The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition [CODEX] - FULL - Torrent indir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
sagolun

İletileriniz birleştirildi (flood yapmak yasak)

hocam bu ne 26 kb dosya ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

SdKcN

Torrent-oyun candır
Sürüm bilgisine ulaşamadım ama muhtemelen ilk çıkan güncellemesiz halidir.Aşağıdaki torrent'lerden ister repack olanı (2. torrent) ister normal versiyonu indirebilirsin.İkisi de sürüm numaraları farklı olsa da güncel sürümlerdir.Aralarında boyut farkı olduğu için alternatif lsun diye repack de ekledim.İstediğini indirebilirsin.Boyut farkı repack'lerin genel özelliğidir, ekleme veya çıkarma yapmadan dosya boyutunu sıkıştırma yöntemiyle düşürürler.

Sürüm numarası: Special Edition [v 1.5.23.0.8]
Xatab Repack sürüm numarası: Special Edition [v 1.5.97.0.8 + DLCs]

Ekleme:
Güncel sürümün Mod'lu sürümü de varmış (3. torrent-CoronerLemurEdition 2.5.5).
Çok teşekkürler modlu sürümü nerden buldunuz gerçekten merak ettim.

Hocam türkçe yamasını yapıyorum speical edition için ama yarı türkçe yarı ingilizce gibi oluyor 5-6 seçenek varsa 3ü ingilizcede kalıyor bi çözümü var mıdır, veya başka yerden indirebileceğim bir yama. Teşekkür ederim şimdiden

RUBENム

war. war never changes.
Hocam türkçe yamasını yapıyorum speical edition için ama yarı türkçe yarı ingilizce gibi oluyor 5-6 seçenek varsa 3ü ingilizcede kalıyor bi çözümü var mıdır, veya başka yerden indirebileceğim bir yama. Teşekkür ederim şimdiden
Yamada pek sorun yok. Ek bi' yama kullanıyorsan o yüzden sorun yaşıyor olman olası.

eminsolmaz

Torrent-Oyun.com
Sürüm bilgisine ulaşamadım ama muhtemelen ilk çıkan güncellemesiz halidir.Aşağıdaki torrent'lerden ister repack olanı (2. torrent) ister normal versiyonu indirebilirsin.İkisi de sürüm numaraları farklı olsa da güncel sürümlerdir.Aralarında boyut farkı olduğu için alternatif lsun diye repack de ekledim.İstediğini indirebilirsin.Boyut farkı repack'lerin genel özelliğidir, ekleme veya çıkarma yapmadan dosya boyutunu sıkıştırma yöntemiyle düşürürler.

Sürüm numarası: Special Edition [v 1.5.23.0.8]
Xatab Repack sürüm numarası: Special Edition [v 1.5.97.0.8 + DLCs]

Ekleme:
Güncel sürümün Mod'lu sürümü de varmış (3. torrent-CoronerLemurEdition 2.5.5).
dostum emeğin için teşekkür ederim. 3. torrentteki modlu sürümü indirdim ancak oyun başlatılamıyor. 0XC00000142 hatası alıyorum. sence neden açılmıyor olabilir

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
dostum emeğin için teşekkür ederim. 3. torrentteki modlu sürümü indirdim ancak oyun başlatılamıyor. 0XC00000142 hatası alıyorum. sence neden açılmıyor olabilir
Sorunun sebebini tam olarak bilemiyorum maalesef.Sorun sisteminin yetmiyor olması da olabilir, sisteminde gücellemelerin eksik olması da olabilir (yakın zaman format attıysan ondandır büyük ihtimal), anti-virüs programı veya Windows Defender'ın engelliyor olması da olabilir.

eminsolmaz

Torrent-Oyun.com
Sorunun sebebini tam olarak bilemiyorum maalesef.Sorun sisteminin yetmiyor olması da olabilir, sisteminde gücellemelerin eksik olması da olabilir (yakın zaman format attıysan ondandır büyük ihtimal), anti-virüs programı veya Windows Defender'ın engelliyor olması da olabilir.
dediğiniz yolları denedim ama maalesef sonuç alamadım. acaba elinizde crack dosyası var mı. varsa paylaşabilir misiniz?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam merhabalar setupı kurarken şöyle bir şey diyor sıkıntı olur mu
Ben dahil herkeste oluyor hocam.Altı çizili olan ek bilgiye tıklayıp ardından aktif olan çalıştır butonundan yüklemeye devam edebilirsin.Bu uyarı Windows tarafından korsan oyunlar için verdiği genel bir uyarı.Yine de devam edip etmemek sizin elinizde.İyi forumlar.

Ben dahil herkeste oluyor hocam.Altı çizili olan ek bilgiye tıklayıp ardından aktif olan çalıştır butonundan yüklemeye devam edebilirsin.Bu uyarı Windows tarafından korsan oyunlar için verdiği genel bir uyarı.Yine de devam edip etmemek sizin elinizde.İyi forumlar.
tamamdır hocam başlattım yüklemeyi son attığınız cle pack bu. emeğinize sağlık

Hocam dil ayarlarında bir sıkıntı oluyor yarısı ingilizce yarısı rusça kaldı :D İngilizce biliyorum yama yapmıycam ama rusçayı nasıl halledeceğim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam dil ayarlarında bir sıkıntı oluyor yarısı ingilizce yarısı rusça kaldı :D İngilizce biliyorum yama yapmıycam ama rusçayı nasıl halledeceğim
İndirdiğin sürüm Xatab mıydı hocam, tam olarak hangisi olduğunu söylersen ona göre söyleyeyim.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt