The Dark Pictures Anthology: Man of Medan - Full Torrent Oyun indir - Torrent Download

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

THΞ DΛRK FΞΛR

it's over
Emektar

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan
[HOODLUM]

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: HOODLUM

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 35.2 GB

:pccikistarihi: 30 Ağu 2019

:pcnot: Yalnızca 64 bit sistemlerde çalışır.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Dark Pictures Antolojisi, çok oyunculu modu da olan bağımsız hikayelerden oluşan bir sinematik korku oyunu dizisi.

Man of Medan’da 5 arkadaşın birlikte çıktıkları dalış gezisi uğursuz bir fırtına ile kabusa dönüşüyor.

Hayalet bir gemide tüyleri diken diken eden bir maceraya atıl.

Bu korku dolu hikayeyi çevrimiçi olarak bir arkadaşınla veya güvenliğin için çevrimdışı modda 5 kişiye kadar arkadaşınla oyna.

Bütün oynanabilir karakterler ölebilir veya hayatta kalabilir. Onların kaderini yapacağın seçimlerle sen belirleyeceksin.

Kimi kurtarıp kimi feda edeceksin?

Asla. Yalnız. Oynama!

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-3470 or AMD FX-8350
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti or AMD Radeon HD 7870
Bellek: 8 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 80 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
İşlemci: Intel Core i5- 8400 or AMD Ryzen 5 1600
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 580
Bellek: 8 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 80 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

kanfur

Torrent-Oyun.com
Oynayan oldu mu tavsiye eder mi?Tek kişilik oynanır mı?

Oynayan oldu mu tavsiye eder mi?Tek kişilik oynanır mı?
mükemmel oyun bence kesinlikle oynamalısın hikayeli oyun easter egg bulmuştum walter bishopla alakalı tavsiye ederim tabi eğer ingilizcen yeterli derecedeyse yoksa anlamazssan zevk almazssın çünkü until dawn gibi bir oyun

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
kol + klavye ile 2 kişi bir bilgisaayrda oynayabilir miyiz acaba?
İki tane cihaza ihtiyacınız yok oyun sadece tek klavye ile 5 kişiye kadar oynanıyor, eğer iki kişi oynarsanız 5 oynanabilir karakteri aranızda paylaşıp sıra hangi karaktere gelirse o karakteri oynuyorsunuz.

Bu oyun Türkçe çıkmayacak mıydı? Yanlış mı hatırlıyorum?
Bu arada teşekkürler.

selami aydınlı

Torrent-Oyun.com
setupa tıkladığımda uygulama hatası 0x000007b diyor. Oyunu kuramıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

mrterc

Torrent-Oyun.com
setupa tıkladığımda uygulama hatası 0x000007b diyor. Oyunu kuramıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
bu hata normalde setup a tıkladıgında degıl kurduktan sonra oyuna tıkladıgında gelır bu hata da wındows dosyaların eksıkse cıkar genelde ccc vısaual programları eksek kuruldugunda yapar driver booster programını ıdır orda gosterıyor belkı yardımcı oolur dene derım bende o programı kullanıyorum cunku

kanfur

Torrent-Oyun.com
oyuna resmen 4 saattir bakıyorum arada tıklıyorum geziyorum oyun içinde film izletiyor sanki tarzı mı böyle bilemedim ama oynanış kısmı çok zayıf olmuş

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt