde standart var yukseltemedim o yüzden remastered mi indireyim yoksa orjinal oyunu modlayayim mi

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

isilgaroth' Alıntı:
benim steamde standart var yukseltemedim o yüzden remastered mi indireyim yoksa orjinal oyunu modlayayim mi
orjinali modla. Bunun farkı dlcleri de içeriyor. DLC leri de istersen bunu oyna. Ama vanilla oyanacaksın.

Willo' Alıntı:
Arkadaşlar daha önce çok duydum ama hiç oynamadım.Bu sürüm oyunun tamamı ve en son hali midir? Bunu indirip oynasam hiçbişi kaçırmamış olur muyum? oops:. Birde Türkçe yamayla uyumlu mu?
Son hali legendary. Bu versiyon vanilla legendary nin biraz daha iyi grafikli hali hepsi o. İlk mesaja düzgün bilgilendirme yapılsa tr yama çalışıyor mu diye zırt pırt sorulmaz. TR yama uyumsuz ve çalışmıyor. Lütfen bir yetili tr yamanın çalışmadığını ilk mesaja yazsın.

Willo

Torrent-Oyun.com

Wind Waker' Alıntı:
orjinali modla. Bunun farkı dlcleri de içeriyor. DLC leri de istersen bunu oyna. Ama vanilla oyanacaksın.

Son hali legendary. Bu versiyon vanilla legendary nin biraz daha iyi grafikli hali hepsi o. İlk mesaja düzgün bilgilendirme yapılsa tr yama çalışıyor mu diye zırt pırt sorulmaz. TR yama uyumsuz ve çalışmıyor. Lütfen bir yetili tr yamanın çalışmadığını ilk mesaja yazsın.
Eyvallah dostum. Aslında oyun açıklamalarında Türkçe yama desteği olup olmadığı belirtilmeli haklısın.

Web sitesi
www.facebook.com

yükleyip oynayan arkadaşlar açıklama yapabilirmi oyunun grafik ayarları ne derecede iyileşmiş,grafik modu vardı legandaryde ondan daha iyi olmuşmudur
bide bahsi geçen dlclerin ne gibi etkisi var yeni silah yeni mekan falan eklemişmi?

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt