The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition [CODEX] - FULL - Torrent indir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition [CODEX] | FULL - Torrent indir - Download - Zamunda Torrent indir - PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 10.96 GB

:pccikistarihi: 28.10.2016

:pcnot: 64 bit işletim sistemi ve DirectX 11 uyumlu ekran kartı gerektirmektedir.

:pcnot: Bu sürüm oyunun bütün ek paketlerini içermektedir.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

200'den fazla Yılın Oyunu Ödülü sahibi Skyrim Special Edition, epik bir fanteziyi muhteşem detaylar eşliğinde hayata geçiriyor. Special Edition'da, büyük beğeni toplayan oyun ile birlikte, geliştirilmiş görüntü ve efektler, volumetrik tanrı ışınları, dinamik alan derinliği ve ekran-alan yansımaları gibi yepyeni özelliklerle gelen ilave içerikler de bulunuyor. Sürüm aynı zamanda modlarının tamamını konsollara da taşıyor. Modlarla birlikte gelen yeni görevler, mekanlar, karakterler, diyaloglar, silahlar, zırhlar ve çok daha fazlası ile sınırsız bir deneyim sunuyor.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit)

İşlemci: Intel Core i5-750 / AMD Phenom II X4-945

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 470 / AMD Radeon HD 7870

DirectX: Version 11

Boş Alan: 12 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit)

İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 290

DirectX: Version 11

Boş Alan: 12 GB

:pcoyunfragmani:

teşekkürler

türkçe yama atıyorum dosyalara oyunda mods' a tıkladığımda oyundan atıyor nasıl çözebilirim?

Merhaba bi sorum olacaktı. Steam hesabımda ek paketsiz skyrim var bunu indirsem steamdaki oyunumla kullanabilir miyim ?

arkadaşlar bu oyunu açamadım.crack inde sorun var sanırım.
0xc00007b- hatası veriyor denemediğim şey kalmadı.yardımcı olursanız sevinirim

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sürüm bilgisine ulaşamadım ama muhtemelen ilk çıkan güncellemesiz halidir.Aşağıdaki torrent'lerden ister repack olanı (2. torrent) ister normal versiyonu indirebilirsin.İkisi de sürüm numaraları farklı olsa da güncel sürümlerdir.Aralarında boyut farkı olduğu için alternatif lsun diye repack de ekledim.İstediğini indirebilirsin.Boyut farkı repack'lerin genel özelliğidir, ekleme veya çıkarma yapmadan dosya boyutunu sıkıştırma yöntemiyle düşürürler.

Sürüm numarası: Special Edition [v 1.5.23.0.8]
Xatab Repack sürüm numarası: Special Edition [v 1.5.97.0.8 + DLCs]

Ekleme:
Güncel sürümün Mod'lu sürümü de varmış (3. torrent-CoronerLemurEdition 2.5.5).

Ekli dosyalar

Faded

sertlik kanında var hayatın.
şu oyunu örümcek fobimden dolayı oynayamıyorum. ve daha nice güzel oyunu. ne iğrenç bir şeydir bu ya.

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
kanka olur da yakın zamanda oyuna başlamayı düşünürsen (oyun indirimle Steam'de 46 TL bu arada), örümceklerin ayılar, sıçanlar ve tilkiler ile değiştirilmesini istiyosan (RECOMMENDED) Bug Replacer 1.1'ı, örümceklerin oyundan kaldırılmasını istiyosan Bug Remover 1.1'ı yükle.
.esp dosyalarını Data klasörünün içine atacaksın.
https://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition/mods/35252

tabii oyunu orijinal alacak olursan, mod yüklediğinde başarımları açamıyosun diye biliyorum, ama onu da önce SKSE64 (https://skse.silverlock.org/, Current SE build 2.0.19 yazan kısımdan 7z archive'a tıklayıp indireceksin) yükleyip, sonra da Achievements Mods Enabler modunu yükleyerek halledebilirsin (Plugins'i ve SKSE klasörlerini Data klasörünün içine at). oyuna da skse_loader'dan gir.
dosyaları indirebilmek için Nexus hesabının olması lazım, onu da sağ üst köşeden Register'a basıp halledebilirsin diye düşünüyorum. @Faded

Son düzenleme:

Faded

sertlik kanında var hayatın.
kanka olur da yakın zamanda oyuna başlamayı düşünürsen (oyun indirimle Steam'de 46 TL bu arada), örümceklerin ayılar, sıçanlar ve tilkiler ile değiştirilmesini istiyosan (RECOMMENDED) Bug Replacer 1.1'ı, örümceklerin oyundan kaldırılmasını istiyosan Bug Remover 1.1'ı yükle.

tabii oyunu orijinal alacak olursan, mod yüklediğinde başarımları açamıyosun diye biliyorum, ama onu da önce SKSE64 (https://skse.silverlock.org/, Current SE build 2.0.19 yazan kısımdan 7z archive'a tıklayıp indireceksin) yükleyip, sonra da Achievements Mods Enabler modunu yükleyerek halledebilirsin (Plugins'i ve SKSE klasörlerini Data klasörünün içine at). oyuna da skse_loader'dan gir.
dosyaları indirebilmek için Nexus hesabının olması lazım, onu da sağ üst köşeden Register'a basıp halledebilirsin diye düşünüyorum. @Faded
birkaç saate deneyeceğim bunu. umarım işe yarar. çok teşekkürler ilgilendiğin için.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Eline sağlık dostum, verdiğin öneriyi konuya ekleyeyim.Hatta Witcher 3 konusuna da ekleyeyim, sırf örümcek fobisinden dolayı oynanmayan bir başka şaheser.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt