The Cursed Forest [HOODLUM] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
1.png

The Cursed Forest [HOODLUM] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: HOODLUM

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 5.27 GB

:pccikistarihi: 27.02.2019
:pcnot: Oyunu yüklemeden önce antivürüs programınızı devre dışı bırakmayı unutmayın.

:pcoyungoruntuleri:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

:pcoyunhakkinda:

hqdefault.jpg

Oyun Hakkında :

Her yanlış adımınızın sonunuzu getirecek olan karanlık ve ürkütücü bir ormana dalacak ve güzellik ve tehlikenin bir arada bulunduğu bu ormanın sırlarını açığa çıkarmaya çalışacaksınız. Ormanda bulunan tehlikeli yaratıklarla çarpışacak ve hapsedilmiş ruhları serbest bırakmak için çeşitli ayinler yapacaksınız. Orman yolculuğunuzda uzun süre keşif yapacak ve korku dolu öğelerle karşılaşacaksınız. Bu sonsuz yolculuğun arka planındaki hikayeyi ortaya çıkarmaya hazır mısınız?

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64 bit, Windows 8.1 64 bit

İşlemci: Intel Core i3 6100 / AMD FX 8350

RAM: 8 GB RAM

Ekran Kartı: GTX 660 2 Gb / Radeon 7850 2 Gb

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64 bit, Windows 8.1 64 bit, Win10 64 bit

İşlemci: Intel Core i5 6400 / AMD Ryzen 5 1400

RAM: 8 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GTX 970 / AMD Radeon RX 480

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar
görselleri güzel sanki biraz tema olarak the forest e benziyor bununla bir bağı var mı bilmiyorum ama teşekkürler :)

karadin

MutIuIuğun değerini,onu kaybettikten sonra anIarız
Oyunu oynadım Bitirdim. COk kısa bir hikayesi var.

Teşşekür ederim oyun için.

Oyunu kurarken install game diyorum, her seferinde Unable to access directory for installation ! diyor neden acaba? Yüklemek istediğim yeri de değiştiremiyorum :/

oyunu başlatınca oyun açılıyor sonra siyah ekran geliyor Başka crack var mı sanırım crack olmuyor .. .

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt