The Catch: Carp & Coarse RePack [xatab]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

The Catch: Carp & Coarse [xatab]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: xatab

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 10.4 GB

:pccikistarihi: 30.06.2020

:pcnot: Kurulum süresi 5 dakika (Bilgisayara bağlıdır)

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Dünya çapında canavar boyutunda balıkları hedeflerken bir ömür boyu avlanın. Avlanacak 35 türle, her mekandaki tüm patron balıklarını yakalamak için stratejinizi, becerinizi ve taktiklerinizi geliştirmeniz gerekecek. Bu zor yaratıklarla savaşmak ve yakalamak için suya dökülmeden önce, günün zamanına, hava koşullarına ve mükemmel ekipman kurulumuna göre olta balıkçılığı noktanızı seçerken başarılı olmak için sabır ve adrenalin gerekir.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows® 7 64bit / 8 64bit
İşlemci: Quad-Core 3.5 Ghz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Graphics Card with 2 GB Video RAM: Nvidia Geforce GTX 750 or equivalent
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 21 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: External mouse or compatible Xbox controller required

:pcoyunfragmani:

TORRENT İNDİRME LİNKİ

Torrent- Tıkla İndir

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Acaba olta hassasiyeti nasıl.Oynayan var mı ?

KARABALGASUN

Torrent-Oyun.com
Gerçek hayatta da balık tutmaktan neftet etmişimdir .Şimdi pcden de zevk alcağımı sanmıyorum piskolojisi normal olan kişinin işi değil balık tutmak bence naughty:.

KARABALGASUN

Torrent-Oyun.com
av hayvanı.ne alaka normal değilmiş : ) balıkla empati yapmana gerek yok
Balıkla empati değil balık salaklığının ceremesini çeker mesele o değil saatler balık tutmak için bekliyorsun uraştıgına değmiyor git 2 kilo hamsi al 20 tl olsun bitsin derdin ney arkadas yok yemi alır yok misina kopar yok yem biter değmez agaaa be bu uğraşı yapan insanlar normal değiller:D:D:D

koncaxxx

Torrent-Oyun.com
Oyun Rusça bi türlü İngillizce yapamadım yardımcı olabilicek var mı ?

korhan4045

Torrent-Oyun.com
Balıkla empati değil balık salaklığının ceremesini çeker mesele o değil saatler balık tutmak için bekliyorsun uraştıgına değmiyor git 2 kilo hamsi al 20 tl olsun bitsin derdin ney arkadas yok yemi alır yok misina kopar yok yem biter değmez agaaa be bu uğraşı yapan insanlar normal değiller:D:D:D
hobi diyoruz biz buna... Senin bilgisayarda oyun oynaman ile balık tutma arasında hiç bir fark yok, balık tutmayı seven adamda ''normal adam bilgisayar oyunu oynamaz'' der mesela. Çok sığ bir düşünce yapın varmış.

mertdort

Torrent-Oyun.com
Paylaşım için teşekkürler. Oyun dili rusça, nasıl ingilizceye çevirebilirim?
yasinakbulutTR?

KARABALGASUN

Torrent-Oyun.com
hobi diyoruz biz buna... Senin bilgisayarda oyun oynaman ile balık tutma arasında hiç bir fark yok, balık tutmayı seven adamda ''normal adam bilgisayar oyunu oynamaz'' der mesela. Çok sığ bir düşünce yapın varmış.
inanmıyorsan bi dikkat et balık tutmaya gidenlere tüik bi araştırma yaparsa benimle aynı sonuç çıkar hepsi için demiyorum tabi ki

korhan4045

Torrent-Oyun.com
inanmıyorsan bi dikkat et balık tutmaya gidenlere tüik bi araştırma yaparsa benimle aynı sonuç çıkar hepsi için demiyorum tabi ki
Sen balık tutmaya gidenleri eminönündeki göbekli, kıllı, elinde sigara olan adamlar sanıyorsun sanırım? Youtube 'ta ''deermeatfordinner'' diye bir kanal var izlemeni öneririm çok güzel videoları var balık tutmayla alakalı. Tabi bunun gibi yüzlerce kanal var.

KARABALGASUN

Torrent-Oyun.com
Sen balık tutmaya gidenleri eminönündeki göbekli, kıllı, elinde sigara olan adamlar sanıyorsun sanırım? Youtube 'ta ''deermeatfordinner'' diye bir kanal var izlemeni öneririm çok güzel videoları var balık tutmayla alakalı. Tabi bunun gibi yüzlerce kanal var.
söylediğin kanala bakacağım emin önünü bilmemde bizim izmirde ki incir altındaki dayılardan bahsediyorum :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt