The Dark Occult [PLAZA] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13

The Dark Occult [PLAZA]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: PLAZA

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 4.68 GB

:pccikistarihi: 25 Eylül 2018

:pcnot: Türkçe dil desteği bulunmaktadır. 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

:pcoyungoruntuleri:

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, 64-Bits
İşlemci: Intel Core i3-530
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 2 ya da AMD Radeon™ R7 260x 2GB Video RAM destekli bir ekran kartı
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan:10 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, 64-Bits
İşlemci: Intel Core i5
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 4
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 10 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

memoadana

Torrent-Oyun.com
oyunu yükleyemiyorum arkadaşlar hata veriyor yükleyen varmı

ISKA

Seviye 13
Artık oyun'un konusu açıklamaya neden eklenmiyor?
Oyun hakkında bilgim olmadığı için eklemedim çünkü oyunu oynamadım. Oynadığım ve bilgi sahibi olduğum oyunlarda oyun konusunu yazmaya çalışıyorum. Oyunun ismini ve sonuna walkthrough yazarsanız youtube da mutlaka letsplay videosu bulabilirsiniz. İzleyip kafanızda bir şeyler oluşabilir ya da oyunun adını yazıp steam yazarsanız sonuna oyunu oynamış ve yorum yapan kişilere bakıp yine fikir sahibi olabilirsiniz. İkiside işinize yarayacaktır.

Oyun hakkında bilgim olmadığı için eklemedim çünkü oyunu oynamadım. Oynadığım ve bilgi sahibi olduğum oyunlarda oyun konusunu yazmaya çalışıyorum. Oyunun ismini ve sonuna walkthrough yazarsanız youtube da mutlaka letsplay videosu bulabilirsiniz. İzleyip kafanızda bir şeyler oluşabilir ya da oyunun adını yazıp steam yazarsanız sonuna oyunu oynamış ve yorum yapan kişilere bakıp yine fikir sahibi olabilirsiniz. İkiside işinize yarayacaktır.
Teşekkürler.

Oyunun konusuna hafifçe bir değineyim; oyun bir malikanede geçiyor, bu melikane yüzyıl öncesinde satanistlerin insanları şeytanlara adadığı pis bir mekanmış, malikane sürekli el değiştirdiği için bu kadar süreç içerisinde, en sonunda bir sahibi oluyor ve malikanenin bu sahibi ölü bulunuyor, ancak normal bir şekilde değil, dikkat çekici bir şekilde parçalanmış olarak bulunuyor.

Bu da paranormal olayları araştıran bir grubun dikkatini fazlasıyla çekiyor, haberlerde yayınlanıyor vs. Bu grup o malikaneye olan biteni açığa çıkarması için bir üyesini gönderiyor, giden üye geri gelmiyor, haber alınamıyor ve sonrasında ana karakterimizi gönderiyorlar. Oyun içerisinde bizi kovalayan hayaletimsi yaratıklar bulunuyor, bunlardan kurtulmak için oyun içerisinde efsunlu veya kutsal bir oda var, o odaya kendinizi kapattığınızda kurtulmuş oluyorsunuz onlardan.

Geri çıkmak istediğinizde (girdiğiniz efsunlu odadan bahsetmiyorum, malikaneden geri çıkmak istediğinizde) girdiğiniz kapıyı açarsanız sizi bir duvar karşılıyor, amacınız artık olanı biteni açığa çıkarmak değil, o evden bi' an önce çıkmak oluyor çünkü tüm yollar kapalı.

Kurulum yapmaya çalışırken sürekli trojan uyarısı veriyor. Farklı oyunlarda sıkıntı yokken bu oyunda bu kadar uyarı vermesi normal mi ?
Kurulum yapıp,oynayan arkadaşlar var mı ?

Korku-gerilim oyunlarına karşı ayrı bir sempatim ilgim var bu tür favorilerim arasında

02tarik

Torrent-Oyun.com
hoodlum mu? gördüm şaşırdım. eskilerdne baya.. 2006 da kapanmıştı diye hatılıyourm.

noktv

Torrent-Oyun.com
Oyun için teşekkürler bu oyunu indirip oynamak istiyorum ama tek başıma oynamak istemediğim bir oyun videolarını seyrettim g..t..m yemiyor o yüzden indirmiyorum :)

Hocam siz koyduğunuz oyunları kontrol etmiyor musunuz Allah aşkına ?
Oyunu bilgisayara kurduğum gibi virüsler cirit atmaya başladı etrafta. Google'da virüs programı aratamıyorum bile. ISKA hocam üstüne alınma ama gram güvenim kalmamaya başladı. Eyvallah korsan oyun oynuyoruz ama bu kadarı fazla değil midir. Önce ki oyunlarda hiçbir problem yokken son bir aydır indirdiğim her oyuna öküz gibi virüs uyarısı veriyor.

ISKA

Seviye 13
Oyunu bilgisayara kurduğum gibi virüsler cirit atmaya başladı etrafta. Google'da virüs programı aratamıyorum bile. ISKA hocam üstüne alınma ama gram güvenim kalmamaya başladı. Eyvallah korsan oyun oynuyoruz ama bu kadarı fazla değil midir. Önce ki oyunlarda hiçbir problem yokken son bir aydır indirdiğim her oyuna öküz gibi virüs uyarısı veriyor.
İndirip deneyeceğim tamam bu oyunu. HOODLUM güvenilir bir gruptur. Şu ana kadar ben sadece 3dm de virüs ile karşılaştım o da sadece 2 oyunda vardı. Birisi FIFA 15 diğeri metal gear solid ppdi. Bu grubun farklı oyunlarını kurup denedim ve virüs vs ile karşılaşmadım. Sizin virüs programınızla da alakalı olabilir. İndirip kurar, size sonucu yazarım.

ISKA

Seviye 13
Kurdum oyunu sorunsuzca. Hiç virüs uyarısı vs vermedi. Ya kuramadın sanırım ya da senin virüs programından kaynaklı bir sıkıntı olabilir. Bir de şu var. Daha önceden yazmıştım ama buna yazmayı unutmuşum. Hoodlum sürümlerinde oyunu kurmadan önce rardan çıkarmak gerekiyor ve ardından setupu c'ye kurmak yerine direk bu rardan çıkardığın klasörü göstererek kuruyorsun. Nedenini bilmiyorum ama böyle kurulum yapıyor. Crackli oyun kurmadan önce her zaman virüs olma ihtimalini düşünmek gerekiyor. Güvenmeyip indirmem derseniz oyunu şuradan satın alabilirsiniz.
Bunlarda kanıtlar:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt