TO Haber | The Division 2'nin Açık Betası Oyuncuların Kullanımına Sunuldu!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Maveraun.Nehr

Hayat su gibidir, kirletirsen bulanık görürsün
Editör
1.png

The Division 2'nin Açık Betası Oyuncuların Kullanımına Sunuldu!
Geçtiğimiz hafta Ubisoft tarafından The Division 2'nin kapalı betası oyunculara gösterilmişti. Bugün ise oyunun açık betası kullanıma sunuldu. PS4, Xbox One ve PC platformlarında sunulan açık betaya isteyen her oyuncu girebiliyor.​

ISKA

Seviye 13
Teşekkürler haber için. Açık betayı hatırlıyorum da tarihini unutmuştum. Hatırlattığınız iyi oldu. İndirmeye başladık. İlk oyunu oynamadım ama bunu mutlaka deneyeceğim.

emrecan123

Torrent-Oyun.com
1 in aynısı sadece mekanlar farklı karlı şehir yerini yeşilimsi doğa şekline bırakmış.

Maveraun.Nehr

Hayat su gibidir, kirletirsen bulanık görürsün
Editör
Teşekkürler haber için. Açık betayı hatırlıyorum da tarihini unutmuştum. Hatırlattığınız iyi oldu. İndirmeye başladık. İlk oyunu oynamadım ama bunu mutlaka deneyeceğim.
İyi eğlenceler, umarım keyifli vakit geçirirsiniz...

Onur.G

Dikenli Bir Tele Takılan Çiçeğim, Ah Ulan, Ah!
Süper Moderatör
haber için teşekkürler kardeşim galiba online tabanlı dimi

ISKA

Seviye 13
Valla "açık beta" ne anlama geliyor ben de tam bilmiyorum efendim :D
Açık beta herkese açık olarak oyunu yayımlayan platformdan ücretsiz olarak deneyimlediğin oyun sürümüdür, demo gibi. Kapalı beta ise önceden duyurulup kayıt olduğun ve belli başlı kişilere kod olarak gönderilen ve aktif ettiğin oyun sürümüdür. Keyi girdikten sonra indirip deneyimleyebilirsiniz. Kapalı betaya katılamayanlar için açık beta oluyor ama her oyun yapmıyor bunu.

Ve yine aynı cümle dökülür oyuncuların ağızlarından "oyun 1 sene geçtikten sonra kendini cidden toparladı" :)

kanfur

Torrent-Oyun.com
Ubisoft'un bu seneki oyunlarına dikkat eetiyseniz far cry aynısının morciverti, assasin odyssey bir öncekinin yeşilimsi olanı, division da bahar gelmişi. Yani dlc gibi düşünün bu seneki serileri.farklı şeyler bekleyenleri sıkabilir.dvision 1 ile aynı tek farkı arkadaşın dediği gibi mekanlar.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt