The Division 2 alınır mı?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Tanıdık yoksa cidden bir süre sonra aşırı bayıyor. Seninle beraber oynayacak 1 kişi bile varsa hiç düşünmeden al, yoksa da alabilirsin ama çok uzun saatler harcayağını düşünmüyorum.

Vensoz

Torrent-Oyun.com
Arkadaşın yoksa alma, ama arkadaşınla baya zevkli olabilir.

Kaan1840

"Bin Cihana değişmem, şu öksüz Türklüğümü."
Hocam aslında her oyun arkadaşla daha zevkli sarıyor, misal Gta 5 var bende, oynamıyom, arkadaş varken, ortam varkeb sarıyordu, artık sarmıyor. Misal Pubg aldım, pek oynamıyom, arkadaşım olsa çok güzel sarar da, olmadığı için pek oynamıyom.

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Uplay'de çok büyük bir indirimde. 100 puan karşılığında yüzde 20 extra indirim de yapıyor. Bu fiyata düşmüşken alınır.

Ben oyunu aldığımdan beri tek başıma oynuyorum, 25 saati devirdim daha da oynarım. İlla ki arkadaşa gerek yok diye düşünüyorum ama arkadaş olsa daha iyi olur. Zaten arkadaşla oynamak istiyorsan oyun içinden birileriyle tanışabilirsin. Birkaç kere yabancılarla girdim, mikrofon kullanan birileri oluyor, onlarla arkadaş olup oynayabilirsin ama tek başına da sarıyor, en azından benim için öyle. Bölüm tasarımları, yapay zekası, oynanışı, vuruş hissi, özellikle grafikleri çok iyi.

ARANEA

Galatasarayı yaşıyorum.Galatasarayla yaşıyorum..
Dün gece flash indirim vardı uplayde.

40 liraya aldım.

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
Dün 80 di şimdi baktım 108 lira olmuş ben kodla dün akşam 64'e geldi ultimate sürümü iyi oldu konuyu gördüğüm.
296cd2a2dfcac22a92ed000d45ef9c52.jpeg

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt